|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuhinja-nova barva?
15.9.2005 19:53:17   
Lu
Živjo!

Sem že spodaj pisala pa bi še enkrat rada vprašala. Mogoče katera ve z katero barvo bi lahko pobarvala vratca kuhinjskih elementov? Zdaj imamo staro kuhinjo in ker bomo nabavili nov štedilnik in pečico bi rada še vratca pobarvala z tako barvo, ki mi zdajšnjih vratc ne bo treba ˝šmirglat˝. So iz iverke. Se pravi kakšne barve so to? Je mogoče katera že počela kaj takega? Za nasvete se že v naprej priporočam. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kuhinja-nova barva?
15.9.2005 20:17:06   
cmokec
Sem že slišala, da so vratca omaric prelepili s tapetami. Se sploh ne vid, pa lepo se obriše. Jaz barvat nebi upala sama, da se nebi poznale sledi čopiča in bi se nabirala nesnaga. Edino s pištolo za barvat, sam je vrejetno (tako kot jaz) nimaš.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kuhinja-nova barva?
15.9.2005 20:25:47   
muki1
Moja prijateljica je kuhinjo oblepila s samolepilnimi tapetami za les, ampak je rekla, da ko je enkrat začela, je morala delo dokončati, ampak je skoraj ponorela od živcev kako zaj.... je to delo. Delajo se zračni mehurčki, mučka se,itd.
Jaz vsekakor priporočam barvo v najbližji trgovini z barvami, kjer ti bodo znali svetovati.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kuhinja-nova barva?
15.9.2005 20:55:12   
Anonimen
Kaj pa če bi zamnejala vratca? Jaz sem tako naredila in kuhinja je praktično nova. Pa za 4 metre kuhinjskih elementov + pult + cokel in obrobe oz. tisto pri krajeh nas je pred tremi leti prišlo 40.000 SIT.

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kuhinja-nova barva?
15.9.2005 23:32:56   
Aleksandrin
Kupi folijo/ tapete je super in drži se navodil, ki ti svetujejo kako naj poteka delo (na zadnji strani tapet).
Pravijo, da rdeča barva dobro vpliva v kuhinji.

Lahko pa nardiš to: po vratih polepiš različne slike, fotografije, izrezke iz časopisja... čezenj pa prozorno tapeto. Malček bolj zahtevno, natančno delo je pa rezultat toliko bolj unikaten.

Videla pa sem tudi možnost z tekočim lepilom (bele barve, z nanosom postane prozorno), strgaš kose papirja, ki ti je všeč: serviete, dekorativni- za zavijat darila... ter jih lepiš po vratcih, pa še čez že zalepljen papir greš z čopičem na katerem je lepilo, služi kot nekakšen lak.

Če ti je kakšen predlog všeč, mi odgovori. Drugače imam občutek, da pišem v veter.
LP

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kuhinja-nova barva?
16.9.2005 8:51:42   
Lu
Živjo!

Aleksandrin imaš zelo dobre ideje. Samo se tega verjetno ne bom lotila.

To z folijam sem pa že slišala. Rdeča barva mi je zelo pri srcu samo imam že dnevno v rdečo-sivi barvi tako da ne bi rada imela še kuhinje. Sem mislila kakšno oranžno, ali pa rumeno. Kaj takega.

Splišni za to bom pa povprašala koliko bi me prišlo če bi res kar zamenjala stranice.

Hvala vsem.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kuhinja-nova barva?
16.9.2005 16:05:37   
Mešamdrek
Za mehurčke na tapeti ni problema,ker jih samo z buciko predreš pa je.Sm oblepilla 2 kuhinji ,otroško sobo in dnevno.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kuhinja-nova barva?
16.9.2005 17:19:40   
Lu
Zorgo kakšno barvo kuhinje pa imaš? Imaš mogoče kakšno sliko za videt?

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kuhinja-nova barva?
16.9.2005 20:43:22   
beba76
Moja prijateljica si je prebarvala vse elemente v kuhinji na rumeno in je ful dobro! Je hotla rdečo, pa ji ni šlo zraven k stolom.
Če te zanima kakšno barvo je uporabljala, jo lahko vprašam, ti mi pa piši na privat, drugače bom itak pozabila...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?