|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LUKA operacija
11.10.2004 22:10:49   
Alexandra
Mi smo doma :bravo: :bravo:.

V četrtek 30.09. je bil naš mali Luka naročen na pregled v Kliničnem centru, v petek 01.10. pa je bila predvidena operacija. V četrtek ga lepo pregleda pediater, dr., in ker je bilo vse v redu, so nas kar zadržali noter. Namestili so mu kanalček v žilo, po kateri je kasneje dobival infuzijo, vzeli so mu kri, vodo,...
In prišel je petek 01.. Luka je bil naročen prvi ob 08.00 uri. Nahranila sem ga ob 04.00 uri, ker 4 ure pred operacijo ni smel več jest, zaradi anastezije. Celega sem ga prestiskala, prelupčkala, in napočil je čas, ko je moral it v operacijsko. Sestre so prišle v našo sobo in rekle, da zdaj pa Luka gre. Odpeljali so ga po dolgem hodniku, midva s partnerjem pa za njim. Solze so mi lile, kar niso se mogle ustavit, srce se mi je trgalo, hotelo je skočit ven; neznosna, neopisna bolečina. Vrata operacijske so se zaprla, videla sem samo še Lukove rokice, kako migajo. Doktor je rekel naj se vrneva čez približno 2 uri, kolikor traja operacija. S partnerjem sva šla sva na kavo, solze so pa še kar lile in lile.
In končno sta dooolgi dobri dve uri minili. Čakala sva pred operacijsko, gledala skozi okroglo steklo, in končno zagledam najinega borca, kako so ga položili v njegovo postlico. Prišel je iz operacijske, poln nekih cevk. Odšli smo v sobo, Luka pa je dan skoraj celi prespal.
Čez dva dni smo se znebili infuzije, nato pa skoraj vsak dan kake cevke. Luka je operacijo zelo dobro prenesel, saj je bil na koncu bivanja v bolnici že pravi zgagec.
Evo, zdaj smo doma. Imamo ful probleme s spanjem, hranjenjem; skratka z vsem, kar nam prej sploh ni padlo na pamet. Pobere nama še in še energije, ampak važno, da je naš borec prebrodil operacijo, in da bo zdaj vse v redu (upajmo).

Spoznali smo veliko novih prijateljev, nekateri so v bolnici že od rojstva (nekateri tudi 3 leta). Bojujejo se z raznimi boleznimi, za katere mi prej še na pamet ni padlo, da lahko doletijo tudi tako male otročke. Ti otročki so pravi korenjaki, pravi borci za življenje. Enemu trimesečniku pa je bila borba pretežka in čuva mamico in očija iz nebes. :((

V glavnem čuvajte svoje male zaklade in imejte se radi.

L.P., Sandra

Neposredna povezava do sporočila: 1
   LUKA operacija
11.10.2004 22:15:08   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Luka¨!!!

(odgovor članu Alexandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   LUKA operacija
11.10.2004 22:15:27   
Urša
:kuza:B:kuza:R:kuza:A:kuza:V:kuza:O LUKA!
Grozn, men se bi tud trgalo srce in se mi bi zdele tiste 2 urce večnost brez konca!
Bogi otročki... res se včasih premalo zavedamo, kakšen zaklad nas je doletel, ker imamo zdrave otroke. Kr na jok mi gre, če pomislim, kako more bit staršem tistih otročkov, ki so skoz v bolnici... :((:((:((

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   LUKA operacija
11.10.2004 22:16:12   
Vera*
:((:((:((:((:(( Ej so mi kar solze v oči stople.kaj morajo ti naši otroci pretrpet.Vseeno pa :bravo::bravo::bravo: Luka za uspešno operacijo.Da bi bil zdrav in srečen.:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   LUKA operacija
11.10.2004 22:20:31   
ZARA
zelo lepo da je :duda: Luka fajn prenesel tezko preizkusnjo...

papa Z.

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   LUKA operacija
11.10.2004 22:26:34   
Nataša R.
Bravo Luka.:bravo: Nas pa operacija čaka decembra tako da bp pri meni zagotovo isto.

LP

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   LUKA operacija
11.10.2004 22:29:32   
frutka_
Kar hudo mi je postalo, ko si opisala svoje občutke, ko so Lukca odpeljali v OP...Upam, da bo spet ujel svoj stari ritem, čeprav zna trajati.9nebesa9nebesa

Moja sestrica je kot dojenček:duda: bila v bolnici zaradi uroinfekta in pljučnice, ki jo je tam staknila. Še po letu dni se je zbujala ob času, ko so ji ponoči sestre dajle v rito z injekcijo...:zmeden::(:(:zmeden:

Samo cartajte se, ljupčkajte, povejte da se imate radi in da se ste srečni, da se je tako lepo končalo.:bravo:

Hudo mi je za starše, ki so izgubili pikico...grozno, kar stisne me pri srcu, to bi lahko bil katerikoli naš otroček...:angel:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   LUKA operacija
11.10.2004 22:40:25   
kimi
Mene je kar zmrazilo, ko sem to prebrala. Tako majhni pa morajo že tako...ah saj nimam besed. Samo, da je vse ureu in upam, da bo tako tudi ostalo. Pa srečno

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   LUKA operacija
11.10.2004 23:08:17   
pika74
Huh, mi je kar odleglo.

:bravo::kuza::bravo::kuza::bravo::kuza::bravo:

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   LUKA operacija
11.10.2004 23:14:09   
Anonimen
Sploh pomisliti ne smem, kaj bi bilo, če bi bila jaz na tvojem mestu!!! Kar cmok se mi je naredil, ko sem prebrala tvoje sporočilo in vesela sem, da je z Lukecom vse vredu!

Lepo se cartajte, jaz pa grem božat mojega DavidA!

(odgovor članu Alexandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   LUKA operacija
11.10.2004 23:21:37   
Anonimen
Še naprej :bravo::bravo::bravo::bravo: in naj te čuvajo :angel::angel::angel::angel:; mamici in očku pa :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Alexandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   LUKA operacija
11.10.2004 23:52:50   
mala Zala
Mislimo na vas, vse bo vredu!!:love:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   LUKA operacija
12.10.2004 7:34:35   
dory
Ko sem brala tvojo izskusnjo so mi oci zalile solze...res grozna preizkusnja..za vse..ampak Luka je ocitno pravi borec..kar tako naprej...

drziva pestke za Lukca in mu posiljava en veliiik objemcek

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   LUKA operacija
12.10.2004 8:03:11   
Lenny
:muca: BRAVO :muca:
Super, da je mali Luka vse dobro prestal!!! Enega :angel: za naprej in dooooooooosti cartanja!

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   LUKA operacija
12.10.2004 8:19:34   
drejci
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
:bravo::bravo::bravo: L:muca:U:muca:K:muca:A:muca:

:metulj:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   LUKA operacija
12.10.2004 8:26:31   
TARA in MAJ
:bravo::sloncek::sloncek::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::muca::kuza::bravo::sloncek:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   LUKA operacija
12.10.2004 8:34:15   
Donja
Bravo Luka:bravo:. Glavno da bo sedaj vse v redu:angel::angel::angel:.

Posledice bolnice pa ponavadi res dolgo trajajo. Moj je bil 2 krat v OP in sva dolgo rabila, da je prebolel.

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   LUKA operacija
12.10.2004 8:37:42   
SILVA
BRAVO LUKA:bravo::bravo::bravo::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
12.10.2004 8:38:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alexandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   LUKA operacija
12.10.2004 9:00:56   
Jančika_
Luka, pravi šef si!:bravo::bravo::bravo:

Alexandra, ko sem tole prebrala, sem dobila kar knedlc v grlu in sem morala hitro mojega Vasjo polubčkat....

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   LUKA operacija
12.10.2004 9:02:53   
Anonimen
:bravo:Končno,vse za vami,no tanajhujše.Saj,saj tako majceni so res pravi borci.Sedaj bom nehala težit na naših straneh,sem pomirjena,samo da sta doma.Vem ni ti bilo lahko tiste trenutke,ko so ga odpeljali,samo mami saj si tudi ti pogumna,mama vse prenese,kajne?Od sedaj naprej vama in možeku tudi želim srečno in brez zapletov in preduvsem zelo zdravo skupno življenje.Papa:muca::kuza::miska::metulj::angel::racka:

(odgovor članu Alexandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   LUKA operacija
12.10.2004 9:49:13   
klarisa
:bravo: mali Lukec!! Zdaj pa srečno naprej!

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   LUKA operacija
12.10.2004 12:46:23   
SANDY
oooo, sam da je za vami!!! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   LUKA operacija
12.10.2004 15:14:24   
ninca
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   LUKA operacija
12.10.2004 16:51:53   
mehurčica
Bravo Luka!!!:bravo::bravo::bravo: Meni pa še vedno tečejo solzice.:((:((:(( Tak se mi smilijo otroci, ki komaj pridejo na svet in se že morejo borit z vsemi močmi, da preživijo.
Ko se moj zlatek zbudi pa ga grem stisnit k sebi in že miljontič celega poljubčkat.

Rožice pa so za mamico!:rozica::rozica::rozica:

Držite se!:angel:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dopust
Siana

Kam s 4-letnim otrokom na morje?

Slovenska obala (26%)

Hrvaška obala (59%)

Drugo (15%)


Število vseh glasov: 73

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!