|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Colt, samo zate!
21.10.2011 16:09:25   
StrawberrY
Intervju v reviji Story, Erazem B.Pintar - kopirano.

Story: Zelo zanimiv je tudi predlog, da bi javnim uslužbencem omejili čas službovanja...
Govoril sem o javni upravi, ne o javnih uslužbencih! Seveda. Z vsem spoštovanjem do tiste manjšine ljudi, ki v javni upravi dejansko dela z entuzijastično željo, da ni nekaj naredili in spremenili, lahko rečem, da je v splošnem to leglo polpismenih, nesposobnih, debeloritih šuftov, ki so izgubili vsak stik s trgom dela. S svojo številnostjo, tehnično in informacijsko opremljenostjo bi morali servisirati 12-milijonsko državo, jim pa ne uspeva dvomilijonske. Nobena politična opcija, ke ne bo razgnala tega legla nonšalantnih lenuhov, ki jih bogato hranimo za njihove povprečne štiri ure efektivnega tedenskega dela, ne bo nikoli uživala spoštovanja med ljudmi. Z mojim predlogom bi bila cirkulacija vzpostavljena, nehče ne bi pognal tam korenin, veliko manj bi bilo koruptivnih mrež...Predvsem pa bi se ti ljudje samoizobraževali in povsem drugače obnašali, saj bi se zavedali, da so jihove službe minljive in da so na trgu z vsemi nami ostalimi.


Se mi zdi, da bi si imela vidva z Erazmom veliko za povedati.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Colt, samo zate!
21.10.2011 17:33:14   
Colt
Straw, hvala lepa user posted image user posted image Z njim bi si mel kaj za predebatirat ja. Ampak bolj v smislu, kaj se je zgodilo ob njegovem izvenletališkem pristanku z avionom. Tu me zanimajo vsi detajli. Sicer pa se mi osebnostno ne zdi nek superlativ, da bi šel z njim debatirat glede aktualnih politično/gospodarsko/javnih vprašanj. On je v drugačnem svetu kot jaz. Je uspel in čestitke za to. Moje roke pa so tu in tam še zmeraj črne in tu se začno razlike. Hvala lepa za temo user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Colt, samo zate!
21.10.2011 18:21:42   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Straw, hvala lepa user posted image user posted image Z njim bi si mel kaj za predebatirat ja. Ampak bolj v smislu, kaj se je zgodilo ob njegovem izvenletališkem pristanku z avionom. Tu me zanimajo vsi detajli. Sicer pa se mi osebnostno ne zdi nek superlativ, da bi šel z njim debatirat glede aktualnih politično/gospodarsko/javnih vprašanj. On je v drugačnem svetu kot jaz. Je uspel in čestitke za to. Moje roke pa so tu in tam še zmeraj črne in tu se začno razlike. Hvala lepa za temo user posted image user posted image


Prosim.user posted image Se pa v Erazma ne poglabljam prav veliko, mi je pa danes pri zdravniku tole v oči padlo in sem se spomnila nate.


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 21.10.2011 18:27:27 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.10.2011 18:22:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Colt, samo zate!
21.10.2011 18:31:08   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

user posted image  kok si dobr napisal, Colt! user posted image


Ja, tudi to se včasih zgodi. Men je Erazem zelo kul kot športni pilot (delim izkušnje), živi pa vseeno v drugem svetu kot jaz. Če ne drgač, ne vznemirja deklic na RRu user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Colt, samo zate!
21.10.2011 19:23:15   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Intervju v reviji Story, Erazem B.Pintar - kopirano.

Story: Zelo zanimiv je tudi predlog, da bi javnim uslužbencem omejili čas službovanja...
Govoril sem o javni upravi, ne o javnih uslužbencih! Seveda. Z vsem spoštovanjem do tiste manjšine ljudi, ki v javni upravi dejansko dela z entuzijastično željo, da ni nekaj naredili in spremenili, lahko rečem, da je v splošnem to leglo polpismenih, nesposobnih, debeloritih šuftov, ki so izgubili vsak stik s trgom dela. S svojo številnostjo, tehnično in informacijsko opremljenostjo bi morali servisirati 12-milijonsko državo, jim pa ne uspeva dvomilijonske. Nobena politična opcija, ke ne bo razgnala tega legla nonšalantnih lenuhov, ki jih bogato hranimo za njihove povprečne štiri ure efektivnega tedenskega dela, ne bo nikoli uživala spoštovanja med ljudmi. Z mojim predlogom bi bila cirkulacija vzpostavljena, nehče ne bi pognal tam korenin, veliko manj bi bilo koruptivnih mrež...Predvsem pa bi se ti ljudje samoizobraževali in povsem drugače obnašali, saj bi se zavedali, da so jihove službe minljive in da so na trgu z vsemi nami ostalimi.


Se mi zdi, da bi si imela vidva z Erazmom veliko za povedati.user posted image


Tkst ima vse predipozicije, da se ga označi za sovražni govor. Zmanjkalo nam je zunanjih sovražnikov ali pač Jelenčičevih puškomitraljezov, pa je treba nabrusit vile - nema rata dok ne digne ruku brat na brata!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Colt, samo zate!
21.10.2011 19:41:00   
Colt
Bak, predlagal bi Laško Club!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Colt, samo zate!
22.10.2011 19:58:47   
JURE06
Kako pa je njemu ratalo imet letalo - z drogo, orožjem, what...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
22.10.2011 20:14:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu JURE06)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Colt, samo zate!
22.10.2011 20:26:46   
JURE06
Ne, ni ozkoglednost, sem pa ga imela čast spoznat, res fin in časti vreden gospod, žal, pa he he he!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Colt, samo zate!
23.10.2011 12:49:59   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Intervju v reviji Story, Erazem B.Pintar - kopirano.

Story: Zelo zanimiv je tudi predlog, da bi javnim uslužbencem omejili čas službovanja...
Govoril sem o javni upravi, ne o javnih uslužbencih! Seveda. Z vsem spoštovanjem do tiste manjšine ljudi, ki v javni upravi dejansko dela z entuzijastično željo, da ni nekaj naredili in spremenili, lahko rečem, da je v splošnem to leglo polpismenih, nesposobnih, debeloritih šuftov, ki so izgubili vsak stik s trgom dela. S svojo številnostjo, tehnično in informacijsko opremljenostjo bi morali servisirati 12-milijonsko državo, jim pa ne uspeva dvomilijonske. Nobena politična opcija, ke ne bo razgnala tega legla nonšalantnih lenuhov, ki jih bogato hranimo za njihove povprečne štiri ure efektivnega tedenskega dela, ne bo nikoli uživala spoštovanja med ljudmi. Z mojim predlogom bi bila cirkulacija vzpostavljena, nehče ne bi pognal tam korenin, veliko manj bi bilo koruptivnih mrež...Predvsem pa bi se ti ljudje samoizobraževali in povsem drugače obnašali, saj bi se zavedali, da so jihove službe minljive in da so na trgu z vsemi nami ostalimi.


Se mi zdi, da bi si imela vidva z Erazmom veliko za povedati.user posted image


Tkst ima vse predipozicije, da se ga označi za sovražni govor. Zmanjkalo nam je zunanjih sovražnikov ali pač Jelenčičevih puškomitraljezov, pa je treba nabrusit vile - nema rata dok ne digne ruku brat na brata!



Hjah, ce pomislim na eno gospo, ki dela na nasem sodiscu... hm... Tisti bi z veseljem omejila cas sluzbovanja na eno leto in jo sadisticno ocenjevala vsake tri mesece grrrrr. Misli da je bog i batina in se obnasa kot da je nepogresljiva. V bistvu pa ostalim onemogoca delo.

Pa srecala sem tud drgje ene par cvetk, za katere ne vem tocno, al so sploh kako solo koncale. Jaz bi jim namrec ne pripisala niti osemletke. Prides na salter po informacijo iz njegovegga podrocja, pa ti med cvekom po telefonu s kolegico zabrusi "Ne vem." Kako ne ves?! "Ja ne vem!". Se lahko kje pozanimas? "Nimam cajta zdej, prid cez pol ure". Halo, a me ti mas za tepko al kaj... jaz informacijo rabim takoj zdej, ker me drgac v pisarni caka delo!
Al pa kr se hujse... prides na salter, se meni po telefonu in te sploh "ne vidi". Al pa gleda Big Brotherja in se blesavo hihita, kot da bi bla/bil na norih gobah. user posted image user posted image user posted image
Zalostno je le to, da zaradi takih trdonj, ki se jim ne da delat, izgubijo ugled tudi tisti, ki se res trudijo, so vedno prijazni in dejansko delajo ter pokazejo tud rezultate.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?