|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 20:07:39   
ZARA
Res me zanima, če seveda ni skrivnost. Baje so cene od občine do občine zelo različne. Hvala za info.
lpZ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 20:09:48   
ona
170€ za 4 ure v jaslihuser posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 20:12:23   
Spark
130€, 4.plačilni razred, punči je stara  2l.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 20:14:37   
Bubamaraa
Zara jaz ti ne morem povedat, ker Danaja ni v vrtecu, ti pa lhak povem,da soseda plačuje vrtec za 2 letnega sina 19.000sit (bivših)...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 20:31:54   
kofetek2010
za Elino privat varuško plačujem 200€ - v to ceno je vključeno 6 urno varstvo na dan (od pon do pet), 2 malici in kosilo user posted image


tole sem našla na RR: http://www.ringaraja.net/vrtecCena.asp  tako, da lahko sama pogledaš cene in plačilne razrede user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 21:11:53   
spacey
Niti 10.000 starih tolarjev.

Trenutno pa nič, ker smo na socialni podpori..


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 21:14:49   
NEVA-1
občina Domžale, 230 €, 8.pl razred, pa je tud sam 6 ur v vrtcu

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 21:23:46   
zungi
A katera ve koliko stane v Kamniku 8. plač. razred, jasli??

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 21:35:57   
N _ B
Okolica Kranja.
Za drugo starostno obdobje (izven jasli) plačam 104 EUR mesečno (polna prisotnost). 
To je 40% cene programa (260 EUR).
V vrtcu je od 07.30 do 14.30, sicer pa kolikor vem, cena ni odvisna od urne prisotnosti.

< Sporočilo je popravil N & B -- 21.3.2007 21:38:57 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 23:47:32   
lelaval
Dobrih 15.000 SIT (mislim, da je to okrog 65 EUR). Je pa v kombinirani skupini (ker ni jasli v vrtcu) - všteto pa je celodnevno (ali 8-urno - kakor se pač obračunava).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko vrtca plačujete?
21.3.2007 23:56:05   
Olivija
165 €, pa smo se nekak navadili. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 6:50:31   
srki
Lestos bi morala plačevat 5. plačilni razred oz. 180 eur (nekaj čez 40.000 sit), pa sem se pritožila, tako da so me razvsrtili v 4. plačilni razred, kar bo zneslo malo čez 30.000 bivših sit oz. okrog 130 eur.

Jaz moram spet jezik stegnit in rečt, da se mi tako zamalo zdi, ker eni, predvsem tisti, ki so privatniki in lahko dohodke skriejo ali pa špilajo samohranilke, tamo malo plačajo.

To sem v pritožbi tudi napisala, da vsi vemo, da so nekateri pri nas zelo "pošteni" in plačujejo res "pošteno ceno".

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 7:54:42   
Mina1
Jaz moram spet jezik stegnit in rečt, da se mi tako zamalo zdi, ker eni, predvsem tisti, ki so privatniki in lahko dohodke skriejo ali pa špilajo samohranilke, tamo malo plačajo.


Srki se popolnoma strinjam s tabo, v vrtec pa hodi mama v čevljih za 150.000 sit. V redu, po načelu "zanjdi se", samo tiste pa, ki so/smo v stiski, pa nastradamo, ampak tako pač je povsod verjetno. Poznam kar nekaj cvetk, ki so črpale informacije iz moje prve roke - mislim, mene bi bilo sram se spuščati na tak nivo, ampak to je že druga zgodba, bi se dalo debatirati o tem na dolgo in široko.

Sicer pa vedno pravim, da za vsako rit raste palica, nekje jih bo že udarilo, ljudje, ki imajo ogromno in hočejo še in še in se naslajajo na račun tistih, ki res nimajo nič, ne zmorejo plačati vrtca ipd.

Mislim, da se razumemo, kajne:)

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 8:12:06   
Anonimen
malo zasvinjam temo...a pri kateri upoštevajo pri vlogi za znižano plačilo vrtca naprimer kredite za reševanje stanovanjskega problema?

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 8:14:05   
Anonimen
130 €.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 8:16:03   
Mina1
a pri kateri upoštevajo pri vlogi za znižano plačilo vrtca naprimer kredite za reševanje stanovanjskega problema?


Ja, meni so, šli so za 1 razred dol pri obeh, vsaj nekaj, sema pa čakala....neseš original kreditne pole v vrtec pokazat, si skopirajo, in pošljejo na občino, kjer to rešujejo.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 8:18:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

a pri kateri upoštevajo pri vlogi za znižano plačilo vrtca naprimer kredite za reševanje stanovanjskega problema?


Ja, meni so, šli so za 1 razred dol pri obeh, vsaj nekaj, sema pa čakala....neseš original kreditne pole v vrtec pokazat, si skopirajo, in pošljejo na občino, kjer to rešujejo.


kera občina pa si?

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 8:26:59   
NEVA-1
IZVIRNO SPOROČILO: zungi

A katera ve koliko stane v Kamniku 8. plač. razred, jasli??


Za Kamnik točno ne vem, je pa v Domžalah 320 €, Kamnik pa mislim, da ima še višje cene...

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 8:33:29   
Mina1
LJ Bežigrad.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 11:11:43   
pina colada
Občina Novo mesto, jasli, 8.pl.razred, pribl. 325 eur.

O tem, kako pa eni goljufajo, pa tud jaz raje ne bi, čeprav poznam ful primerov......da ti slabo rata....

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 13:12:36   
bskrle
3 otroci, 2 v vrtcu v Cekljah, 4 in 3 plačilni razred, skupaj malo manj kot 50.000 sit, tj. malo več 10% vseh najinih prihodkov .

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 13:24:39   
Pia67
Občina NM.
  • ko sem bila na čakanju, sem bila v 1. plačilnem razredu (taprava samohranilkauser posted image ), 10 jurjev.
  • trenutno pa z 800€ bruto in 70€ preživnine padem v 3. plačini razred, okoli 30 tisočakov. za nameček pa še preživnine po novem ata ne plačuje več. Ampak to je druga zgodba.user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 14:59:05   
taška30
Ljubljana, jasli, 7.plačilni razred: cca. 210 eurov. Upoštevali so nam kredit (iz 8. v 7.razred). Je pa vseeno ali ima le en od staršev kredit ali oba (midva imava oba ubijalskega).

lp Taška

p.S. Ampak Pina Colada, v NM imate pa svuser posted image dragi vrtec!user posted image

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 15:27:15   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: pina colada

Občina Novo mesto, jasli, 8.pl.razred, pribl. 325 eur.

O tem, kako pa eni goljufajo, pa tud jaz raje ne bi, čeprav poznam ful primerov......da ti slabo rata....



Zakaj ti gre to v nos, kdo in zakaj goljufa? Imam predlog, imej jajca pa daj še ti! Sam ne mi napisat, da si prepoštena, pa da zaradi tega niti spat ne bi mogla...pa bla,bla,bla.
Ja glede na to, da si v 8 plačilnem razredu verjetno nimaš 100 jurjev plače pa nobenega premoženja, pa zemlje,...mislim HALO!

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko vrtca plačujete?
22.3.2007 15:45:21   
zungi
po mojih informacijah naj bi bil Kamnik med najdražjimi vrtci?! Pa še srečo moraš imeti, da ga sploh dobiš!
Zato premišljujem ali naj ga vpišem še v Ljubljani kjer imava tudi oba z možem službi ali kaj??
Padeva pa sigurno v 7. če ne v 8. plačilni razred.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?