|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera velikost je prava?
3.8.2005 21:36:30   
MatMaj
Dober večer!

Prvo vas moram vprašat, kako ste kaj? Upam, da ok. Malo prej sma z :love: prišla iz Avstrije. Utrujena, da je kar hudo , ampak se je izplačalo. Sma namreč kupila prvo oblekico za najino :duda:. Kak je lepa...9nebesa

Me pa nekaj zanima. Katero št. je najboljše kupit?
Jaz sem vzela 56. Malo verjetno ne bo, prej verjetno veliko. Ali pa se motim.:zmeden:

Malo pomoči oz. predlogov bi prosila.

Lep večer vsem damicam:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Katera velikost je prava?
3.8.2005 21:43:53   
mimica
Kupovala sem vse v velikosti 62, saj so mi rekli, da če se rodi otrok dolg nekje 50 cm, da so mu ta oblačila prav zaradi širokega povijanja. Imela sem tudi par kompletkov št. 56. Torej omare so biel polne s št. 62. No rodila pa sem nedonošenčka dolgega 47 cm in težkega 2550g. Vse mu je bilo premalo ! Potem smo po celem mestu iskali oblekice št. 50. Hvala bogu za H&M.Jaz ti predlagam, da kupi čim manj, čeprav vem kako se je težko zadržati. Mene srce boli, ko vidim vse te lepo kompletke, ki jih verjetno ne bo nikoli nosil. Boš videla, potem boš še raje nakupovala, ko bo :duda:na svetu. Jaz ti predlagam par številk 56 in nekaj 62 pa bo. Je pa dosti odvisno tudi od proizvajalca.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Katera velikost je prava?
3.8.2005 21:44:32   
Anja
Ce si vzela od H&M pol je stevilka OK :)


(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Katera velikost je prava?
4.8.2005 7:58:52   
Pajaca
Jaz sem kupovala 62... pa smo potem dokupili 56, ker je bila punca majhna. Sam večjo številko lahko kasneje ponosiš....

Prijateljica je kupila vse 56... pa je potem rodila velikanko 4.5kg težko punco.... in je bilo vse premajhno.

Tako da jaz svetujem da kupiš nekaj stvari... pa ne vse 56... kaj že, ker če je premajhno je premajhno in nimaš kaj, če je veliko zavihaš ali pa nosi kasneje.... pa vedno gre lahko tvoj vmes v trgovino in nabavi cunjice al pa mami....

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Katera velikost je prava?
4.8.2005 9:24:27   
bena
Jaz kupujem kar št. 62. Ne zdi se mi nič tako hudega, če bo bodo oblačila dojenčku prevelika, saj se rokavi na majčkah in bodijih ter hlačke lahko nekoliko podvihajo. Pa tudi zaradi širokega povijanja je boljše, če so pajacki nekoliko daljši.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Katera velikost je prava?
4.8.2005 9:33:11   
Anonimen
Meni pa prav žalostno zgledajo novorojenčki, ki so v prevelikih cunjah in imajo vse podvihano.
Saj je res, da majhna oblačila niso za dolgo, ampak jaz bom vseeno nabavila nekaj 56, mogoče tudi kaj 62, ostalo bomo pa potem sproti kupovali.

(odgovor članu MatMaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Katera velikost je prava?
4.8.2005 9:34:06   
Jančika_
Hja...sem že parkrat napisala, pa dejmo še enkrat:). 62 je naš nosil še pri 6 mesecih, pa je bil normalno velik. Kako je to zgledalo, ko smo šli iz porodnišnice, ne bom omenjala, ker je preveč grozno:)-. Še dobro, da sva sploh našla otroka med vsemi tistimi zavihanimi rokavi.

Na srečo sta moja mama in svakinja vztrajali in mimo mojih želja kupili 52 in 56, kar je potem veselo nosil prva dva meseca.

Oh ja, pred točno enim letom:love::love::love:...

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Katera velikost je prava?
4.8.2005 10:17:17   
mimica
Pri prevelikih oblačilih je mene tudi to motilo, da je bil tudi ovratnik preveliki in je imel polovico prsi ven.Ni zgledalo niti lepo, niti zdravo. Jaz ti še vedno predlagam, da ne pretiravat,raje kupuj potem.

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Katera velikost je prava?
4.8.2005 11:45:22   
ameli
Jaz sem kupila tudi kompletek št. 50. Če bo :duda:, ga bom pač podarila kakšni prijateljici. Imam kupljene kompletke št. 50, 56, in 62. Res mi ni žal tistih par jurčkov, ker sva s :love: tako dolgo čakala na bebico. Vedno, ko greva v trgovino, kupiva kakšno oblačilce:zmeden:. Najhuje pri vsem je, da ne veva za spol :duda:. POtem pa kupujeva vse mogoče barve,.........

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Katera velikost je prava?
4.8.2005 21:34:14   
Anja
:torta: za Vasjo

za mamico :rozica:

...pa veselo praznovanje ;)

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Katera velikost je prava?
5.8.2005 17:21:17   
MatMaj
Joj punce,

hvala lepa za vse odgovore in predloge. :bravo:

Mi bodo prav prišli. Z:love: sploh ne kupujeva nekaj dosti, ampak zdaj ko sma pa šla v Avstrijo, se pa nisem mogla upret njihovemu H&M-u. To je prva cotika za najino bebiko:duda: in mi je zelo pri srcu.

Hvala še enkrat!!!:rozica:

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?