|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košek za dojenčka
5.11.2009 10:53:10   
malicki
Kje v Lj bi lahko ugodno kupila košek za dojenčka?

Nasl. teden bom službeno v Lj in bi skočila na hitro pogledati.  Namreč nisem iz Lj, na internetu sem prebrala da se ga dobi na tržnici pri Ribnčanu - kje je ta tržnica?

A mogoče katera iz prve roke ve koliko pribl. stane in kako je velik, in ali je na kolesih? Pa kje nabaviti potem tako majhen jogi? Ali potrebujem tudi obrobo?

Hvala vam 100x!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košek za dojenčka
5.11.2009 11:00:43   
Jančika_
Za ostalo ne vem, ker imamo mi košek, v katerem je spal že moj mož, jogi in posteljnino pa lahko dobiš tule: http://www.zibka.com/si/produkti/koski/ . Mi smo sicer kupili kar peno in jo obrezali. Naš košek ni bil na kolesih, pa smo dali k mizarju narediti podstavek, gor je pa montiral kolesca za pohištvo; tako je košek bolj mobilen, kot če bi bil na velikih fiksnih kolesih.

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košek za dojenčka
5.11.2009 11:03:48   
Jančika_
Aja, mi imamo tudi obrobo, ja. Najprej smo imeli kar takšen širši trak, ki smo ga privezali na notranji strani okoli in okoli, potem sem pa košek posodila prijateljici in je ona dala narediti takšno prevleko, ko jo montiraš znotraj in visi čez rob na zunanjo stran. Se mi zdi, da obroba kar mora biti, ker je vsaj pri našem košku pleteni del kar grob.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košek za dojenčka
5.11.2009 15:58:13   
somic
včeraj sem bila v rutarju. in jih imajo. v kompletu z posteljnino in vsem ostalim potrebnim. je v natur barvi- mogoče malo temnejši, posteljnina pa je bela, vse skupaj zgleda zelo lepo in poceni. 139 eur

jaz bi ga takoj kupila, če ga ne bi imela že doma od prej

aja, je pa na koleščkih in z baldahinom. skratka zelo lep!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košek za dojenčka
5.11.2009 16:02:42   
gapii27
ojla

jes sem naročila košarici za naša dva pr ribnčanu za 60 EUR za eno...pa še veliki sta tak da bosta za več kot 3 meseceuser posted image  in na kolesih sta .... spodaj bomo dali debejelšo ne premehko spužvo in potem lepo obrobo, ki bo visele preko. drugače so pa tile ribnčani itak vsepovsod.... v vsakmu krfaju najdeš kirga ko stoji na kakem parkingu.... srečno

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košek za dojenčka
5.11.2009 22:49:00   
lejla969
Jaz sem lani za našega Mirana kupila košek pri ribenčanu in dala okoli 50 eur za njega. Posebej sem potem naročila pri eni privat šivilji posteljnino in pri eni privat firmi jogi. Miran je bil v njemu cca 4 mesece. Zdaj je že pripravljen za drugega dojenčka.
Izgleda pa tako:
user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košek za dojenčka
6.11.2009 8:55:01   
Nyah*
Mi pri prvi nismo imeli koska, drugi pa ga je dobil, kerje ta velka se posteljico uporabljala. je pa res super zadeva, samo kaj, ko smo ga uporabljali 6 mesecev, je dosti velik, sedaj nam pa stoji, se posojamo ga ne, pa ne vem zakajuser posted image . Smo ga pa pri Soncku kupili, s postelninico in jogijem vred, full luskana zadeva. kolesa velika, lesena, prav pridejo, ko premikas bebico iz sobe v sobouser posted image .



(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košek za dojenčka
6.11.2009 11:44:17   
malicki
Hvala vam!

Sem šla danes čisto slučajno mimo enga gospoda s suho robo in mi je povedal da ga lahko dobim pri njemu za 50eur, da je velik 110cm, ima podstavek in kolesa. Razstavljenega ni imel, ampak mislim da so itak vsi isti. Tako da se bom verjetno kar s tem dogovorila, ker mi je tudi cena fajna.

Jančika pozdravljena, hvala ti! So kar ugodne cene posteljnine na tem linku.

Lejla969 zelo lep košek. Mi lahko prosim sporočiš pri kateri firmi si nabavila jogi? Blago za posteljnino si sama nabavila?

Gapi kje pa misliš obrobo ti nabaviti?

bom pa še tudi v Rutarja in ostale baby trgovine pri nas pokukala.

hvala še 1x za pomoč

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Košek za dojenčka
25.10.2011 9:05:29   
Aleda
Pozdravljene,
mene pa zanima če ste v zadnjem časa kaj nabavljale koške pri Ribnčanu, ali se dobi košek skupaj s podstavkom na kolesih? Tut velikost me zanima, večina ki se prodajajo so mere košare 45X80, tukaj sem prebrala da dobiš večje, sam potem je težje dobit primerno posteljnino verjetno.

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Košek za dojenčka
25.10.2011 9:59:16   
_Ajla_
Aleda....jaz nabavljala nisem, ker je v družini ostal še moj, točno tak kot ga opisuješ. Sem pa vedno pogledala kaj imajo "Ribnčani" od koškov. Včasih so jih imeli razstavljene, včasih ne. Na Tržiškem sejmu letos me je recimo presenetilo, da ga niso imeli. V Štanjelu, od kjer je partner doma, sem ga večkrat vidla. Je pa večji, ja. Iz kje pa si? Pred Cityparkom dokaj redno stojijo in po vsej verjetnosti se ga da tudi naročiti...

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Košek za dojenčka
25.10.2011 18:31:46   
Aleda
Ja saj pri nas tut pride enkrat na mesec ko je sejem, tako da bom šla najprej tam vprašat potem bom pa vidla. Sem pa bolj s severnoprimorskega konca. Sej potem če se ga da naročit verjetno lahko izbiraš tudi med velikostjo.

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Košek za dojenčka
25.10.2011 20:09:57   
cilla
A tej pri recinkotu so ti premajhni? http://www.recinko.si/koski-c-791_813.php

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Košek za dojenčka
25.10.2011 22:26:03   
Aleda
Ma ti so superuser posted image zelo lepi, sam bi rada mal ceneje skoz pršla, ker so mi absolutno predragi.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Košek za dojenčka
18.11.2011 19:44:36   
Aleda
Če mogoče katera pozna kakšnega Ribnčana, ki izdeluje koške za dojenčke bi prosila za kontakt?

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Košek za dojenčka
7.12.2011 19:20:59   
another girl
Aleda evo..posredujem ti telefonsko št. od ribnčana,od katerega sva vzela košek
Tel: 051 238 423

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Košek za dojenčka
13.12.2011 12:22:26   
Brbs
Če ga katera želi, ga jaz prodam za 100 eur, s posteljnino vred, modre barve (z belimi črtami in medvedki), ima tudi baldahin in je uvožen. Je rabljen, ampak se mu čisto nič ne vidi. Smo iz MB.

Več info na ZS.

(odgovor članu another girl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Košek za dojenčka
2.1.2012 22:46:48   
KlaraMay
Jst sm kupila čudovit bel košek za 20€. user posted image Sedaj iščem posteljnino. Ampak glede na to, da rabim še en košek za k babici bom poklicala tega ribnčana.
Kolk je pa računal??


_____________________________

KlaraMay - Srečna Aprilčica 2011 in Aprilčica 2012 :-)
http://forum.bucibuci.com (pridi pogledat !!!!!)

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Košek za dojenčka
4.1.2012 8:05:57   
Poka
Nisem še žal med tistimi srečnicami, sam gledam pa že razne stvari in sem gledala te koške, sam so pa ful dragi - od 250 eur pa do 500 tudi. Nisem še šla gledat v živo, imamo pa sicer enega takega doma, še od mojega bratca - po mojem je ta, cenejši. Ful je bil lep, sam ni več koleščkov in posteljnine, ker je pa že star 23 let. Ko sem gledala za psoteljnino, stane pa od 80 do 170 eur - pa če sem ultra milijonar, ko ne dam toliko... Pa vem, da smo imeli tudi jogi za košek - a še to je treba kupit... Ker naš je ne vem kje, verjetno je končal kot pasja blazina.

Menda je pa fajn imet košek na začetku... Jaz bi ga imela tudi zaradi tega, ker je v spalnici prostor za to, za posteljico pa ne, bo potem kar v svoji sobici.


(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Košek za dojenčka
9.1.2012 10:24:02   
monita
mi bomo tudi imeli košek... moram pa samo še posteljnino izbrat pa "jogi" naročit... so mi tako lepi ti koški da ni važno kok stane, mi ga bomo imeli

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Košek za dojenčka
30.3.2016 16:56:49   
Maxi mama
Posteljnino za košek ti sešijejo na www.risp-webshop.center od 50-90eur odvisno kaj želiš imet. Naredijo vse po naročilu, lepo in ugodno, poleg tega lahko po naročilu daš pri njih delat tudi ležišče za košek. Sicer res imajo vse kar rabiš in zelo ugodno. Priporočam :)
http://www.risp-webshop.center/index.php/sl-si/risp-izdelki/lastni-proizvodi

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?