|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JOKAM!
18.10.2011 8:55:10   
TomTaylor

http://24ur.com/novice/crna-kronika/za-krvaveco-deklico-se-niso-zmenili.html

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JOKAM!
18.10.2011 8:58:15   
TomTaylor
Že tako sovražim Kitajce, po videnem s ponosom izjavljam da sem danes dokončno postala rasistka. Bog ne daj, da dons kkšnega kitajca srečam....

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:00:47   
*miska.mcc*
sem že navsezgodaj vidla.

grozno!!!! user posted image

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:01:46   
Star_a
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Že tako sovražim Kitajce, po videnem s ponosom izjavljam da sem danes dokončno postala rasistka. Bog ne daj, da dons kkšnega kitajca srečam....


Ja itak,saj so vsi kitajci enaki kajneuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:02:43   
*miska.mcc*
5% jih je "dobrih".


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 18.10.2011 9:03:09 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:05:19   
pety78
Sem slišala, pogledala videa pa ne bom. Raje ne! Mi je že sedaj preveč hudo. user posted image

_____________________________



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:06:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Že tako sovražim Kitajce, po videnem s ponosom izjavljam da sem danes dokončno postala rasistka. Bog ne daj, da dons kkšnega kitajca srečam....

Razočarala si me s svojim razmišljanjem.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:10:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

5% jih je "dobrih".



Še vedno precej več kot je dobrih Slovencev......user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:12:43   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

5% jih je "dobrih".

  

Še vedno precej več kot je dobrih Slovencev......user posted image

to pa sigurno. če so vsi Slovenci dobri, je še vedno več dobrih Kitajcev.
samo močno dvomim, da bi 20 Slovencev "prestopilo" umirajočega otroka.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 18.10.2011 9:14:11 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:13:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Že tako sovražim Kitajce, po videnem s ponosom izjavljam da sem danes dokončno postala rasistka. Bog ne daj, da dons kkšnega kitajca srečam....


Ja itak,saj so vsi kitajci enaki kajneuser posted image


Hvala za opozorilo. Izvzemam nedolžne otroke.


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 18.10.2011 9:14:18 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:15:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Star_a
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Že tako sovražim Kitajce, po videnem s ponosom izjavljam da sem danes dokončno postala rasistka. Bog ne daj, da dons kkšnega kitajca srečam....

Ja itak,saj so vsi kitajci enaki kajneuser posted image

Hvala za opozorilo. Izvzemam nedolžne otroke.

Kitajcev je približno 1 milijarda. Na pamet trdim, da je od tega polovica mladoletnih. Torej trdiš, da je 500 milijonov odraslih Kitajcev enako brezbrižnih, kakor teh 19 na posnetku? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:51:12   
karmen83
Grozno... Nimam besed... Uboga deklica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: JOKAM!
18.10.2011 9:56:30   
mateyka
sam res TT, ti pa si psiho.. se pravi, če bi se to zgodilo v franciji, bi sovražila vse francoze? al pa v ameriki? tam se je to verjetno že kdaj zgodilo, samo kamerce ni blo zraven.. hitro še te (vse po spisku) zasovražit - za vsak slučaj.. user posted image

je pa ena stvar res imho - Mnogi se namreč sprašujejo, ali je ekonomski razvoj na Kitajskem pustil za seboj moralni vakuum.
po moje je to čisto res. sem zadnjič gledala enga modela, ki je ravno to razlagal, povezavo med ekonomskim razvojem in odtujenostjo ljudi, da zgubljajo občutek povezave kot medsebojna skupnost in da solidarnost pada.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
18.10.2011 10:07:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:22:17   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


http://24ur.com/novice/crna-kronika/za-krvaveco-deklico-se-niso-zmenili.html


Grozauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:27:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

pri Kitajcih poteka proces odtujevanja vsaj od kulturne revolucije dalje, ce ne ze prej, ko je Mao zacel s svojimi planskimi spremembami. takrat so zaceli izgubljati svoje korenine in zgodovino (del plana je bil nacrtno unicevanje intelektualcev, zgodovinskih knjig, razseljevanje druzin, ...) - tale komunisticni kapitalizem pa je vse samo dokrajcil. men so oni kot narod vsekakor fenomen - vedno jih je blo ogromno, vendar pa so svojim cesarjem v vsej zgodovini dopustili tlacenja:


a veš zakaj je tako? če bereš mal Sun Tzu-ja in ozadje in čas v katerem je živel, ti bo mal bolj jssno. bili so kronično razdeljeni v velike province z absolutističnimi vladarji in v konstantnih vojnah, posledično oslabljeni in nikoli sposobni se ubraniti zunanjih sovražnikov. ko je bilo enkrat doseženo cesarstvo, so bonitete prišle od izraza (seveda so tudi minusi - vsako stvar se da zlorabit) in imeli so veliki razvoj v kulturi in gospodarstvu. to se jih še vedno drži - drugi bi jih pojedli, če bi se razbili; lekcije iz preteklosti ne pozabijo..

http://en.wikipedia.org/wiki/Warring_States_Period

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:35:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

je pa ena stvar res imho - Mnogi se namreč sprašujejo, ali je ekonomski razvoj na Kitajskem pustil za seboj moralni vakuum.
po moje je to čisto res. sem zadnjič gledala enga modela, ki je ravno to razlagal, povezavo med ekonomskim razvojem in odtujenostjo ljudi, da zgubljajo občutek povezave kot medsebojna skupnost in da solidarnost pada.


To velja za vsa velika mesta in za vse razvite drzave, ce socialni cut druzbe ni dovolj razvit in ce tradicija ne temelji na socialni povezanosti.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:36:07   
alda
prvo: hudo, žalostno,...mislim, a so ljudje brez vesti?

drugo: marička ste eni dvolični !!!
TT čist razumem in če se spomniš samo kakšen odnos in kako ravnajo z ženskimi potomci tudi že takoj ob rojstvu user posted image user posted image , se take reakcije niti ne čudim.
Ampak ko gre za posploševanje pa vas NIč ne motijo izjave: vsi črnogorci so leni, cigani itak vsi samo lažejo, kradejo, nič ne delajo in razmišljajo koliko otrok bodo imeli na račun države!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:42:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Že tako sovražim Kitajce, po videnem s ponosom izjavljam da sem danes dokončno postala rasistka. Bog ne daj, da dons kkšnega kitajca srečam....


kolko Kitajcev pa poznas osebno in z njimi kavo pijes?

Med moji prijatelji je kar nekaj Kitajcev, vsaj 3 so pa zelo dobre prijateljice. So posebni ljudje z malo drugacnim odnosom do dela, drzave, komunizma...ampak Kitajska je ogroooooomna in nekdo iz Sanghaja ni enak nekomu iz Hong Konga al pa Pekinga, da o provincah sploh ne govorimo.

Rasist-ka postanes lahko samo takrat in zato, ker tebi sami manjka znanje in uvid v zadeve, ne pa zato, ker bi neka cela nacija apriori bila negativna in zlovesca.



(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:44:43   
TomTaylor
Hvala aldauser posted image . Na račun ekonomskega razvoja izkoriščajo otroke, predvsem deklice. In ja, deklice so na Kitajskem (sicer tudi v Indiji) vredne manj kot podgane.

Že od prej bojkotiram vse kar prihaja iz Kitajske. S česnom vred.

Po ogledu posnetka sem morala bruhat....

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 18.10.2011 10:45:38 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:45:03   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: alda
Ampak ko gre za posploševanje pa vas NIč ne motijo izjave: vsi črnogorci so leni, cigani itak vsi samo lažejo, kradejo, nič ne delajo in razmišljajo koliko otrok bodo imeli na račun države!!


seveda nas moti. od kje ti ideje da ne? črnogorce itak nikol nisem omenjala, za cigane pa - problematični cigani me bojo pa vedno motili. kot tudi problematični slovenci, srbi, američani, francozi. itd.. v bistvu me motijo problematični ljudje. če pa se najde skupina problematičnih ljudi, ki so vsi cigani in živijo ali sodelujejo skupaj, jim pač rečem "problematični cigani". na podlagi tipičnega obnašanja (ki je kulturno/nacionalno pogojeno), nikjer pa ne pravim da so vsi cigani taki (poglej prekmurje in rome). saj vidiš razliko?

p.s. cigane sem dala za primer, ker sem enkrat pisala na eni temi o tem. nič ne napadam nobenega zdaj user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:50:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
cigane sem dala za primer, ker sem enkrat pisala na eni temi o tem. nič ne napadam nobenega zdaj user posted image

Obstaja velika razlika med Cigani in Romi.
Lahko bi rekli "definicija po Jelinčiču".

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:50:58   
TomTaylor
od danes naprej ne berem več črne kronike. Matr, jz sem čist podrta...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:52:10   
skuštrana
Ah, dajte no...Tole bi se čisto komot naredilo tudi pri nas.

Jaz sem enkrat v nezavest padla na vlaku in NIHČE mi ni pomagal. Ne vem kako dolgo nisem bila pri sebi, samo na kup sem zlezla na tla... In ko sem se nekako spravljak k sebi so vsi samo buljili vame kot da sem neka smrt. In še vedno mi ni nihče pomagal - vlak pa poln do zadnjega. Komaj sem se privlekla z njega in šele na postaji me je en star pijanček vprašal če sem v redu, če koga pokliče... Komot bi tam na tleh umrla.

Pa spomnite se tistih punc, ki so jih pred diskoteko pregazili do mrtvega user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: JOKAM!
18.10.2011 10:56:22   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

od danes naprej ne berem več črne kronike. Matr, jz sem čist podrta...


Ti verjamem, ja. Jaz si posnetka nisem ogledala, ker vem, da ne bi k sebi prišla nekaj dni. Jokala sem, ko sem gledala, kako v Italiji vzgojiteljica grdo ravna z otroki. Tole pa raje ne...
In verjamem, da bi v afektu tudi sama izjavila, da sovražim vse Kitajce!

Zato punce, ne vsega dobesedno vzeti. Same ste že v navalu čustev rekle marsikaj, česar niste mislile.


_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?