|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Letošnje volitve!
9.10.2011 20:51:59   
Anonimen
Saj bodo, a ne?
Kot kaže, bo vroče. Prihaja Janković (zakaj bi le umaknili Titovo cesto nekaj dni pred najavo kandidature user posted image ), in odkrili tajne bančne račune v Švici. No, ne vem, če so jih, samo naslov na 24ur. pravi tako.

Kdo bo zmagal in kaj (novega) nam bodo letos obljubili?

Politika me ne zanima, volitveni cirkus pa je boljši od tistega na Šmartinki.

Torej, kdo bo letošnji zmagovalec, v številki (v teoriji in besedah so politiki itak vsi user posted image ) in kdo poraženec in zakaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 21:04:55   
Kerensa*
Nisem vedeževalka, torej ne vem (sklepati pa tudi ne mislim), kdo bo zmagovalec in kdo poraženec. Upam samo, da bom jutri izvedela, da se je g. Janković odločil za kandidaturo, saj sem njegova fenica - in če bo kandidiral, bom volila zanj (ne glede na to, kdo bo njegov nasprotnik).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 21:32:26   
Anonimen
Pojma nimam, kdo bo zmagal, prepričana sem le, da bo letošnja kampanija ZELO, ZELO umazana.

Lahko pa v vednost vsem politikom, ki bodo hoteli osvojiti moj glas, povem, da:
- mojega glasu ne bo dobil tisti, ki bo vodil umazano kampanijo, osnovano na blatenju nasprotnika
- mojega glasu ne bo dobil tisti, ki bo govoril v floskulah (ala socialna država, boljša prihodnost,...) in ne bo govoril o konkretnih idejah.

Hmm, a bo sploh kakšen primeren kandidat?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 21:37:09   
Anonimen
Ankica, nikoli ne veš, kaj prineše vroča politična jesen (razen segretega ozračja). Mogoče se pa svet res menja in nas 2012 čaka konec tega  in takega sveta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.10.2011 21:47:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 21:50:19   
Anonimen
Flower, kdo misliš, da bo zmagal? 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 22:30:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Koga bom volila, še ne vem.. vem, le dvoje, da to nikakor ne bo g. Janša in da bom ostala zvesta levici. 


Enako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 22:44:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: flower
Koga bom volila, še ne vem.. vem, le dvoje, da to nikakor ne bo g. Janša in da bom ostala zvesta levici. 

Enako...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 23:36:33   
nejcko
Včeraj zvečer sem možu obelodanila, da zdaj sem se pa že odločila, koga bom volila.
In reče: A Hanžka?
Ga vprašam, kako je uganil, pa mi je odvrnil, da tisti, ki ga jaz volim, itak nikoli ne zmaga user posted image
No, če bom res Hanžka, še ne vem, vem pa, da moj favorit gotovo ne bo zmagal. Ker zmagovalec bo tako ali drugače pokvarjenec, jaz pa takih ne volim. Kljub temu da računam na najslabše, pa vseeno upam na kakšen  čudež user posted image

Kdo bo zmagal?
Janša.
Zakaj?
Ker v Jankoviču vidijo pluse le Ljubljančani (pa še to ne vsi),
in ker smo Slovenceljni še vedno ovčke, ki s(m)o si v 20 letih zapomnili le dve barvi  barvne lestvice: belo in rdečo. Za ostale barve so nas naši pastirji naredil brvno slepe.

Zato, Bog nam pomagaj.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 9.10.2011 23:37:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Letošnje volitve!
9.10.2011 23:52:26   
katipi
Kdorkoli že bo kandidiral, vem, da za Janšo NE BOM volila.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 10:10:29   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Kdorkoli že bo kandidiral, vem, da za Janšo NE BOM volila.


Zadnje volitve zame niso bile volitve "za nekoga" temvec volitve proti nekomu. Volila bom tistega, ki bo imel najvec moznosti za zmago ob mojem volilu ne za, temvec proti dolocenim kandidat (u)om. Torej volila bom tistega, ki bo imel najvec moznosti, da premaga tistega za katerega ti katipi definitivno ne bos volila user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 10:31:59   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Včeraj zvečer sem možu obelodanila, da zdaj sem se pa že odločila, koga bom volila.
In reče: A Hanžka?
Ga vprašam, kako je uganil, pa mi je odvrnil, da tisti, ki ga jaz volim, itak nikoli ne zmaga user posted image
No, če bom res Hanžka, še ne vem, vem pa, da moj favorit gotovo ne bo zmagal. Ker zmagovalec bo tako ali drugače pokvarjenec, jaz pa takih ne volim. Kljub temu da računam na najslabše, pa vseeno upam na kakšen  čudež user posted image

Kdo bo zmagal?
Janša.
Zakaj?
Ker v Jankoviču vidijo pluse le Ljubljančani (pa še to ne vsi),
in ker smo Slovenceljni še vedno ovčke, ki s(m)o si v 20 letih zapomnili le dve barvi  barvne lestvice: belo in rdečo. Za ostale barve so nas naši pastirji naredil brvno slepe.

Zato, Bog nam pomagaj.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 10:35:05   
stuhica
hm kdo bo zmagal ne vem... vem pa da tudi jaz NE BOM niti pod razno volila JANŠE!!!!


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 10:46:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Flower, kdo misliš, da bo zmagal? 


Odvisno, kako bo levici uspelo animirati tiste volilce, ki imajo vsega čez glavo in se volitev ne udeležujejo.....so pa definitivno proti Janši.....

Bo pa to težko.....ker volilno telo pri nas je tako....ali si "levi" ali pa si "desni"......levi ne volijo desne in desni ne volijo leve.......prehode si volilci dovolijo le znotraj levice in znotraj desnice.....ker pa imamo na levici kar nekaj strank (ker tudi te nove stranke bo volilo pretežno levo usmerjeno prebivalstvo) na desnici pa je le ena (no mogoče še SLS lahko računa na kakšen glas več), se trenutno zdi, da bo desnica zmagala.....

Vendar, če se spomnimo prejšnjih volitev je Pahor zmagal tik pred zdajci in to zaradi afere Patria....ko se ga je volilo samo zato, da ne bo Janša zmagal......in so se tudi tisti neopredeljeni in leni zmigali na volišča, da so glasovali....proti Janši......

Tako da, konec novembra in v začetku decembra bo verjetno bolj jasno, kdo bo slavil.......ali levi pol ali desni pol......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 10:51:15   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Flower, kdo misliš, da bo zmagal? 


Odvisno, kako bo levici uspelo animirati tiste volilce, ki imajo vsega čez glavo in se volitev ne udeležujejo.....so pa definitivno proti Janši.....

Bo pa to težko.....ker volilno telo pri nas je tako....ali si "levi" ali pa si "desni"......levi ne volijo desne in desni ne volijo leve.......prehode si volilci dovolijo le znotraj levice in znotraj desnice.....ker pa imamo na levici kar nekaj strank (ker tudi te nove stranke bo volilo pretežno levo usmerjeno prebivalstvo) na desnici pa je le ena (no mogoče še SLS lahko računa na kakšen glas več), se trenutno zdi, da bo desnica zmagala.....

Vendar, če se spomnimo prejšnjih volitev je Pahor zmagal tik pred zdajci in to zaradi afere Patria....ko se ga je volilo samo zato, da ne bo Janša zmagal......in so se tudi tisti neopredeljeni in leni zmigali na volišča, da so glasovali....proti Janši......
Tako da, konec novembra in v začetku decembra bo verjetno bolj jasno, kdo bo slavil.......ali levi pol ali desni pol......


to pa 100% drži vsaj zame!!, in bom letos šla na volitve/ katerih se do zdaj nisem udeleževala/ ravno zaradi tega da bom glasovala PROTI JJ in njegovim hlapcem!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 10:55:49   
Teyla
Zgleda da nas je dosti takih, ki s(m) proti JJ in bomo tako tudi volili. Vprašanje je le koga. če bo Jankovič kadnidiral, bom najverjetneje njega, se mi zdi, še najbolj sposoben. Za spremembo od Pahorja se mi zdi, da se ta ne bo skušal pogovarjati za vsako ceno in bo kdaj, ko bo treba-tudi po mizi udaril. Upam le, da v primernem trenutku. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 11:53:14   
FLOWR12
Jaz pa nisem ovčka inuser posted image bom volila mladega očka JJ

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 11:56:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Jaz pa nisem ovčka inuser posted image bom volila mladega očka JJ

Jaz imam pa pamet in spomin in za to ga absolutno ne bom volila.

< Sporočilo je popravil Otika -- 10.10.2011 11:57:02 >

(odgovor članu FLOWR12)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 11:59:41   
FLOWR12
Pa mislite da je Jankovič brez grehovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 12:04:36   
pety78
Pa mislite da je Jankovič brez grehovuser posted image


In zopet bosta samo dve možnosti.....user posted image


_____________________________



(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 12:07:03   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Pa mislite da je Jankovič brez grehovuser posted image


Ni, sam mladi očka jih ma take črne. Zarad Jankovičevih grehov ni nihče plačal z življenjem, ni bila ogrožena varnost naše države in podobno. malo si preberi o šmuglanju z orožjem v letih 90-95.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 10.10.2011 12:10:10 >

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 12:08:25   
kalbo
Men se zdi, da bi dal Janša ves keš ki ga ma (pa ga ni malo) za to, da zavrti čas nazaj in vrne Jankoviča varno v Mercatoruser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 12:10:29   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Jaz pa nisem ovčka inuser posted image bom volila mladega očka JJ

Jaz imam pa pamet in spomin in za to ga absolutno ne bom volila.


Podpis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 12:37:05   
FLOWR12
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Men se zdi, da bi dal Janša ves keš ki ga ma (pa ga ni malo) za to, da zavrti čas nazaj in vrne Jankoviča varno v Mercatoruser posted image


Mislim da tudi Jankovič in njegova sinova nista ravno brez - denarja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Letošnje volitve!
10.10.2011 12:45:45   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Včeraj zvečer sem možu obelodanila, da zdaj sem se pa že odločila, koga bom volila.
In reče: A Hanžka?
Ga vprašam, kako je uganil, pa mi je odvrnil, da tisti, ki ga jaz volim, itak nikoli ne zmaga user posted image
No, če bom res Hanžka, še ne vem, vem pa, da moj favorit gotovo ne bo zmagal. Ker zmagovalec bo tako ali drugače pokvarjenec, jaz pa takih ne volim. Kljub temu da računam na najslabše, pa vseeno upam na kakšen  čudež user posted image

Kdo bo zmagal?
Janša.
Zakaj?
Ker v Jankoviču vidijo pluse le Ljubljančani (pa še to ne vsi),
in ker smo Slovenceljni še vedno ovčke, ki s(m)o si v 20 letih zapomnili le dve barvi  barvne lestvice: belo in rdečo. Za ostale barve so nas naši pastirji naredil brvno slepe.

Zato, Bog nam pomagaj.


Nisem Ljubljančanka, pa se mi zdi med vsemi mogočimi barabami še najbolj poštena baraba :) ... dejansko vidim nekaj plusov v Jankoviču in načeloma ga mislim volit.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?