|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ku- ku
20.7.2005 2:36:40   
Aleksandrin
Ali je še katera pokonci?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ku- ku
20.7.2005 6:05:24   
CUKRČEK
ojla, očitno sem zdele samo jaz pokonci....ti si pa verjetno že šla spat. :zaspan:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ku- ku
20.7.2005 8:15:14   
Aleksandrin
Ojla, sem pogledala v tvoj album, kašne lepe slikice, posebno tiste s kužekom in bebiko, en bolj simpatičen kot drugi :bravo::)-:bravo:.
Zanima me koliko si dala za tega lepotca?
Tudi meni se dopade ta pasma, ampak dokler ne bomo na svojem, si ga ne morem privoščit, ni prostora:(.
Ma kok sta 9nebesa.
LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ku- ku
20.7.2005 8:42:25   
CUKRČEK
Za psa sva dala 150 000 sit...ima rodovnik. Je pa res pravi družinski pes, z malo se ful zastopta...dobili smo ga starega 2 meseca....en mesec pred rojstvom Mance. Tako, da sta rasla skupaj od malega.
Je pa pes zelo velik in težak...ima dobrih 50 kil tako da moraš bit že močan, da ga obvladaš.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?