|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj jima je storiti?
25.1.2006 22:24:38   
Anonimen
Ona je 10 let poročena in ima 2 otroka. Ker se je ljubezen med njima z možem že zdavnaj ohladila, je seveda hrepenela po pravi ljubezni in jo slednjič odkrila - pri 7 let mlajšem fantu. Ta živi s starši, je brez službe, brez avta, brez sredstev, vendar je čudovit fant in jo ima iskreno rad. Tudi ona nima službe, dela šolo in nima popolnoma nobenih sredstev za preživljanje.

Vsi njuni bližnji sorodniki so jima obrnili hrbet in se jima odrekli. Naj povem, da sta sicer v bližnjem, vendar ne krvnem sorodstvu (njegova sestra in njen brat sta poročena), tako da morata nositi še to breme, da sta razdrla sicer zelo tesno povezani družini.

Nimata denarja, on sicer že išče službo, iščeta stanovanje, nimata avta. Njo je do zdaj preživljal mož, on živi pri starših. Stara je 27 let, on 20.

Ali bo njuna ljubezen preživela?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj jima je storiti?
25.1.2006 22:40:01   
Anonimen
Kako vprašanje.user posted image

Zakaj polovica zakonov razpade? Zakaj je večina tistih, ki ostanejo v zakonu, nesrečnih?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj jima je storiti?
25.1.2006 23:20:16   
lijalija
Ne.

_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj jima je storiti?
25.1.2006 23:34:21   
mamči
To bo pokazal samo čas.

(odgovor članu lijalija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 3:13:51   
KODA
Čas naredi svoje.Ko bo najbolj hudo,se bo pokazalo,ali bosta zdržala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 8:00:19   
muki1
Ja, tako je to, če se pri 17 poročiš........

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 8:14:04   
CIPRESA
Če bo njuna ljubezen preživela vesta le onadva, zato ti lahko napišem le svoje mnenje o tem.
Tudi ta ljubezen se lahko morda čez 10 let ohladi in hrepenenje po nečem novim bo zopet prisotno. To je lahko pesem ki nikoli ni izpeta in se ponavlja in ponavlja.
Sicer ne poznam (tudi ni točno napisano) njenega prejšnjega zakona zato nevem ali je bilo v zakonu nevzdržno ali gre le za to da ji je 10 let z istim človekom postalo dolgočasno in nezanimivo. sigurno pa bi jaz gledala predvsem na otroke, dva otroka brez svojega očeta user posted image , nevem no.....
Res pa je tako kot je rekla muki zakon pri 17, ko si še naiven in poln energije in nepripravljen za otroka in družino, ko je še polno drugih stvari ki bi jih želel še doživeti???? Na koncu pa padeš na realna tla in po 10 letih pride nekdo ki ti mal zapiha na dušo, doma pa vsak dan isto ???? Mamljivo, vendar  ......

Jaz bi kljub vsemu najprej probala rešit zakon in prihodnost mojih otrok.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 8:39:50   
CIPRESA
Anonimna da ti zraven napišem še svojo zgodbo (čeprav sem se obotavljala ampak ti jo bom). Pred dvema letoma sem bila tudi sama deležna podobne situacije z moškim ki sicer ni bil oženjen (pa takrat tudi jaz še ne) imel pa je z svojo predrago 2 majhni punčki. Zaradi nekega dela ki ga je imel sva se srečevala vsak dan...in vsakdanjik je prinesel da sva začela drug do drugega nekaj čutiti. Oba sva vedela kaj čutiva in hrepenela po nečem novim prav tako kot se mogoče to dogaja vsakomur vsaj enkrat v življenju. A se nisem dala. Takrat se je tudi najina ljubezen z možem ohladila, bila sem zbegana in nisem vedela kaj bi vse dokler se nisem enkrat zamislila...pa kaj delam. Človek ima dve majhni punčki ki bi jima lahko vzela očeta za vse življenje zraven pa tudi njuno srečo in hrepenenja, zaradi svoje sebičnosti. Samo zato da bi jaz doživela trenutek svoje slave z nekom ki je na hitro stopil v moje življenje in potešila svoje želje bi punčki lahko trpeli in bili prikrajšani za svojega očeta. NE, zaprla sem knjigo in ta še do danes ostaja zaprta in ni mi žal.  Pomislila sem na svojega zdajšnjega moža koliko lepih trenutkov sva preživela kaj vse mi je dal in kako me ima rad, jaz pa bi razdrla najino in še njihovo srečo. Vsak sva šla svojo pot in danes ko pogledam nazaj sem srečna in vesela da sem imela toliko pameti da sem to pustila za sabo. Pa nisem pričakovala sedajle aplavza ker me je bilo samo sram da sem na kaj takega sploh pomislila.
Skoraj vsak se enkrat v življenju sreča z takim dogodkom tudi poročeni saj nihče ne živi doma med štirimi stenami in takrat je pomembno da ohraniš svojo pamet in pomisliš koliko ljudi ki zato sploh niso nič krivi boš z svojim dejanjem prizadel samo zaradi tega ker želiš potešiti svoje želje. Drugo je seveda če je v zakonu na kak drugačen način nevzdržno (pretepanja,alkohol...) ampak to je že druga zgodba.

Otroci niso krivi da si se ti pri 17-letih odločil tako kot si se. In za svoja dejanja moramo tudi nositi posledice.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 8:49:25   
Anonimen
Hvala, Cipresa. Zelo cenim tvojo odkritost. Je pa tukaj ta razlika, da ona ne bo vzela otrok s sabo, ostala bosta doma pri atiju.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 9:06:03   
CatJa
Po vsej verjetnosti edina normalna stvar, ki jo bo ženska naredila.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 9:16:28   
Anonimen
Tudi sama sem šla čez to., ležala sem na postelji, obupno sem si želela tega človeka, bolelo je, fizično ne samo psihično, uspelo mi je, dala sem prste stran od njega. Jaz sem bila samska, on poročen.

Na koncu se je izkazalo, da ima človek več želez v ognju, to me je dokončno pozdravilo.user posted image


Ta ljubezen ima mogoče več šans kot katera druga, ker se morata oba za njo boriti. Vso srečo pri odločitvi jima želim!user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
26.1.2006 9:17:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 9:34:25   
Anonimen
Cipresa, če bi vsi tako razmišljali kot ti, bi bilo prihranjeno marsikatero trpljenje na tem svetu. Prav res, kapo dol.
A ta ženska bo pa otroka prostovoljno pustila pri očetu ali je šlo za kakšna maltretiranja, izživljanja, grožnje, pretepe ali kaj jaz še vem kakšne grozote, ki so se dogajale v njihovem življenju? Ker to meni ni naravno, nekaj je hudo narobe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 9:39:42   
Anonimen
Ne, ni bilo nobenega maltretiranje, pretepov... Preprosto - po njenem - ji ni nikoli znal in hotel pokazati, da jo ima rad, se pa zdaj (ko vse ve) zelo zelo trudi, da bi jo dobil nazaj.

Otroka bo pustila pri njem povsem prostovoljno, ker sta zelo navezana na dom in njega, verjetno bosta bolje shajala brez nje, kot bi brez njega. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 9:43:56   
CatJa
Nimata denarja, on sicer že išče službo, iščeta stanovanje, nimata avta. Njo je do zdaj preživljal mož, on živi pri starših. Stara je 27 let, on 20.



Jo bo že srečala pamet. Kaj pa dvajstletn smrkavc ve o življenju? Od ljubezni se pa na žalost tud ne da živet.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 9:56:29   
tanikaa
1. Fant je premlad in mislim, da se sploh ne zaveda teže svojih dejanj. Razdira družino, možu jemlje ženo, otrokom mater.

2. Ženska, ki je sposobna prostovoljno zapusti svoje otroke je zame najbolj odurno bitje na svetu. DA ZARADI DRUGEGA MOŠKEGA PUSTI SVOJA DVA SONČEKA???? ODURNO IN NESPREJEMLJIVO.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 10:19:51   
sazi
Jaz tudi tega ne odobravam in nimam nobenega pametnega/nepametnega nasveta, kaj lahko naredita. Imam samo en komentar, ki se tiče "zamenjave/zapustitve" partnerjev:
že od nekdaj (od mojih srednješolskih zvez, ki se s težo niti slučajno ne morejo primerjati z zgornjo situacijo) sem mnenja, da če sta 2 skupaj in komu od njiju kaj tako hudo manjka, mora najprej ta sam pri sebi razčistiti, kako bo šel SAM naprej, če je res hudo KONČATI zvezo in šele nato zaživeti sam in si začeti iskati novega sopotnika.
Skakanje iz objema v objem je največja "Kozlarija", kar jo lahko narediš.
1. ni poštena do drugih vpletenih
2. rezultat "zamenjave" je v večji meri lahko negativen, ker ta, ki menja, nima razčiščenih pojmov, kaj bo rad (pogosto je takemu dovolj, da ima nova oseba samo 1 lastnost, ki jo pri sedanji pogreša in v danem trenutku ne vidi, da mu manjka ostalih 99, ali pa da ima kako slabo preveč).

Torej moje mnenje na kratko: če je kdo v zvezi tako nezadovoljen, da jo želi končati, naj to stori in si potem ureja življnje naprej: bolje zanj in za ostale.

Drugače pa, mama, ki zaradi drugega moškega pusti svoje otroke.... brez besed.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
26.1.2006 10:28:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 10:46:11   
matahari
Čiste otročarije nezrelih ljudi...on 20 - pojma nima kaj je ljubezen in odgovornost - vodi ga samo spodnja glava..ona 27 - nezrela neizživeta punčara, ki je kar naenkrat ugotovila, da jo ovirajo otroci, da jo ovira mož...sploh pa še v nekem sorodstvu..če bi bila jaz na moževem mestu - adijo brez povratka sploh po izjavi, da sta otroka bolj navezana na očeta..očitno se ogromno ukvarja z njima, ker so drugače otroci načeloma bolj na mamo navezani sploh ko so majhni...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 10:51:36   
Anonimen
Sam en komentar, ker nasveta žal ne morem dati niti pametnega, niti neumnega:

Ojej....

Pa kaj ljudje se sploh ne zavedajo kaj je zakon? Kaj je tisto 'v dobrem in slabem, boleznio in zdravju, sreči in nesreči...'? Pa kaj hudiča je narobe s tem svetom, da vsi iščemo samo jajbolj 'komot' pot? Ne najbolj enostavno, ampak najbolj komot. Pa kaj je danes res vse samo jaz, jaz, jaz, moje ugodje, moji užitki kar povprek čez trupla?

In cipresa en velik aplavz zate user posted image . Zlo spoštujem ljudi, ki znajo ustaviti konje in pomisliti. Več takih kot ti in bilo bi mnogo srečnih družin. Bravo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 10:56:18   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Otroka bo pustila pri njem povsem prostovoljno, ker sta zelo navezana na dom in njega, verjetno bosta bolje shajala brez nje, kot bi brez njega.



Saj nemorem verjet no. Za tako dejanje pa ni opravičila!!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 11:29:04   
Anonimen
Ali bi bilo potem bolje, da naprej fura doma, kjer jo njegovi dobesedno psihicno maltretirajo (on sam ne), kjer bo dobesedno znorela, ker se mora skrivati, ker ji sledijo na vsakem koraku, ker preverjajo, kje je, samo zaradi otrok?

Tudi meni se sicer zdi, da bo morala izbrati med otroki in ljubeznijo. Ampak razmere doma so zaradi njegovih naravnost za crknit.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
26.1.2006 11:34:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 11:53:09   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali bi bilo potem bolje, da naprej fura doma, kjer jo njegovi dobesedno psihicno maltretirajo (on sam ne), kjer bo dobesedno znorela, ker se mora skrivati, ker ji sledijo na vsakem koraku, ker preverjajo, kje je, samo zaradi otrok?



Saj si je sama tako postlala. Mislim da je v naprej vedela (glede na to da je prizdravi pameti in svojih 27 letih) kakšno življenje jo čaka če se odloči zanj. Zakaj se skriva???? ali se sramuje svojih dejanj??? Ja, tudi jaz bi se jih.
In otroka...pa nista kriva za njene prenagle odločitve in ja samo zaradi njih ker so NJENI  in imata pravico do mamine ljubezni in je odgovorna zanju.
Ljubi bog na koga pa bomo gledali če ne na svoje otroke saj niso sami želeli da se  rodijo.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj jima je storiti?
26.1.2006 11:56:41   
urška
Pustila bo otroke? Zaradi....no ja - otroka....

Sej ne moreš verjet kako enim špila včasih.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?