|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kozmeticni salon - Murska Sobota
22.1.2009 21:47:37   
Anonimen
Etola...za kolegico,ki ima v kratkem rd in je doma v blizini MS,za darilo bi ji rada dala kak bon za masazo al pa ciscenje obraza.

Zanima me,ce mi lahko katera priporoca dober kozmeticni salon? Da je ze bila tam in ostala zadovoljna strankauser posted image .

Prosiiiiiimuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
22.1.2009 22:12:16   
tajtaja
Jaz sem vedno zelo zadovoljna z Venus-om v Kajuhovi ulici.
Zadovoljna z frizerkimi in kozmetičnimi storitvami. user posted image
Priporočam. Majo pa darilne bone, tako da ni problema.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
23.1.2009 6:00:57   
mlinar
Jaz pa v termah 3000 hotel Termal v zdravstvenem centru user posted image  pa še drago ni

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
23.1.2009 7:21:35   
Gordana-3
a niso v tem venusu kar zasoljene cene?

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
23.1.2009 21:54:28   
tajtaja
Meni se ne zdi.  In sem pri njih stalna stranka. Pa nisem glih nek bogataš, da bi se razmetavala z kešom.
Npr. kakšno striženje z fen friz. je cca 14-16 €.
Hčerki so glih včeraj delali probne frizure za maturantski, pa ji je naredila ene štiri, pet, sve bile skoraj dve uri, pa je bilo 7€.
Na kozmetiki pa tudi nega odvisno kakšna pač od 2o dalje, pa obrvi 4€. To so tak približne cifre, ker me spomin resno zafrkava. Bi mogla v lekarno po Bilobil, pa vedno pozabimuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
26.1.2009 19:48:45   
rija
na manjše "korekcije" hodim v venus...ker pridem vedno takoj na vrsto....z pedikuro pa mi najbolje naredijo v salonu Palade....sploh mi tam dela vse ena in ista kozmetičarka, ki si res vzame čas.....torej Palade in ga. Nataša user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
30.1.2009 20:50:27   
wing
IZVIRNO SPOROČILO: rija

na manjše "korekcije" hodim v venus...ker pridem vedno takoj na vrsto....z pedikuro pa mi najbolje naredijo v salonu Palade....sploh mi tam dela vse ena in ista kozmetičarka, ki si res vzame čas.....torej Palade in ga. Nataša user posted image


Itak. Salon Palade in ga. Natašauser posted image user posted image user posted image Najlepšejše boste šle od tamuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
1.2.2009 18:03:32   
Serendipity
Jaz sem čist zadovoljna s salonom Katarina, zgoraj v Šavel centru. user posted image

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
29.1.2010 10:12:48   
pikapoka01
Malo obujam temo (mi jo je google ven vrgel)...
Zanimajo me cene v palade-ju!
Koliko je npr. navadna manikura in nega nohtov pa koliko so geliranii?
Če katera ve mogoče, bi bila zelo hvaležna za dgovor.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kozmeticni salon - Murska Sobota
29.1.2010 13:48:33   
A & T
Definitivno Palade 

(odgovor članu pikapoka01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?