|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 19:14:45   
yaris
Naj povem na kratko. Tamala je stara dva meseca in pol. Jemljem Tametil in moram priznat da je meni kar pomagal. Tamlo sem skoraj polno dojila. Sam zvečer pred spanjem sem ji mogla dodat 90 ml adaptiranga mleka. Tako je bilo do pet dni nazaj,ko so našega starejšega sina zaradi vročinskih krčev sprejeli v bolnico. V bolnici je bil štiri dni in jaz z njim. Tamalo sem hodila dojit domov samo dvakrat na dan,ker več ni zneslo,ker moj user posted image dela cel dan. Sedaj ko sem pa spet doma, jo dojim vsak drugi obrok,ker mleka ni in ni.
Kaj naj nardim da bi se mleko spet vrnilo???? Svetujte mi prosim.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 19:43:33   
Sandra*
Če le hoče vleč, jo imej čimveč priklopljeno in tudi mleka bo več. Veliko uspeha! Pa čimveč moraš pit!

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 19:53:53   
piamaria
jaz sem si s pumpiso zelo pomagala, vse kar je ostalo v dojkah, sem iztisnila in od začetka metala stran, potem pa začne otrok jesti več in ni problema.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 20:21:16   
Vrtnica79
Probaj si skuhati sezamov napitek. In seveda spi še ogromno tekočine.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 20:30:04   
butt3rfly
PIVO!!user posted image

jst sm pila brezalkoholnega, vsake toliko pa tudi malo bandidosa. pomagalo je pa tak, da nism verjela.user posted image seveda pa se te metode nisem stalno posluževalauser posted image kuhala sem si čaje za pospeševanje nastanka mleka, ki sem jih kupovala v lekarni.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 21:36:35   
ursulina
galex čas za dojilje... mleka za izvoz user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 21:56:28   
inesc
Čimveč na dojke pristavljat. Saj veš, ponudba in povpraševanje. PA čimveč tekočine. Pa morda polenta.

Držim pesti!

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 22:15:58   
mama11
Dovolj počitka, tekočine in mirni živci. Pa čas si daj - teden, dva si vzemi in user posted image  pristavljaj na 2 - 2,5 uri, pa bo mleka za izvoz.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 22:27:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

galex čas za dojilje... mleka za izvoz user posted image


Kaj to pomeni?? Ker men tudi mal zmankuje, sicer veliko pijem in počivam, ampak hrano sem zreducirala na nujno in na minimum...

(odgovor članu ursulina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 22:59:58   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Čimveč na dojke pristavljat. Saj veš, ponudba in povpraševanje. PA čimveč tekočine.



Se strinjam...

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 23:02:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: annie

IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Čimveč na dojke pristavljat. Saj veš, ponudba in povpraševanje. PA čimveč tekočine.



Se strinjam...



In jaz tudi. user posted image

Pa pila sem dosti tekočine (vodo) in Čaj za dojenje (OBVEZNO od Obalnih lekarn), ki je res suuuuuper. Mleka je blo, pa še krčkov ni bilo več, ko sem začela piti ta čaj, tako da... Priporočam. user posted image

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
6.8.2008 23:18:23   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: annie

IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Čimveč na dojke pristavljat. Saj veš, ponudba in povpraševanje. PA čimveč tekočine.



Se strinjam...



In jaz tudi. user posted image

Pa pila sem dosti tekočine (vodo) in Čaj za dojenje (OBVEZNO od Obalnih lekarn), ki je res suuuuuper. Mleka je blo, pa še krčkov ni bilo več, ko sem začela piti ta čaj, tako da... Priporočam. user posted image

user posted image točno tako! mleko bi lahko prodajala v merkatorju user posted image mali ni imel nikoli krčevuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
7.8.2008 10:51:46   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: piamaria

jaz sem si s pumpiso zelo pomagala, vse kar je ostalo v dojkah, sem iztisnila in od začetka metala stran, potem pa začne otrok jesti več in ni problema.



Zakaj pa si ga metala vstran???user posted image Jaz sem na začetku tudi pumpala in sem imela ful mleka pa je romalo kar v zamrzovalnik, ko več ne bom dojila ji lahko magari GH iz svojega mleka pripravim, ziher boljše kot AM.
Drugače pa pumpanje, veliko tekočine, brezalkoholno pivo, mirni živci, pristavljanje, čaj za dojenje, normalno prehranjevanje... Upam da ti uspe.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
7.8.2008 14:57:06   
ursulina
galex ali obalne lekarne - v lekarni imaš zdravilni čaj, ki pospešuje nastajanje mleka in resnično deluje.... zanič za piti, ampak kar je zdravo, ni nujno tudi dobro, a ne? user posted image

tudi jaz sem si mleko pumpala, ampak zamrznjeno mamino mleko, ki je bilo v skrinji več kot 2 tedna, je ogabnega okusa, vsaj jaz imam tako izkušnjo. tako da sem zamrznjeno porabiti čim prej, veliko sem ga stran zlila...in skoraj user posted image  zraven...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako pospešiti nastajanje mleka
7.8.2008 15:29:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursulina

galex ali obalne lekarne - v lekarni imaš zdravilni čaj, ki pospešuje nastajanje mleka in resnično deluje.... zanič za piti, ampak kar je zdravo, ni nujno tudi dobro, a ne? user posted image




Ta čaj od Obalnih lekarn je fuuuull dober. Vsaj meni. Pila sem ga kar brez sladkorja, ker ima super okus. Sem pa probala tudi od mislim da Kraških lekarn in je user posted image . Tako grenek, da ga niti pogoltnit nisem mogla.

(odgovor članu ursulina)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?