|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:19:00   
TomTaylor

Me zanima katere so vam ljubše - umetne ali naravne in katere imate/boste postavili doma? Meni so ljubše ta prave (še posebej diši bor) ker oddajajo tako prijeten vonj ko na njih prižgemo lučke, vendar te ta kupljene nimajo tako izrazitega vonja.

Z naravovarstvenega vidika pa imamo eno grdo umetnouser posted image . Sem pa videla v Merkurju krasno imitacijo borove smrečice. Ena najlepših umetnih smrečic, kar sem jih videla v svojem življenju. Temu primerna je tudi cena. Bi dale  cca. 150 evrov za umetno smrečico 1,5 m??


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:22:06   
ledenaa
Umetno smrečico imamo že več kot 20 let in izgleda kot prava
je ne menjam za pravo

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:22:21   
Anonimen
odkar so otroci pri hisi- umetno!

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:22:32   
Anonimen
Doma imamo vedno pravo smrekco, vendar bo letos na balkonu, ker je sinko ena mala srakica in vse lepe, svetleče bunkice bodo takoooo mamljive če bo smrekca notri.

150 eur za umetno smrekco?? NOOOT! user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 10:23:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:26:07   
špelin@
Meni so ljubše naravne, ampak zunaj user posted image Posekanih ne maram user posted image

Tako da imamo v stanovanju vsako leto umetno user posted image Kupljeno pred 11. leti, bila je svinjsko draga (kar primerljiva tisti, ki jo omenjaš ti), ampak je treba poudarit, da se za daljši rok splača dati več, ker potem res krasno zdrži lepo št. let user posted image
Naša je še vedno kot nova!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:28:11   
witch
Prava je ok, lepa, samo mi je škoda uničiti vsako leto smrekico. Tak da imamo kar lepo 2 m veliko umetno smrekico, ki izgleda kot prava user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:29:32   
rija
150 eur ni niti dosti, če računaš, da boš jo imela par let.

jaz sem sicer za prave, ki so talepe tudi po 60-70 eur...tam, kjer sem jih nabavljala....ampak lani in letos bomo imeli eno ogromno umetno, ki jo imamo že ohoho let in je tudi lepa.....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:30:24   
uškinamama
pravo

moram dodati, glede na to, da ste vse eko usmerjene user posted image . Pravo, ki je v čebričku posajene, po befani roma na vrt user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 14.12.2009 10:41:16 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:34:23   
zvesta
jaz imam rada pravo zunaj.... noter bomo pa že drugo leto imeli tiso z optičnimi vlakni, ker je v stanovanju ne morem tako pospravit, da sin ne bi kradel okraskov...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:42:16   
liliana
Mi imamo pa umetno.....pa ne iz naravovarstveneg vidika, ampak iz čisto praktičnih vidikov......user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:45:02   
rija
jaz pa enostavno ne najdem več tako lepe, kot smo imeli tako, po kateri se mi kolca vsako leto....res je bila nekaj posebnega...

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:45:32   
Hope2
Imamo 2 umetni, naravna je lapa, lepše pridejo tudi bunkice gor, ampak mi jo je škoda, pa še vsako leto pol moram v nabavo.

Umetne se splača kupovat na razprodajah, torej za drugo letouser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.12.2009 10:46:27 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:45:34   
mojcaziga
Mi imamo umetno, pa smo par let nazaj dali ohoho evrčkov (okoli 200€) zanjo. Je pa lepa in jo bomo še sigurno meli vsaj še par let, če že zaradi drugega ne, ker take ne vidimo več v trgovini.

lp

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:46:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pa enostavno ne najdem več tako lepe, kot smo imeli tako, po kateri se mi kolca vsako leto....res je bila nekaj posebnega...

user posted image


Tale je pa res lepa user posted image  Very American

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 10:49:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 10:49:42   
Anonimen
meni so ljubše naravne,... pravzaprav tiste, ki stojijo vse leto ob kakšnih hišah, pozimi pa jih okrasijo,... mi je pa lepo, če z lučkami okrasijo tudi kakšno jabolko ali hruškouser posted image

doma imamo eno malo plastično smrekico,... že kar nekaj let.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 11:05:42   
Anonimen
Meni so ljubša naravna drevesca, samo glede na to, da pri nas smrekico postavljamo relativno pozno (če se le da, na božični večer) so do takrat vse talepe že zdavnaj pokupljene ... ni mi pa, da bi jo imela kak mesec spravljeno na balkonu.
Tako da sem pred-lani v Merkurju kupila eno veliko umetno (2m pa še malo) in je blazno lepa in fino gosta pa glede na to da bol letos v nevarnosti pred tamalo, jo bom s cofi in pentljami okrasila, ostali okraski bodo pa pospravljeni čakali na boljše čase user posted image .

< Sporočilo je popravil Otika -- 14.12.2009 11:06:00 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 11:19:32   
gita10
Bi rajši naravno vendar imamo umetno čist iz praktičnih razlogov.
Smo pa prej vedno imeli posajeno v čebričku in je potem šla na vrt vendar je ta naš vrt že pravi gozd postal v tem času.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 11:31:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 11:42:39   
Arwenko
Definitivno naravno, vedno in vsako leto. Par let vmes, ko sva z mojim bila v Lj in se naravne res ni splačalo, ker sva praznike tako preživela pri starših ponavadi sem po svoje prav trpela. Ni ga lepšega božičnega vzdušja, kot to ko prideš domov in celo stanovanje diši po smrekici, cimeru, pecivu, enostavno spada zraven. Aja, kupujemo te nordijske, ki skorajda ne puščajo iglic, tako da s tem nimamo težav. Kaj se psov tiče, pa ko so sami doma pač zapiramo dnevno sobo in ne smejo noter, ko smo pa doma, pa ni problema, so kr pridni. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 11:44:36   
aprilčica07
Umetno - iz praktičnih razlogov, da mi ni treba kr naprej iglic pometat.user posted image  

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 12:11:55   
tajtaja
MI smo bili neučakani in smo našo včeraj že okrasili. Imamo pa po dolgih letih umetne(sem jo lani zalučala v koš, ker je že bilauser posted image -možu se je pravzaprav še vedno zdela odlična!) letos pravo, posajeno v čebričku. Sicer je visoka samo 1,5 m, je pa lepa in spomladi jo bomo posadili ven ali pa jo še eno leto pustili.
Okrašeno pa imamo zelo minimalistično, z temno rjavimi kroglicami, za poživitev pa nekaj rjavo oranžnih, nežne rumene lučke in to je to.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 13:29:08   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

meni so ljubše naravne,... pravzaprav tiste, ki stojijo vse leto ob kakšnih hišah, pozimi pa jih okrasijo,... mi je pa lepo, če z lučkami okrasijo tudi kakšno jabolko ali hruškouser posted image

doma imamo eno malo plastično smrekico,... že kar nekaj let.


Podpis. Mi smo sicer do zdaj vedno kupili naravno in jo zunaj posadili v lonec ter okrasili, lani pa smo prvič okrasili kar naše ciprese pred hišo in je prav tako zelo lepo izpadlo, zato bomo zadevo letos ponovili.

Notri pa imamo eno manjšo umetno smrekico, že več let zapored.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novoletne jelke - umetne,prave?
14.12.2009 13:32:43   
Lenny
Tudi letos bo umetna - še deset dni do okrasitve user posted image Odločitev je čisto iz praktičnih in ekoloških razlogov, čeprav so mi naravne seveda bolj všeč. Pred tremi leti smo dobili eno fantastično smrečico, ki smo jo potem uspešno posadili za hišo. Ko se preselimo, bo svečano okrašena - zunaj user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?