|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krci pri nedonosenckih
4.6.2005 13:50:23   
dory
Zanima me sledece...nekje sem zasledila,da so nedonosencki precej bolj podvrzeni krcem kot normalno donoseni...zdej me pa zanima kako je bilo pri vas? Pri nas je bilo prvo trimesecnje res grozno,kar se tega tice...

lp :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krci pri nedonosenckih
4.6.2005 13:52:36   
Anonimen
Rojeni v 29. tednu in ne morem reči, da smo imeli pretirane krče (edino ko sem se enkrat najedla čebulnega preliva na naši prekmurski specialiteti).

Se jih skoraj nič več ne spomnim. Smo pa uporabljali Lefaxin, če so bili.

Mislim, da smo jo ekrat nosili ponoči, ko je imela krče, drugače pa otrok po vzorcu. Moram potrkati na les.

BOjana

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krci pri nedonosenckih
4.6.2005 16:53:29   
k1
pri nas tudi ni bilo neke sile, na začetku sem ji dajala kuminov in janežev čaj, sedaj še malo vetrovne kapljice koroških lekarn, ampak se je zadeva kar umirila. pa hipov komarčkov čaj - grejo vetrovi lepo ven.....mmmmmmm-....... :sloncek::sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.6.2005 20:55:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Krci pri nedonosenckih
4.6.2005 21:03:42   
anne
Pri nas tudi ni bilo panike. Niti ene noči se nismo prenosili.

Sicer je imel nekoliko krčov, ampak ni bilo hudo - max. 1 uro. Lefaxin in Sab simplex pomagata.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Krci pri nedonosenckih
4.6.2005 22:01:54   
k1
o anne - še migate???? te nikjer ne zasledim!

lp! :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Krci pri nedonosenckih
5.6.2005 12:01:07   
Janeja
Evo čist sveže informacije :)- :

z mojo malo Leo sva skupaj en teden in nisem opazila, da bi imela krče. So bili pa že na intenzivni otročki z močnimi krčki ... vsi fantki. Tako da mislim, da ni pri nedonošenčkih nič kaj drugače kot pri donošenih :duda: . Fantki so pač večji občutljivčki kar se tega tiče. Smo tudi mi Jana tri mesece po rokah nosli. :( Sicer je hudo, ampak se tudi to kmalu pozabi.

Uživajte s svojimi sončki pa lep dan vsem :rozica::rozica::rozica:

Jerneja

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Krci pri nedonosenckih
5.6.2005 14:36:10   
* Mateja *
Zdravniki pravijo, da je pri otroku do 3 ali 4 mesecev pač obdobje, ko se lahko pojavijo krčki in morajo to obdobje prerast in tud krči minejo.

Moj Nejc je mel mal težav, sam je res prerasel. Dajala sem mu pa od Sab simplexa, kuminih kapljic do milikona....sam mislim, da mu ni prav nič pomagalo. Ja, veste kaj je pomagalo,pa ne smejat al pa čudnno gledat, da je puknil oz. prdnil. To je bilo edino zdravilo.:):):):):):sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Krci pri nedonosenckih
5.6.2005 16:28:58   
dory
Ja pr nas je blo prvih 7 tednov res zelo zelo mucnih...pol sva dobila lefaxin,ki je stanje ublazil...cisto ok je blo res po treh mesecih...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Krci pri nedonosenckih
24.6.2005 11:58:17   
alpog
Rojeni v 34. tednu. Krčili smo se skoraj 18 mesecev, čeprav mislim, da to sploh ni pravilo. Uporabljali smo kapljice sap-simplex. Ful pomaga!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?