|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj
16.12.2009 16:39:52   
J.L.
tukaj vas je največ pa bom vprašala kar tu. pred dnevomi sem kupila več zdravil v lekarni, med njimi tudi ene od vitaminskih tablet. želela sem točno določene, pa me je farmacevtka prepričala, da vzamem ene druge, še prej pa sem ji omenila, da naj so žvečljive, ker pač težko požiram. seveda vzamem, plačam, pridem domov odprem škatlico in najdem not filmsko obložene tabletke.
user posted image kličem tja danes, povem kako je na stvari, pa mi pravi da se očitno nisve zastople. ja hudiča, kako ne če sem ji lepo povedala da te ko sem mela do sedaj so žvečljive in želim take. pa povprašam kako je z menjavo, glede na to da sem škatlo že odprla, tabletka pa ne manjka nobena, pa prvi da ni možna menjava, razen če seveda ona plača to škatlo, meni pa da nove. ja je.b.em.tiš!!! seveda se sedaj počutim jaz krivo, da bi ona plačala tistih 10e, ni veliko vendar mi je noro, po drugi strani pa nisem kriva jaz, če ona ni me ni dala takih kot sem žeella, torej za žvečit oz topljivih. sedaj nevem ali naj pač tablete obdsržim, podarim naprej nekomu ali naj menjam, četudi bo mogla ona plačat?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj
16.12.2009 17:00:45   
mojcaziga
Sama sem šla nekaj časa nazak v lekarno in sem kupovala za ene tabletke za tamalega. Prosila sem jo za ene, ki so male, da bo lahko popil. Neumnica jaz, pa tam nisem odprla škatlice, sem tostorila šele doma. Stale pa so 7@, tiste, ki sem jih prvotno hotela pa so bile okoli 5@. No, in doma vidim, da so bolj Ospen formata in nemogoče, da bi to tamalemu spravili po grlu. Grem v roku 1 ure nazaj, vse original zaprto, nič ne manjka in mi ni hotela zamenjati, ker kupljenih zdravil ne menjajo. Gre pa za privat lekarno.  OK, ampak tam me več ne vidijo.

lp

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj
16.12.2009 17:08:39   
mamči
Logično, da odprtih zdravil ne smejo vzet nazaj. Pomislite samo na to, da bi kak psiho kaj druga dal noter v dozo. In ziher sem, da nobena od vas ne bi kupila nekaj, kaj je že odprto.
Res pa je, da si kupila nekaj kar nisi želela. Ampak, ker gre za vitamine jih lahko komot podariš komu od domačih, sama glede tega res ne bi komplicirala.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj
16.12.2009 17:18:23   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Logično, da odprtih zdravil ne smejo vzet nazaj. Pomislite samo na to, da bi kak psiho kaj druga dal noter v dozo.


Jaz konkretno sem odprla samo škatlico, tabletke so ostale pakirane. Škatlico pa se tudi normalno nazaj zapre. Ampak glede na to, da mi je prodala nekaj, za kar sem povedala, da nočem, bi morali nazaj vzeti pa magari vržejo v koš.

lp

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj
16.12.2009 17:27:33   
Anonimen
mojcaziga, € se napise levi ctrl+alt+e...

user posted image

...ni za kaj!user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj
16.12.2009 17:35:14   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ampak glede na to, da mi je prodala nekaj, za kar sem povedala, da nočem, bi morali nazaj vzeti pa magari vržejo v koš.



No kar takole v koš metati pa tud ni racionalno. Marsikdo si teh dodatkov ne mora privoščiti. Raje komu podari tablete in mu naredi veselje.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:01:02   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mojcaziga, € se napise levi ctrl+alt+e...

user posted image

...ni za kaj!user posted image



Hvala za opozorilo. Sem vedela in že uporabljala, ampak očitno sem čisto instiktivno to uporabila, ker zadnje čase še samo mejle pošiljam user posted image

Bi bilo p afino kdaj z asabo prebrat in kaj popravit. To pa ja user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:03:07   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ampak glede na to, da mi je prodala nekaj, za kar sem povedala, da nočem, bi morali nazaj vzeti pa magari vržejo v koš.



No kar takole v koš metati pa tud ni racionalno. Marsikdo si teh dodatkov ne mora privoščiti. Raje komu podari tablete in mu naredi veselje.


Glej, na koncu koncev sem jih dala. Ampak govorim kar se armacevtke tiče. Jaz imam pravico za svoj denar dobiti tisto, kar želim. In ona mi je to prodala, ker naj bi to bilo to, kar sem želela. Sem prinesla domov, to ni bilo to in bi morala vzeti nazaj in zamenjati. Kaj pa oni s tem naredijo, pa ni moj problem. Lahko pa bi oni na svoje stroške podarjali naokoli.

lp

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:32:34   
muki1
Čuj ne vem kaj bi jaz. Sranje je to, konkretno sranje.
Upam, da ti bodo druge punce znale pomagati, jaz sploh ne vem kaj bi, če bi se mi to naredilo user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:34:37   
Anonimen
muki?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:40:02   
muki1

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

muki?

tuki user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:41:19   
Anonimen
tebe so vitamini tako prizadeli?
da jokas?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:45:52   
muki1
Ja, saj veš kaki so ti farmacevti. Zdaj se ji zameriš zaradi vitaminov, naslednji teden te že našpricajo s kakimi virusi ko si boš prišel po čaj. Jaz se res ne hecam z njimi. Če se farmacevtka zmoti, priznam krivdo, stisnem zobe in pozabim 10 ojrov. Nimaš tu kaj user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:47:04   
Anonimen
ne zamerit, ampak se mi zdi, da prevec filmov gledasuser posted image
misli, govorim zato, ker nase farmacevtke so tees tko prijazne, da si ne predstavljam, no...

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:47:53   
muki1
Eh, kje pa mam čas.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:48:25   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:52:28   
Anonimen
jst pa mam cas, pa ne morem gledat, ker mi spukica ne pusti!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:55:07   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

želela sem točno določene, pa me je farmacevtka prepričala, da vzamem ene druge, še prej pa sem ji omenila, da naj so žvečljive, ker pač težko požiram.



zakaj poslušaš farmacevtko in se pustiš prepričat??
jaz bi jih nesla nazaj, pa nej da ona iz svojega žepa, bo vsaj za drugič vedla poslušat želje strank...user posted image user posted image

ja, tečna sem danesuser posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:56:11   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mojcaziga, € se napise levi ctrl+alt+e...

user posted image

...ni za kaj!user posted image


ali pa alt gr + euser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj naj
16.12.2009 18:57:50   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ne zamerit, ampak se mi zdi, da prevec filmov gledasuser posted image
misli, govorim zato, ker nase farmacevtke so tees tko prijazne, da si ne predstavljam, no...


take so najbolj zahrbtneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj naj
16.12.2009 19:01:14   
Anonimen
res si sitna!

user posted image

da vidim altgr+e   €  iii pa reees €  pa se ista sta v obeh variantah!

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj naj
16.12.2009 19:11:43   
muki1

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ne zamerit, ampak se mi zdi, da prevec filmov gledasuser posted image
misli, govorim zato, ker nase farmacevtke so tees tko prijazne, da si ne predstavljam, no...


take so najbolj zahrbtneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No evo, tudi barika jih je preštudirala. Torej nisem edina.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj naj
16.12.2009 19:16:35   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mojcaziga, € se napise levi ctrl+alt+e...

user posted image

...ni za kaj!user posted image



hvala!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj naj
16.12.2009 19:18:35   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Logično, da odprtih zdravil ne smejo vzet nazaj. Pomislite samo na to, da bi kak psiho kaj druga dal noter v dozo. In ziher sem, da nobena od vas ne bi kupila nekaj, kaj je že odprto.
Res pa je, da si kupila nekaj kar nisi želela. Ampak, ker gre za vitamine jih lahko komot podariš komu od domačih, sama glede tega res ne bi komplicirala.


točno tako.

In zdej si se tolk razburla, da boš morala spet v lekarno po še ene tablete za živčke. user posted image Se hecam.

Ok si jezna, ma kaj tolko te je razkurlo, da si tle šla temo odpret?user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj naj
16.12.2009 20:27:46   
rija
te lekarnarce so tak vase zaverovane, da je moj prosil test za ugotavljanje plodovnice, pa prišel ven z dvema clear blujema....sem pošizila...šla nazaj in se dala pogledat: a vi res mislite, da jaz to rabim?

potem sva šla v porodnišnicouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?