|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 9:55:46   
ABC
No, me zanima kako svoje enoletnike oblečete za v vrtec? Sploh nevem,kako naj ga oblečem,zjutraj ob šestih je mraz,notri imajo pa zelo toplo.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 10:01:44   
Marina_
Jaz jo zjutraj kar fajn oblečem(danes smo že imeli minus),tako ,da sem ji oblekla štrample,bodi,majčko in debel komplet iz pliša.potem pa še jaknico in kapo.
Mož jo pa sleče v vrtcu ,tako ,da ima tam samo bodi,majčko in štrample.


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu ABC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 12:26:54   
BLAŽIKA
Jaz sem ji zjutraj dala dokolenkice, hlače, spodnjo majico in majčko, gor pa sem ji oblekla že kar zimsko jaknico ker je bilo samo 2 stopinji, pa na glavi smo imeli trak. Nevem pa še ali ji naj dam že štrampelce ali ne? Ker gredo okrog 9 zjutran na sprehod za kako urico in je takrat še tudi precej hladno?
A jim ve že dajete štrampelce? Stari pa smo 2 leti in 8m.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 13:12:43   
Nika v službi
Pri nas še ne pridejo v poštev žabice (saj so to štrample, a ne?user posted image ), zaenkrat nosimo dokolenke in nekoliko debelejše hlače.
Žabice ji dam samo, ko ima oblečeno krilo.

Danes zjutraj (ni bil minus) je šla naša oblečena v dokolenke, srednje debele hlače, body s kratkimi, tanka majica z dolgimi rokavi, tanka jaknica za čez, povrhu pa debelejša jakna iz flisa za ven. Jakno ji slečejo, ko pride v vrtec, tanjšo jaknico za po potrebi, če je zelo toplo v igralnici.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 13:12:51   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

A jim ve že dajete štrampelce?


kaj je pa to za ena stvaruser posted image user posted image user posted image

Jaz pa našo oblečem v bodi brez rokavov,tanjšo majčko,krilce,žabe ali pa hlače z nogavicami in takšno bolj lahko bundico.Je pa res,da pri nas še ni panike z mrazomuser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 13:31:17   
arielca
Mi žab še nimamo.
Oblečem ji nogavice, hlače, spodnjo majčko, majčko z dolgimi rokavi, prehodno jakno in rutko ali trak.
Včasih ji namesto jakne oblečem termoflis ali jopico in prešiti brezrokavnik.
Danes je bilo zjutraj res mrzlo in sem ji dala čez majčko še tanjši pulover.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 13:52:59   
jakaracman
Pri dveh stopinjah ima naša žabice, trenirka, flis, brezrokavnik, kapa.Stara je dve leti.KO gremo domov jo primerno slečemo.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 14:07:00   
natasaom
mi nosmo žabice kadar ima kiklco,sp majčko,majčko tanšo dolg rokav čez ji dam volnen pulover pa bunda brezrokavnik.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
15.10.2007 14:47:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 14:58:55   
BLAŽIKA
Štrampelci so žabeuser posted image user posted image , se opravičujem, da sem kar po naše napisala sem mislila, da je to bolj znana beseda.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 17:10:42   
barakuda
Jaz sem mu danes prvič dala gor žabice in kapico,  ker je bil minus, drugače pa ne, ker ko gredo ven imajo pod svojimi oblačili itak oblečene te pajacke s katerimi so v vrtcu (govorim za jasli).

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 18:14:22   
superfly
IZVIRNO SPOROČILO: barakuda
ko gredo ven imajo pod svojimi oblačili itak oblečene te pajacke s katerimi so v vrtcu (govorim za jasli).


Tole pa ne štekam čist user posted image . A pri vas imajo v jaslih kakšne posebne pajacke ali kako?

lps

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
15.10.2007 19:03:28   
barakuda
Ja pri nas jih moramo preobleči v majčke z dolgimi rokavi in pajacke s celimi podplati - to je "uniforma" user posted image
Je fino, ker svojih oblekic ne umažejo (sami jejo, pijejo, ....) in pridejo vedno čisti domov user posted image

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
17.10.2007 11:29:19   
anitaz
Jaz ji pa še ne dam žabic.

Oblečem jo v sp. majčko, majčko s kratkimi rokavi in čez puloverček, nogavičke, hlače, pa jaknico.  Pa tudi na glavo ji ne dam nič. Saj jaz tudi nimam nič gor...

V vrtcu ji pa potem slečem jakno. Edino danes, ko je res mrzlo bilo zjutraj (je bila doma do zdaj), sem ji spodaj dala še eno tanjšo jopico, ampak zato, ker grejo potem ven dopoldne.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
17.10.2007 12:46:26   
KIKI****
Naša je stara 2 leti in 7 mesecev, ampak bomo na žabe počakali še kak dober mesec, ko bo bolj mrzlo, ko čez dan ne bo več kot 10 stopinj. Za ven če bo mrzlo ji bom bekla debelejše hlače, sej v vtrcu je toplo ampak za igro na tleh pa tud ni vroče. Če ji dam kake tanke hlačke (npr. trenirkico za poleti) ki jo bo drugače prerastla pa ji bom verjetn dala spodaj tanke žabe.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako jih oblečete za v vrtec
18.10.2007 13:15:47   
Blink1
Naša pa ima že kar nekaj časa oblečene žabe... te tanke (kot najlonke).

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?