|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:00:58   
Meggi

Ali se vam kdaj zgodi, da možiček gleda mirno tv, ve pa švigate sem pa tja s cotami, posodo,... Ko bi najraj vse nekam zabrisale in se TUDI ve usedle in na off?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:03:48   
Donja
Moj pride vedno pozno domov in ima še doma ogromno dela. Tako, da ga z gospodinjstvom ne morim. Tisto malo časa, ki ga ima se raje vsi trije igramo. Vse delo počaka.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:04:20   
mojchka
NIKOLI!!!!
:)-:)-:)-;):)-:)-:)-

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:13:43   
mehurčica
Enkrat jaz, enkrat pa on.:)- Mam zelo marljivega mravljeka ob sebi.:love::sloncek::love:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:13:48   
Erdbeere
tud moj pride pozno in se potem posveti Teji pa se cartamo, delo pa čaka in čaka

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:34:38   
VITA74
Ponavadi pride pozno in takrat se poigra z malim škratom, a kljub temu se tudi zgodi, da ko pride se da na off..... opomnim ga da skupaj sfurava na hitr opravila in potem skupaj na OFF. Ponavad deluje :)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:35:27   
Anonimen
Moj nikoli.
Ko pride, pojeva, potem pa, ali skupaj počivava ali pa skupaj kaj delava. Je pa res, da večinoma kuham jaz, ker mi gre to bolje od rok pa še prej sem doma kot on, on pa potem pomije posodo.
Se pa zdaj večkrat zgodi, da jaz počivam, on pa kaj dela :).

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:37:18   
Sarina
Ja, tudi meni se včasih dogaja, da letam s cotami po hiši, pa s sesalcem in vsem ostalim :(, možek pa tačas mirno uživa ob gledanju TV, pol pa pridem v kuhinjo pa tam še vedno umazana posoda in še rože za zalit in kup perila za zlikat :grrr:. Ker včasih si dam preveč dela za en dan. Pol pa mi vsakih par tednov poči film, ko tega ne morem več prenašat in je stanje kar boljše - televizor ni več tako pomemben. Samo vsake tolko časa moram možeka spomnit, da to ni prav :), pa je kar lažje!:):):)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 9:39:21   
malika
Moj se hišnih opravil ne pritakne niti s konico prsta, zelo rad pa popazi tamalega, ko se jaz spravim kaj naredit.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 12:07:37   
Tinca7
Moj sicer pride dokaj pozno, ampak se vedno le vrže na kavč in gleda TV:grrr:. Ko mu rečem, da nej kej pospravi, reče takoj, al pa sam še tole pogledam, pol pa je čez 1 uro stanje enako. Najboljša mi je pa ta: v soboto se mu ne da posesat, psa počesat...., pol mu pa v nedeljo rečem, pa reče, da v nedeljo že ne bo delal, saj je to dan za počitek :grrr::((:grrr:. Kdaj je pa moj dan za počitek, vsak dan kuham, perem, pospravljam in pomivam, ampak on je zmaaaaaatran, ko pride iz službe!
No zdej sem se razkašljala, grem pa lahko naprej delat. Sej baje je pol, ko maš bebiko res malo bolje, in se vsaj z njimi več ukvarjajo.


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 12:10:55   
mammika
Moj pa nikoli ne počiva!!Če posoda ni pomita jo pomije,če ni po tleh pobrisan pobriše,zadnjič mi je celo kopalnico pospravu.Tko da glede tega nimam nobenih problemov (trkam,da ne bom prehitr rekla)
LP :sloncek:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 13:08:26   
Meggi

ej bravo M. Ko sem brala sem misla " to bo zihr vic" Ne tvojmu povedat. Naj ostane tak kot je. Povej kaj mu devaš da je tak????? (zrezki vsak dan za kosilo?) :)
Ne zamerit, a skušam nekak rešit zadevo-- mi res včasih tak ven rukne jeza, ...... ne grem likat. A pol obleče kar ga sreča da je men prej neroden kot njemu.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 13:09:06   
kalimero
Pa punce, saj ne morem verjeti. Pa kje najdete te tipe in vam je zgleda to kar normalno. Pa saj nismo v srednjem veku, da je gospodinjstvo ženska stvar.
Kaj dela moj mož po službi? Isto kot jaz. Komplet gospodinjstvo je od obeh. Naredi pač enkrat eden, drugič drugi. Pa tudi pri sestri in kolegih je enako. Saj posoda, prah in otroci... niso moji ampak najini.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 13:12:12   
maya1
enako kot kalimero. oba hodiva v službo, oba pospravljava,....čeprav sem jaz prej doma kot on, seveda jaz skuham kosilo in pospravim, kar je ostalo od prejšnega dne, po kosilu pa mož pomije posodo.
lp maya1

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 13:17:50   
mala Zala
Pri nas je pa takole: on skrbi za pripravo hrane za Zalo (me je kar malo sram, da je nisem v 4 mesecih niti enkrat sama pripravila:(), vedno jo popazi, ko se spravim "imet generalko" (žal samo le nekrat tedensko, čeprav - zelo redko - tudi on poprime za metlo in likalnik;), vedno pomije posodo (včasih tudi pripravi kosilo ali večerjo, čeprav pri nas "ni časa" za velika kosila), skrbi za nakupe živil,...
Aja, pa tut službo ima kar zahtevno, sicer ne fizično,...

Ga moram kar pohvalit. Punce, tiste, ki pa imate doma - oprostite izrazu - lenuhe, ki ležijo na kavču in se pustijo pedenat:grrr:...pa še majhne otroke, ki vas potrebujejo, enkrat enostavno naredite temu konec. Pustite vse in pejte, takrat, ko bo gledal tv na sprehod ali pa počivat. Pa pustite vse skupaj, vse bo počakalo. Morda mu bo pa kliknilo, zakaj ste to nardile...

Upam na najboljše, pa lp!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 13:28:00   
Jančika_
Preden sem našla Joeja, sem imela enega bumberja, ki po treh letih skupnega življenja v enosobnem stanovanju ni vedel, kje imava krpo za po tleh pomit! Pa sem ga skenslala (no, seveda ne samo zato) in sem si rekla, nikoli več takega. Saj sem si bila čisto sama kriva, ker sem ga tako navadila.

Ko sem se spentljala z Joejem, sem mu takoj povedala, kakšna pričakovanja imam glede teh in drugih reči - vzemi ali pusti. Me je vzel in se drži dogovora, hehe, saj mu ni drugega preostalo revežu:)-.

Najbolj je pomagalo, ko sem bila jaz en čas v službi, on pa doma - se je navadil organizirat celo gospodinjstvo (prej je delal vse, a po mojih navodilih). Zdaj je pa itak zakon, ko sva oba doma.:bravo: Se sploh ni treba dogovarjat, kaj bo kdo naredil.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 13:32:32   
bori
Naš večer v sredo 29.09.2004;
ob 18.00 se zbašemo domov
- mala gleda TV, mami pospravlja špecerijo, in da prat cunje, ati počiva pred TV
ob 18.30 ugotovimo, da smo lačni
-mala se igra, mami švica za šporgertom, ati počiva pred TV
ob 19.00 povečerjamo
- mala sestavlja puzle, mami pomiva in pospravlja, ati počiva pred TV
ob 20.00 gre tamala na kopanje, previjanje in spanje
- mala tuli, mami jo štima in tolaži, ati počiva pred TV
ob 21.30 ko tamala končno zaspi
- mami pegla in zaliva rože, ati počiva pred TV
ob 22.30 ko je stanovanje končno vzdržno- ni ČISTO!!
- mami štima za oblečt in nosi drva za zjutraj, da tamale ne bo zeblo, ati počiva pred TV
ob 23.00 ati prijavi, da je truden in gre spat.
:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek: HALOOOOOOOOOOO!!!

Sicer pa sem se na to temo spomnila še enega; žena pride domov in pravi možu, kaj ko bi midva danes dnevna opravila malo zamnejala? ti boš kuhal in pral, jaz pa bom delel to kar ti. In kaj je to, vpraša mož?
"Bom s pivo sedela pred televizijo in prdela v fotelj."

Ja tako mi. :miska::miska:

lp, Bori

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 14:03:41   
mammika
Joj JOJ JOJ JOJ jest bi pop....Men se bi zmešal.Pomoje mu vse u glavo vržem.
Lp :sloncek:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 14:10:57   
BARBARA R.
Ja se stalno dogaja tako.Ko je bila rizična nosečnost in težave po porodu je delal vse;kuhal,pral,pospravljal in še likal je.Pa sedaj?? Zakaj pa bi,če lahko žena vse postori, pa še njemu je treba postreči.
:bravo:MOŽJE!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 14:32:10   
Meggi

Bori- vse preveč ugotavljam da imava KLONIRANO preveč situacij. Bo treba AKCIJA!!!!!!!!!1

jAZ BOM TUD ZNORELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Predlagam AKCIJO:

- TV NA ŽETONE (ko sedi tudi žena lahko gleda tv in je okol vse približno zrihtan,....
- tv skenslat,..................
- pritožbo na tv izdelovalce
- ukinat športne programe fuzbal košatko, tenis in še vse ostale ki premamijo naše dedce,....

Punce na plan z idejami KAKO JIH ZMOTIVIRAT. nE SMEŠ bit sitna, ne smeš delat ulitmatov, moraš bit nežna da ne dobi odpora,...

MISLIM halooooooooooooooooo,

Menen nihče ne vpraša, če sem zmatrana in tud jaz bi ležala na kavču,........ PA IMAM OBČUTEK ZA MALE BEBIKE, cote , posodo...........

na dan s akcijo...............
Ja vem full sn sitna ker me res jezi.

Verjamem da je to že odvisno od vzogje iz mlafdih let. A mora se rešit ........

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 14:34:04   
morskadeklica
že na začetku skupnega življenja je treba te stvari poštimat, ne poj čez nekaj let. moj hodi v službo, pride ob 5h, včasih po 5 uri popoldan še fuša pri kolegu, pa še zmerej, če ni časa med tednom pa v soboto, prime za sesalec, pomije po tleh, pomije posodo. edina stvar ki mi jo je pa že na začetku povedal: kuhal pa jest ne bom. tko da kle ga pač spoštujem in mu nikol ne težim še s kuho. sej men ni problem (mam kar veselje,hvala bogu).

barbara r.
kako to misliš, pa še njemu je treba postreči? ne ni ti "treba"!!!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 14:53:07   
KatjaP
Moj dragi mož pride zelo pozno domov, tako da tist čas preživi s sinom. Z gospodinjstvom ga ne obremenjujem, ker mi je glavno to, da preživi kvaliteten čas s sinom. Ponavadi ga on zrihta za spanje in ga tudi da spat, prebere mu pravljico in skupaj zaspita. Je pa res, da potem ko najin sin spi si privošči kakšno dobro oddajo na TV ali pa kaj naredi na računalniku za službo. Jaz pa ta čas porabim zase in pa čistočo stanovanja. Sama sem mnenja, da delo počaka in da nihče ne bo naredil namesto mene. Če koga kaj moti naj prestopi ali pa mi pospravi. Se ne obremenjujem z nezlikanim preilo in nepomito posodo. Bo prišlo na vrsto ko pač bo. Še vedno je pri nas moški tisti, ki prinese večino denarja v družino pa tudi zelo obremenjen je s svojim poslom. Tako je že od vsega začetka in smo pač naše aktivnosti priredili njemu in njegovemu prostemu času. Meni je glavno to, da preživi kvaliteten čas z otrokom.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 15:27:26   
Seven*
Moj dragi pride ob 17h iz sluzbe. Dostikrat mi pomaga cuvati malega ali celo kaj postoriti po stanovanju. V bistvu je tako, da dokler ne gre mali spat ga ima on.. In tudi spat ga spravi ponavadi on. Potem pa se vsede za racunalnik, jaz pa pred TV. Gospodinjska dela pocakajo, edino zelodec malo trpi. Je pa fino, ker bom kmalu na svojih kilah pred nosecnostjo.. Ob vikendih mi pomaga sesat, zlozi posodo v stroj in naredi vse kar ga prosim. Mogoce edino pogresam malo samoiniciative. Je pa res, da imava popolnoma drugacna merila kaj je cisto in kaj ne... :))

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 18:31:31   
pika74
bori:rozica:,
slucajno sem zasla na tale del foruma in se posteno nasmejala ob temu vicu - res hvala :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)- si ga moram nekam zapisat:)-:)-:)-

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 18:49:58   
ZARA
Bori :(( od smeha....:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:!!!


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?