|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 21:57:31   
.ču
Za crkntuser posted image res je grozn...
Da najprej povem v čem je problem....v glavnem,sm kratkolaso bitje z nekoliko naravno skodranimi lasmiuser posted image ...in,ko mam postrižene lase na kratko(poleti)si morm skorej vsak dan prat glavo,se fenat in oblikovat frizuro,da sm sploh za v javnostuser posted image pa še barvam se in poj si lahko predstavlate kako lasje po toliko kratnem pranju postanejo "utrujeni",suhi,skoraj kot ena žima,...za nikamor...
Pa še v tem je problem,da se ponoči vedno "poležim" in se morm že zato fenat(ponavad kr na suho)da nism kot en strah...

In tko sm se odločila,da poskušam pustit mal dalše lase zdej čez zimo,da mi jih ne bi blo treba skoz prat,da bi jih poj lahko spela skupaj in s pranjem počakala kak danuser posted image samo kaj,ko ne zdržim in ne morem dočakat dolžineuser posted image zravn pa še vsi pravjo,da mi kratki lasje bl pašejo kot dolgiuser posted image user posted image user posted image
Pa kako vejo,če me pa z dolgimi še splog niso vidluser posted image user posted image
Ta srednja dolžina je najhujš in ker nism zdržala sm se šla že mal ustrižtuser posted image

Pišuka ne vem no,sam men se zdi,da je s krajšimi lasmi velik več dela,kot z dolgimi? Sploh,če so mal naravno skodrani,porabi človk enga časa,da to ve skupej ukroti...
Na kolk dni pa ve perete lase in al je res tolk odvisn od šampona,kakšni bojo lasje?

Pa kakšen nasvet prosim...tako dolgolaske kot kratkolaske...

Sej vem ponavad ravn s tisim kr mamo nismo zadovoljne in če smo mal skodrane bi ble najrajš kr čist ravne in obratn,...

Hvala in lp...


_____________________________

What's up :)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:01:51   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: .ču

zravn pa še vsi pravjo,da mi kratki lasje bl pašejo kot dolgiuser posted image user posted image user posted image
Pa kako vejo,če me pa z dolgimi še splog niso vidluser posted image user posted image

Ja itak, da ti kratki bolj pašejouser posted image  Jest sem za kratke, imam pa predolge, ker prehitro rasejo...kaj pa zdejuser posted image

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
28.11.2005 22:06:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:08:58   
.ču
Joj sm se že kr ustrašla Baldi,ko sm vidla,da mi ti odgovarjašuser posted image da mi slučajn ne bi kakšne lasulje za ta čas,da lasje zrastejo predlagaluser posted image
Sam zdej si me pa ujel na moji šibki točki....to so že skor tragedije pr nas doma kr jes z lasmi počnemuser posted image dobr,da jih sploh še kej mam...
Mam več fen v roki,kot pa frizerka v osmih urah šihtauser posted image šampona gre pa tud na litreuser posted image ...

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:10:46   
.ču
Ja itak, da ti kratki bolj pašejo Jest sem za kratke, imam pa predolge, ker prehitro rasejo...kaj pa zdej


A ja,nism ti odgovorilauser posted image ..
Po moje je edina varjanta,da skalp zamenavauser posted image user posted image user posted image jes druge ne vidm....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:12:07   
paris
Jaz imam srednje dolge lase s prameni. Umivam si jih vsak tretji dan in se mi zdi dovolj.Sem si jih tudi na dva dni, pa ni preveč vredu, mi zelo suhe konice ratajo in si moram potem silikon gor dajat. Uporabljam Head& Shoulders sensitiv šampon in Shauma regenerator. Ne uporabljam pen in gela. Ko se sfriziram se rahlo polakiram z L' oreal lakom in to je to.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:13:36   
Baldi
Sem ti mislil že predlagat, da te častim par svojih bujnih las in jih lahko presadiš...sam ne vem kdaj se bolj primejo...na jesen, al naspomladuser posted image

< Sporočilo je popravil Baldi -- 28.11.2005 22:14:41 >

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:20:33   
Anonimen
Ja .ču... poznana situacija..... sem ugotovila da kakorkoli mi pašejo kratki lasje še vedno je bolj komot met dolge pa če ti kej ne paše si nardiš čop in to je to....

Sam ej en problem ker jih nikol nimam spuščenih..... sicer poslušam od vseh kakšne lepe lase ima in sploh in oh kako bi jih mogla imet spuščene..... je pa resnica da si jih spustim samo en dan pred pranjem... ko so vsi mastni into... ampak takrat tud najboljš zgledajo... če imam sveže oprane spuščene... pol lah grem pa v vrtec otroke strašit... bojo mislili da sem čarovnica.user posted image user posted image user posted image

Ma kaj morem če mam pa štrene namest lasi no.....


(odgovor članu Baldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:22:17   
Nasy
Jaz se ravno zaradi tega, ker mislim, da je več dela, ne grem ostič...sem mela krajše samo 2x- v prvem razredu in v prvem letniku. A kaj ko bom čakala spet tolko časa, da bi si spet lahko rep nardila. Me sicer mika, da bi ponovila za malo spremembe samo kaj..ko je tooolikooo dela..zdaj se počešem in spnem lase v čop. Če se mi ljubi ali če kam grem, si pa še kaj spletem ali počesam drugače..
Porabim zelo malo gela, laka..samo za spredaj, za >pinjo< po naše, ko si dam navijalko gor. Frizerka pa je tudi  le parkrat na leto na  spisku..

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:22:36   
.ču
BALDIIIIIIIIIIIIIIIIIuser posted image user posted image user posted image res si prijazen,sam kaj bo tvoja reklauser posted image ...torej sprejmem tvoj pramen lasuser posted image pa nej bo po možnosti čim bl obiln oz. gost....


_____________________________

What's up :)


(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:29:35   
.ču
Mater vam kr mal zavidam dolgolaskeuser posted image sploh pa DOLGOin GOSTOlascem alla Baldi ...in njemu podobni (npr.Budo..a ne Deni)user posted image
Sej ravn zato...se mi zdi,da res ni treba skoz pr frizerju viset,da ti škarje v glavo meče...manj se jih lahko pere,pa še v čop se jih lahko spne in je zmerej kul tko,da se potrpi še kakšen dan do pranja...

Bom en indijanski ples užgala za rast lasuser posted image če bo kej učinka...

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 22:36:14   
Baldi
Ti kar pleši...očitno si se do zdaj preveč šparalauser posted image . Men začnejo ob pomanjkanju plesa sivet. No dobr, o tem bomo pa kdaj drugič...user posted image

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 23:16:49   
Magi*
no evo, še so ljudje, ki majo podobne probleme z lasmi kt jest. sem prej imela kratke in je res veliko več dela kot z dolgimi. sploh, če maš lase štrenaste in ti štrlijo na vse strani, razen tja ko bi sam hotel.

zdaj mam pa dolge, pa skoz spete. mi gre na živce, če se mi lasje po vratu motajo. pa še pozimi mam non stop električne in se mi lepijo po obrazu.user posted image user posted image user posted image  perem jih na cca 2 do 3 dni, si jih barvam (sem že sivauser posted image ), uporabljam šampon Biojoba od Joico-ta in nek podoben balzam. to je pa vse. malo laka, če grem ven, sicer pa nič.

dolžina "čakajoč na dolge lase" ali "ne tič, ne miš" je res nekaj najbolj groznega. je pa za dobit miljon in eno špango in si lahko spenjaš že kar kratke lase (če se ti ljubi in imaš vsaj malo smisla)... 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 23:57:28   
Moyca_
podaljšaj si jihuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
28.11.2005 23:57:57   
Moyca_
al pa čakajuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 0:15:09   
Anonimen
Srednje dolge lase (mal cez ramena), umivam na 3 dni, sampon skor useen kater (head&shoulders pa kaki za prhljaj edino ne), sam da je dober balzam, spat grem z mokrimi lasmi (se potem mal nakravzlajo obcasnouser posted image ) in se ponavadi niti ne pocesem, zadnje case so se mi ob straneh zacel kravzljat (da sem lahko kot vesoljcuser posted image ) ... nosim pa skoz spete, zelo zelo redko spuscene, ker mi najedajo...

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 6:19:16   
CUKRČEK
Kaj pa če bi si jih podaljšat dala? Pa boš videla, če ti ugaja taka frizura.

Jaz imam sicer zelo dolge blond lase. Pa tud nisem popolnoma zadovoljna z njimi, ker so tako težke, da tudi če jih navijem in polakiram nič ne stoji. Vse dol pade, ker so tako težke.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 12:38:23   
.ču
Če grem jes spat z mokrimi lasmi,si lahko drug dan spet zmočim lase in fen v roke....katastrofauser posted image user posted image user posted image
Jes bi rada sam,da ne bi imela tolk dela,da sem nekak urejena v glavo(ker pač morm bit tud v službi)da ne bi porabla tolk časa in da mi ne bi blo treba glih vsak dan prat,močit ali fenat lasuser posted image ...

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 12:39:38   
.ču
A ja,tud na podaljšanje sm že pomislila,sam mam še vseen prekratkeuser posted image ...

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 12:52:20   
Anonimen
Pojdi se postrišt na rese, po vrhu malo daljše, potem pa ful na rese. Pa v DM-u kupi spray od Garnieja za svilnat izgled las in lažje razčesavanje. Pa ko si pereš glavo in potem fenaš, las nič česat. Jaz ima tudi take žimaste, naravne las, pa sem na ta način z lahkoto počakala od kratkih na daljše v enem letu.

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 13:01:58   
ur+sa
.ču kaj pa ce bi si jih s šangicami spela za ta cas.
meni tudi pravijo,da mi dolgi lasje sploh ne pašejo, sedaj jih imam nekje do brade. sej se navadis ane?

ali pa če uporabiš gel in nato spenes s kakimi šangicami??user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 13:13:19   
.ču
Sej špange in sponke prakticiram tud včasihuser posted image sam k se mi zdi,da mi ne pašejo in sm kot ena frklja znjimiuser posted image zdej sm pa sploh žalosta k sm se šla sploh strišt zdej na zadnjeuser posted image sm vedla,da mi bo žal...sm mela že kr fajn sredno dolžino...zdej pa spet jovo na novo b boj za milimetre las.
Splišni hvala tud za tvoj predloguser posted image

Zdi se mi pa tud,da more bit tud frizer sposoben te strišt tko,da ti olajša to puščanje las,če želiš pač imet dolgeuser posted image ja zdej ne vem,če me bo sploh katera zastopla kaj sm mislila....pomagat ti more nekak z nasveti in obliko striženja,da se čim lažje zdrži...
In kar je men najhujš je...menjat frizerja....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 13:29:39   
baguSka
Jst sm menjala frizerja. Tko pač je. Se je pač sprjaznu s tem, da hočm met dolge. Tud men je blo full težko čaaakaaat... Ampak ko sm se ZARES odločla, da mam dost 'skuštrane' glave, čeprou so tud men vsi govoril, da mi full paše, sm bla pa prepričana, da bom čakal, pa kukrkol časa bo treba. In sm dočakala. In kje so zdej vsi uni komentarji:..full ti pašejo kratke...ne si pustit dolgih..?? Jih ni. :) In jst veselo s čopom hodm naokol in se ne sekiram več za razmetano frizuro sploh. :) Zanekrat še ne bom šla na kratke nazaj... enkrat bom pa šla, ampak takrat bojo pa tok zlo kratki, da mi jih tud fenat in česat ne bo treba. ;)

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 13:34:30   
kofetek2010
ne vem no user posted image

jaz hodim 1x na teden k frizerju (na pranje in fenanje), na glavi imam 1x preveč las, pa še rastejo mi ful hitro, bi si še pramene lahk dajala 1x na mesec (men zrastejo cca. 1,5 do 2 cm na mesec) user posted image  in mi to mojo gostoto dodatno zaračunajo user posted image
samo za primerjavo - v LJ plačam nekje 4.500 sit, v MB pa 2.800 sit - kr razlika, a ne? user posted image  


drgač ti pa priporočam, da si jih dej podaljšat user posted image  in frizerja menjaj! user posted image

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako dočakat,da zrastejo lasje :(
29.11.2005 13:37:28   
baguSka
ja res je razlika v ceni: v LJ sm jst dajala po 16 tisočakov, na gorenjskem pa 5 user posted image jebi ga. lablana je bolana.user posted image garenska pa pacenska.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?