|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec !
1.10.2004 16:58:47   
Urša
Punce, jst glih ne dojamem najbolj...:zmeden::zmeden::zmeden: V službo morm in to že kr v pondelk! :((:((:(( Ojoj, pa tko nepričakovano in hitro!

Situacija je bla taka: Moj mož je bil zaposlen v enem kr vredu situiranem podjetju in z vstopom v Evropo so odpustili polovico delavcev. :hudicek: Potem si je neki časa iskal službo, ampak za njegovo stroko (dipl. inženir prometa) ni blo nikol nobenga razpisa, tko da je 3 mesece opravljal za silo delo varnostnika - za 75k. :( Grozn! Ni se več dal tko...Spet je isku, pošilju prošnje, pa nobenga odgovora ne, kaj šele razgovorov! :grrr:

Odločla sva se, da si začneva iskat službo oba in kdor prej dobi, gre delat, drugi pa ostane doma z Niko. Pred tremi dnevi sm s težavo vrgla prvo in edino prošnjo v kaslc in po tiho kr upala, da se bo zgubila kje na poti...:ups: Vse se je odvijal tko hitro-danes zjutraj sm mela že razgovor. Celo noč nism spala, ker sm se počutla tko čudno... Vglavnem , punce so prihajale k ravnatelju od 9h do 14h in vsaki so povedal, da se bodo odločili še danes, ker učiteljico hitro potrebujejo. Ob pol 3h se že ful veselim, da ni blo nobenga klica in se v momentu odločim, da ne pošljem nobene prošnje več, pol pa... Joooooooooooooj: »Gospa Urša, sporočamo vam, da smo izbrali vas.« Miloš me je takoj dvignu v luft od veselja in začel skakat naokrog: :sloncek:»Yes! Zdej sm jst mamica na porodniški!« V njegove sposobnosti itak ne dvomim, me pa zanima, če me bo čaku kosilo na krožniku, ko pridem domov! :)-

Kolk je šlo to hitr! In v pondelk, na najino prvo obletnico poroke, morm jst delat. :(Sej ne vem, po eni strani sm ful vesela, da je vsaj men ratal-z brzinsko hitrostjo, po drugi se pa počutim ful krivično in žalostno. Jst bi bla še doma!!! Sreča je samo ta, da sm dobila mesto učiteljice podaljšanega bivanja, tko da bom s pikico do 11h, pol pa delam od 12h do pol 5h in nama bo ostal še neki časa za crkljanje, katerga bom pomoje znala cent čist na drug način. 9nebesa Pa še prvčke sm dobila, kar mi je res fantastično, so mi taki cukri in še kr dost se jih da obračat! :angel:

Ampak že v pondelk? :ups::ups::ups:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Konec !
1.10.2004 17:03:05   
Anonimen
Hmmm....super in groza:zmeden::zmeden::zmeden:
Čestitke vseen!
lp,:fis:

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Konec !
1.10.2004 18:02:51   
LEJLA
Ursa sej bo slo! In tistih pet urc bo hitro minilo pol bos pa spet s svojo lubiko in to cist prerojena. Bos vidla, da ti bo malo spremembe tud pasal ;)

lp:sloncek:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Konec !
1.10.2004 18:52:20   
SANDY
Urša, bova skup delile službene travme. Tudi sama grem delat v ponedeljek, pa mi tud ne diši...bomo že!!!

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Konec !
1.10.2004 19:07:52   
ZARA
oooooooo Ursa....
:bravo: za sluzbo...:(( za slabo stran...

Socustvujemo s tabi in Sandy...

papa

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Konec !
1.10.2004 20:34:29   
Katjuša & Daša
Urša bomo pa zjutri na tortice hodile.

Sočustvijem s tabo.
Katjuša

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Konec !
1.10.2004 20:35:09   
Katjuša & Daša
ups
sočustvujem

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Konec !
1.10.2004 20:39:59   
mammika
Ne sikiri se sej bo.Mene pa že ene tri dni meče da bi šla delat....Pa ne vem kako mi bo zneslo,k mam še šolo zravn.
LP :sloncek::sloncek:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Konec !
1.10.2004 21:28:49   
Urša
Ma ja, sej bo! Itak mi je na vsake tolk že prej zapasal se mejčkn odklopt, zdej se bom mela pa vsak dan priložnost... pol me bosta pa kdaj Nika in ati pršla počakat v šolo in si bomo padl v objem! 9nebesa9nebesa9nebesa
Ja, Sandy, RR bo odslej polna najinih travm! :)-:)-:)-

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Konec !
1.10.2004 23:23:52   
Anonimen
Urša, sem se zdele tegale psomnla:
Life is like a box of chocolate. You never know, what you 'gonna' get.:)

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Konec !
2.10.2004 10:50:48   
Erdbeere
Urša verjemi mi, da ti bo prov pasal. čeprov sej pol pa hitr spet začne pasat, kako bi bilo fino, če bi bla doma ;)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?