|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri cigareti
19.12.2009 6:42:35   
Anonimen
Pa ne,da delam reklamo ampak me zanima tiste ,ki kadite kateri so najmanj škodljivi?No ja saj vem vsi so strup pa vseeno.Nekateri pravijo,da je Marlboro najboljši oziroma najmanj škodljiv.Je pa tudi drag tak,da meni tile ne pridejo v poštev.Boss mi smrdi zdaj kadim že dolgo Paramount silver,ker so pač najcenejši.Sem pa probala tele tanke Style pa nevem nekak čuden žmah majo.Določeni pravijo,da tudi bolj lahki so hujši so...zdaj pa mi ve povejte,če veste kaj o tem?
Pa nekadilke ne se mešat zraven,ker poznam vaše odgovore že na pamet.user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 6:58:35   
gita10
Pri meni pridejo upoštev le Marlboro-light, če pa njih ni pa nič drugega. tako, da za mene bi bilo najboljše da jih umaknejo iz trga - pa sem takoj ozdravljena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 8:09:10   
aprilčica07
Nimam pojma user posted image , jst kadim Gauloises rumene..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 9:06:20   
Anonimen
sanja se mi ne.....lepo, da skrbis za zdravje...user posted image
jst mam boss classic.

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 9:13:41   
ly117
Na vprašanje ti ne znam odgovorit ker sem nekadilka, samo mene nič ne moti če ti kadiš. user posted image

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 9:18:26   
kaya2007
ma a veš, samo tole vprašanje je pa res malo smešno user posted image a se ne izbira cigarete ponavadi glede na okus? no, nekateri tudi glede na ceno..sem enkrat nekje prebrala, da se da dobiti tudi take brez niotina, tko da so verjetno tustu najmanj škodljivi user posted image drugače sem pa jaz kadila marlboro in se takrat čisto nič nisem obremenjevala s škodljivostjo user posted image zdaj sem pa res dobesedno na najmanj škodljivih user posted image

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.12.2009 9:19:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 10:03:51   
ledenaa
Čisto vseeno,zaradi tega sebi ali drugim ne boš naredila nič dobrega!
Ali kadiš ali ne,ne pa zdaj gledat kateri so kao najmanj škodljivi.- ki jih v bistvu ni


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 10:04:47   
Anonimen
jaz sem pa slisala, da lazji ko so cigareti, bolj skodljivi. se najmanj je nikotin in tobak skodljiv. najhujse je, kolkor se spomnim izgorevanje CO od papircka in katran. to je pa tudi v najlazjih čikih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
19.12.2009 10:07:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 10:09:06   
Anonimen
ehhhh, florina....ti kar kadi katere ti pase....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 10:24:47   
kaya2007
baje, da tisti ustniki s filtri res precej pomagajo, oz. so cigareti potem res manj škodljivi...poznam človeka, ki vse življenje kadi kot turek, ampak uporablja ustnike...so mu slikali pljuča in zdravnik ni verjel, da je kadilec. pa kadi res enega za drugim. sem enkrat poskusila ustnik, pa se nisem mogla navadit, precej spremeni okus in vse skupaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 13:24:20   
mamči
Vsi si en hudič. Jaz drugače prižgem  West modre, če jih pa ne bi bilo, pa bi tud zvite vrvi vlekla.
Sramota, ja. To je edina stvar v mojem življenju, ki bi jo spremenila user posted image .

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 13:30:20   
Anonimen
sem se spomnila na otroštvo, ko me je oče poslal v trgovino in rekel:"še ene cigarete "for me"" in jaz takrat angleško neizobražena punca na blagajni rečem, naj mi da še ene cigarete For me pa me je samo čudno gledala,... in ker mi je nekako nakazala, da jih nimajo, sem hitro našla alternativo 57 mehke! a še obstajajo?

drugače pa, se mi zdi, je najbolj "zdrava" zadeva tobak in pa rizle,... pa še manj jih pokadite, ker jih je treba vsakič na novo zvijati,...user posted image

HB sem se rešila te razvade!user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 14:15:32   
madela
Ne vem,kateri cigareti bi naj bili najbolj zdravi.Sama kadim Paramount,pa še to bolj zato da tega strupa ne plačujem preveč drago.

Bi pa nekaj vprašala,a je katera poskusila kadit te elektronske cigarete,ki so zdaj kao v modi in jih lahko kadiš tudi v bolnici če je potrebno(jaz sem jih user posted image )in seveda v kafiču?
Meni so po eni strani super,ker so po okusu skoraj tako,kot pravi...ampak prava stvar je le prava.
Bom mogla še mal vadit,da bom samo na umetnem user posted image

< Sporočilo je popravil madela -- 19.12.2009 14:16:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 15:34:40   
mamamajča
Jaz sem vedno kadila West Silver, zato ker so mi bili ok in sem se jih navadla, pa nisem mogla nikoli nič drugega kadit. In sem takrat rekla, da če se cena dvigne na jurja, bom verjetno še vedno kadila.
No potem sem zanosila in so mi zasmrdeli, bljak, user posted image tako da sem zdaj (dokaj) nekadilka. Ko grem ven enkrat na tri mesece, me pa premamiuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 15:34:53   
urška
jaz ne vem kateri so najbolj zdravi, ker takih itak ni. ampak če pravite da so najbolj zdravi tisti super truper ekstra lajt, potem me zanima pa tole:
ravno včeraj je bila prijateljica pri meni. ona kadi davidoff blue (super truper ekstra lajt) jaz davidoff classic. ona je v treh urah skadila pol škatle, jaz pa tri cigarete. Katera se je bolj "zastrupila?"

sicer sem pa že pred časom brala, da so ti super lahki cigareti večji strup, ker jih definitivno skadiš več, kot navadnih. ne me pa za besedo držat. 

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 17:06:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ehhhh, florina....ti kar kadi katere ti pase....


se podpišem..
drugače pa ne kadim (niti nimam denarja, za take bedarijeuser posted image ), ampak ko sem bila mala sem mogla dediju vedno hodit kupovat mild 57 ali kaj so bile user posted image user posted image user posted image , a to še obstaja?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri cigareti
19.12.2009 18:08:22   
Najki
57 sem enkrat probala in sem se skozlala za prvim vogalom. Fantasticne za odvajanje user posted image . No zdej ze vec let ne kadim, samo 2x na leto, ko me kaj vrze iz tira, si blazno zazelim cik.

V glavnem daljsi ko je filter, bolj se sfiltrirajo skodljive snovi - doooh. Pa ce se odtrgas pol cigarete dol, se tolk boljs. Vodna pipa je tudi dober filter. Ce sama zvijas, lahko filtre podvojis. Obstajajo se neke zeliscne cigarete mende za odvajanje al kaj, sam se spomnim, da so ble blazno drage. Ful tud pomaga, ce ne kadis v bajti - cez zimo bos prisparala ful kesa in pljuc, ker se ti ne bo dalo na balkonu viset user posted image .

Sicer pa ti priporocam, da si omejis porabo in postopoma prenehas kadit, ti ne bo zal ne financno ne zdravstveno.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
20.12.2009 6:38:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?