|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na morje
6.7.2009 21:24:56   
zirafa76
Pozdravljene...

Prosim, če mi lahko pomagate..user posted image ..Kje ste najboljše letovali z otroki?? Imamo namen na hrvaško obalo, pa iščem kraj, kjer imajo lepo plažo, ki je primerna tudi za otroke, da ni nekih plezanj čez kamne, pa da imajo kakšne stvari za otroke zraven, da se lahko kratkočasi...skratka, družini prijazno....najlepše bi bil hotel...
Ima katera izkušnje s počitniškimi klubi???


Hvalauser posted image



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.7.2009 10:10:08 >


_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAM NA MORJE....
6.7.2009 22:09:22   
botrca
Pojdi na forum počitnice na Jadranu tam je dosti napisanega o letovanju na Hrvaškem.

Lahko pa poiščeš na googlu kaj hočeš...hoteli hrvatska...pa izbiraj.

< Sporočilo je popravil botrca -- 6.7.2009 22:10:00 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAM NA MORJE....
6.7.2009 22:35:09   
Marelica
A slovenska obala pa ne pride v poštev? Jaz imam same pohvalne besede za Ankaran, kjer smo letos prvič dopustovali proti koncu predsezone. Sicer smo bili v kempu, ampak mislim, da tudi hotelski kompleks spada zraven. Veliko igral, čistoča, prijaznost... obala za moje pojme prijazna ravno otrokom, ker je veliko plitvin. Poleg tega imajo pa še velik bazen in bazenček za otroke.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAM NA MORJE....
6.7.2009 22:42:36   
srček2007
Predlagam Medulin - prelepo za odrasle in otroke.
Kar se tiče cen sej se ve - hrvaška je zelo draga, ampak sej ne greš vsak dan na morje-
Lp S2007

user posted image

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAM NA MORJE....
7.7.2009 8:59:20   
ksenija12
Jaz sem absolutno za Rab - Lopar, Rajska plaža...brez kamnov, plitka voda..nima mu kaj bit:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na morje
7.7.2009 10:43:29   
Taj
Bol na Braču , hotel Elaphusauser posted image .

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na morje
7.7.2009 10:46:11   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Taj

Bol na Braču , hotel Elaphusauser posted image .


Še ena za to destinacijo. Če bomo šli na Hrvaško bo verjetno to!

(odgovor članu Taj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na morje
7.7.2009 12:08:28   
zirafa76
No, ta Bol sem tudi jaz malo gledala....no, me veseli, da ste bile zadovoljne...

Botrca...saj vem, da obstajajo strani, vendar takole iz prve roke je najbolje izvedeti, še posebej od družin....

Ker se mi je že zgodilo, da je bilo na strani opisano vse fajn, družinski hotel, bla bla..pridemo tja, sem skoraj jokala...Naslednji dan smo se selili.....user posted image ..plaža Km stran, umazano, za otroke..pozabi, en na pol uničen tobogan, kamenje...


Dobro vem, da je malo hotelov, ki so dejansko 4 zvezdice na Hrvaškem, zato raje izvem iz takole forumov...user posted image




_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na morje
7.7.2009 12:14:37   
zirafa76
Taj in Tinkara....kakšne pa so sobe??V katerih ste bili?? Superior ali standard??

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na morje
7.7.2009 12:21:58   
slovenka
zirafa - tu na RR obstaja podforum o počitnicah, tako da lahko še kaj več izveš prav od družin...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na morje
7.7.2009 12:31:34   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Taj in Tinkara....kakšne pa so sobe??V katerih ste bili?? Superior ali standard??


Mi smo vzeli superior, brez pogleda na morje. Pogled na morje je tudi na bazen in meni je to preglasno. Superior je dodatno ležišče, ki se potegne iz dvoseda, drugače so pa sobe take kot so na slikah, kopalnica velika - z bano,... Balkona nismo imeli, so pa tista velika vrata z ograjo.

Za hotelom so otroška igrala, na promenadi igrala v senci, plaža čez promenado (cca. 50 m), hrana odlična, dvigala,....


http://www.hrvaska.net/hoteli/bol/bluesun_hotel_elaphusa.htm 

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 7.7.2009 12:33:16 >

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?