|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Korošice septembrke 2009
28.1.2009 20:29:21   
zorion
Pozdravček vsem!!!

Veliko prebiram vaš forum in vidim da nas korošic ni veliko zato upam da jih s tem privabim....
Imam pa tudi eno vprašanje kje v naši bližini obstaj trgovina z nosečniškimi oblačili,včasih je bila Lavita sedaj pa je ni več ,vsaj v bližini Sg ,Velenjein kako se jim reče če pa katera kaj proda imam 42 št. pa se tudi priporočam....

lepo vas pozdravljam  lili


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 29.1.2009 7:20:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Korošice septembrke 2009
29.1.2009 21:20:17   
jpnincy
Hoj! Res zgleda, da nas je septembrskih korošic bolj malo. Ti kr povem, da v SG ne boš našla nič nosečniških oblačil, najbolje je, da se zapelješ v CE v H&M, tam boš zagotovo kaj našla.

(odgovor članu zorion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Korošice septembrke 2009
30.1.2009 11:29:00   
zorion
Hvala ti za odgovor, no da nas ne bo veliko se mi zdi kr faj ne bo gužve v porodni sobi in če rodiš je fajn da jih v sobi ni preveč....
Sploh pa sedaj ko imaš otroka skoz ob sebi ,no če že tvoj spi se pa sosedin dere to si nekako sploh ne predstavljam......

(odgovor članu jpnincy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Korošice septembrke 2009
30.1.2009 14:51:24   
bamoocham
Js sem iz Velenja. se bom tut kr vštulila malouser posted image
Eh, js sem si ene hlače kupila v Kljukcu v Šparu spodaj-otroška trgovina, ene hlače  pa v C&A v Celju (kavbojke). H&M je tut imel izbiro, ampak mi nobene niso odgovarjale.

(odgovor članu zorion)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Korošice septembrke 2009
30.1.2009 17:21:13   
jernejav
Jaz sem jih nabavla v Celovcu. Imajo super izbiro....user posted image user posted image na koroškem res ne najdeš kaj....


_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Korošice septembrke 2009
30.1.2009 19:19:07   
jpnincy
bamoocham - praviš, da si jih kupila v Šparu in ene v C&A. Mi lahko prosim poveš koliko stanejo? Jaz sem gledala ene (pa mi niso preveč všeč) v Quelle katalogu, pa so cene od 40€ naprej. Meni se zdi to veliko za tistih par mesecev. user posted image

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Korošice septembrke 2009
30.1.2009 19:48:04   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: jpnincy

bamoocham - praviš, da si jih kupila v Šparu in ene v C&A. Mi lahko prosim poveš koliko stanejo? Jaz sem gledala ene (pa mi niso preveč všeč) v Quelle katalogu, pa so cene od 40€ naprej. Meni se zdi to veliko za tistih par mesecev. user posted image


Js sem dala za vsake hlače po 40e (tj.skupaj 80e).
Ja je kr drago, ampak sem jih mogla kupit, ker onih kavbojk si sploh nisem mogla več zapret. Imajo pa še ful velik ostalih stvari-majčke, puloverje-v C&A

(odgovor članu jpnincy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Korošice septembrke 2009
30.1.2009 19:50:28   
jpnincy
Hvala. Ja, saj kaj pa mi preostane drugega kot da razkiram denar in si kupim. Tudi meni počasi ne bo nič več prav user posted image .

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Korošice septembrke 2009
31.1.2009 12:56:33   
kalanteja
no tudi jst sem bolj iz koroške, ampak sem tudi junijka, js si nisem kj kupovala, ampak ker sem doma, sem si kupila trenerke, majčke pa nosim take, da so malo večje, je pa res, da se nisem tk še zredila- za 3 kg, malo še počakaj, pa pozanimaj se za avstrijo, ker boš tam dost cenej dobila pa verjetn maš tudi bližje ...

_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu jpnincy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Korošice septembrke 2009
31.1.2009 17:57:05   
zorion
hvala za vaše odgovore sam zanima kje v Celovcu a v C&A  ali   H&M

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Korošice septembrke 2009
19.2.2009 19:36:46   
efika
Pozdravljene, Korošice.

Pa sem mislila, da ni nobene na teh forumih ...user posted image Sem še čisto sveža, tako da še ne razmišljam o nakupu oblačil, majo pa veliko izbiro v HM, kjerkoli.

Nas je pa ja malo več koroških nosečk, a ne? Se mi zdi, da je že kar vsaka drugauser posted image ...user posted image Letošnje leto bo res plodno.

(odgovor članu zorion)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Korošice septembrke 2009
4.5.2009 14:50:00   
lucy86
hej hej korošice
hja se vam pridružim, ampak sem avgustovka, tak da sem mal pred vami.
pa res jih je letos veliko, ampak zgleda da ne na forumihuser posted image
glede oblačil pa res imajo najboljšo izbiro v h&m al pa c&a
papa uživajte

(odgovor članu efika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?