|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lj porodnišnica - obiski
14.7.2009 22:34:09   
janja.k
Prosim, če mi lahko katera pove kako je z obisi v ljubljaski porodnišnici. Kdolahko pride na obisk? Ob katerih urah so obiski? Je tudi dopoldanski termin za obiske (če je mož popoldne v službi)?
Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lj porodnišnica - obiski
14.7.2009 22:50:50   
Anonimen
Obiski so samo od 15ih do 18ih pride pa lahko kdor hoče.
Se pa meni zdi (no vsaj jaz sem to pogrešala), da bi se očka otročka čez dan lahko kadarkoli oglasil.


< Sporočilo je popravil Otika -- 14.7.2009 22:52:15 >

(odgovor članu janja.k)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 0:13:15   
Anonimen
baje trenutno lahko na obisk pride samo oče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 7:47:06   
tikatonka
Pred dvemi meseci ko sem bila jaz tam je lahko prišel kdorkoli. Ni pa bilo možno priti na oddelek pred 15 urouser posted image Je vratar še kar strog.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 8:09:32   
Najaa
Ja, vratar je zelo strog in ne spušča gor pred 15.uro. V času večjih obolenj (pozimi) pa je obisk samo za očete.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 11:30:00   
fusia

Trenutno je že nekaj časa in še kar nekaj časa bo zaprto za vse obiske, razen za moža/partnerja. Nihče drug ne sme na oddelek, niti otroci, in vratar je zelo natančen.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 11:41:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fusia


Trenutno je že nekaj časa in še kar nekaj časa bo zaprto za vse obiske, razen za moža/partnerja. Nihče drug ne sme na oddelek, niti otroci, in vratar je zelo natančen.


Kako pa to?

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 11:50:50   
romana24
No zdej sem pa prov slabe volje ratalauser posted image user posted image user posted image . Jaz imam avgusta rok, konec julija pa bo sinek imel 1 leto. In če otrok ne spuščajo na obisk ga najmanj 3 dni ne bom vidlauser posted image user posted image user posted image . Boga, boga


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 13:35:49   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: fusia


Trenutno je že nekaj časa in še kar nekaj časa bo zaprto za vse obiske, razen za moža/partnerja. Nihče drug ne sme na oddelek, niti otroci, in vratar je zelo natančen.



Od kdaj pa to? Saj hvala bogu, če je tak, ker je bil že cel hudič v sobi. Škoda edino, da otroci ne smejo not

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 13:41:39   
Erdbeere
To pa tudi mene zanima, zakaj otroci ne smejo not? Kaj pa če ti izrecno zahtevaš?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 13:55:03   
Najaa
Mali otroci so največji prenosniki virusov, zato. Čeprav ko sem jaz bila nazadnje in je bila ta prepoved, je bilo rečeno, da lahko pridejo samo očetje IN otroci.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 14:26:58   
anci banci
jaz sem rodila 2.7 in so bili dovoljeni obiski samo za očete in nikogar drugega in so izrecno strogi
moram pa priznat, da mi je pasalo da je le oče otroka hodil na obiske, sva se z malim vsaj spočila

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lj porodnišnica - obiski
15.7.2009 15:19:51   
FLASK_A
Mislim, da je to začasno, ker v P nekaj razsajauser posted image Pomoje bodo lahko kmalu spet šli vsi na obist, ne samo očkati.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lj porodnišnica - obiski
16.7.2009 10:16:44   
Alči
Če je tako pozimi skos hvala bogu. Rok mam 16.2. in če bo lahko samo mož prišel je to super, ker 1. ko sem bla jaz tam, sicer poleti, je bla po sobah cela žurka, folk (obiski)zoprn, tam zijala pase po drugih porodnicah in dojenčkih...adijo pamet. Bom pa tut jes pogrešala mojega tevelikega potem ja....

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lj porodnišnica - obiski
16.7.2009 10:40:33   
Anonimen
Jaz sem rodila lani konec novembra in je lahko prišel vsak na obisk.

(odgovor članu Alči)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lj porodnišnica - obiski
16.7.2009 13:55:17   
claud
Jaz sem rodila februarja....obiski samo očetje....pa tiste k so mele še od prej otroke so tud pršli na obisk....
Men osebno je takrat pasal da niso vsi hodil, ker sm bla precej utrujena od poroda, pa še vse podrobnosti nekateri takrat sprašujejo in ko si še v trenutkih bolečin ti nč ne paše o tem govort.

So pa pozimi ravno zarad viroz in prehladov omejeni obiski...mogoče če so še vedno omejeni , da ma tale nova gripa prste vmesuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lj porodnišnica - obiski
16.7.2009 13:55:22   
Naja31
Trenutno je res prepoved za vse obiske razen za očete.
Prejšnj teden sem odnesla darilo za prijateljico,ki je rodila, in piše na vratih, da je to zaradi povečanega pojava (ne vem katerih) virusov. Pa ne zaradi nove gripe.
Saj obisko so že od nekdaj omejeni,samo tokrat so zelo striktni.


< Sporočilo je popravil Naja31 -- 16.7.2009 13:56:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lj porodnišnica - obiski
16.7.2009 14:40:52   
M1987
Meni je to zelo neumno. Kdor noče imeti obiskov pač pove svojcem in prijateljem in ne pridejo, nekaterim pa ogromno pomeni teh 10 - 15 min. Itaq pa ponavadi v P pridejo samo očka, otroci ter babice dedki, mogoče še sestre in bratje. Je pa stvar kako se ti dogovoriš. Nedopustno se mi zdi, da imajo očetje omejen vstop. Prav bi bilo, da bi bil ravno on več z novorjenčkom in mamici pomagal v prvih dneh. To se mi zdi tako neumno, kot da je zapor. Kar se pa viroze in teh stvari tiče - sem bila dva dni nazaj v City in je tok majhnih dojenčkov bilo v tem slabem zraku, a tam pa ne more dobiti kakšne okužbe. Se mi zdi bolj varen obisk v P za 10 min, kjer si razkužijo roke, kot pa ko tri tedne stare dojenčke vozijo v nakupovalne centre.

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lj porodnišnica - obiski
16.7.2009 17:59:18   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Meni je to zelo neumno. Kdor noče imeti obiskov pač pove svojcem in prijateljem in ne pridejo, nekaterim pa ogromno pomeni teh 10 - 15 min. Itaq pa ponavadi v P pridejo samo očka, otroci ter babice dedki, mogoče še sestre in bratje. Je pa stvar kako se ti dogovoriš. Nedopustno se mi zdi, da imajo očetje omejen vstop. Prav bi bilo, da bi bil ravno on več z novorjenčkom in mamici pomagal v prvih dneh. To se mi zdi tako neumno, kot da je zapor. Kar se pa viroze in teh stvari tiče - sem bila dva dni nazaj v City in je tok majhnih dojenčkov bilo v tem slabem zraku, a tam pa ne more dobiti kakšne okužbe. Se mi zdi bolj varen obisk v P za 10 min, kjer si razkužijo roke, kot pa ko tri tedne stare dojenčke vozijo v nakupovalne centre.


Par let nazaj je brat dobil dojenčka in smo šli lahko vsi na obisk...torej v sobi so ble 3 punce, 3 dojenčki in še pr vsaki najmanj 3je obiskovalci.....torej približno 15 ljudi v eni mali sobi....zrak je tam že tko obupen, pa seveda ne more bit ravno tišina...
Ne vem no...enim se zdi tako prav drugim ne... meni osebno je pasal mir.user posted image

Kar se tiče tega da bi očki morali imeti neomejen vstop se strinjam...

Kar se pa tiče dojenčkov v city-ju in ostalih nakupovalnih centrih je pa stvar staršev....
Eni jih peljejo najprej v naravo na zrak, drugim je normalno it na sprehod v trgovineuser posted image ....

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lj porodnišnica - obiski
16.7.2009 18:05:23   
Anonimen
po eni strani je pravilno, ker nekatere imajo res pol sorodctva po par ur na dan na obisku. samo je pa varianta, da ce pride kdo drug kor ocka, poklice po telefonu in gre mamica brez skrbi za pol urce ali 1 urico doli vlokalcek. pac se zmeni s cimro, in ce otrocek zacne jokati ji po telefonu zazvoni, in mamica prisiba nazaj k otrocku. vsaj tako smo me delale ko sem rodila prvic. smo tudi ko ni bilo obiskov hodile doli na kavice, pa malo na zrak 2 po 2 , 1 pa je cuvala vse tri otrocicke.

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lj porodnišnica - obiski
17.7.2009 9:02:43   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Meni je to zelo neumno. Kdor noče imeti obiskov pač pove svojcem in prijateljem in ne pridejo, nekaterim pa ogromno pomeni teh 10 - 15 min. Itaq pa ponavadi v P pridejo samo očka, otroci ter babice dedki, mogoče še sestre in bratje. Je pa stvar kako se ti dogovoriš. Nedopustno se mi zdi, da imajo očetje omejen vstop. Prav bi bilo, da bi bil ravno on več z novorjenčkom in mamici pomagal v prvih dneh. To se mi zdi tako neumno, kot da je zapor. Kar se pa viroze in teh stvari tiče - sem bila dva dni nazaj v City in je tok majhnih dojenčkov bilo v tem slabem zraku, a tam pa ne more dobiti kakšne okužbe. Se mi zdi bolj varen obisk v P za 10 min, kjer si razkužijo roke, kot pa ko tri tedne stare dojenčke vozijo v nakupovalne centre.



Sej ni stvar v tem, da komu ne pašejo obiski. In bom jaz naprimer rekla savojim svojcem in prijateljem naj ne hodjo, dve cimre zraven bosta pa mele v sobi celo žlahto po cca 15 ljudi i se bojo veselo krohotal in bliskal s fotoaparati in si podajal ubogega novorojenčka iz roke v roko, kot se mi je že zgodilo lansko leto. In to je trajalo tri dni po tri ureuser posted image .
Tako, da se meni zdi to zelo pametno, da se obiski omejijo samo na očeta in otroka naprimer. Zdaj mam konec novembra spet rok in upam, da bo še vedno tako, v porodnišnici potrebuješ mir. Tudi jaz imam rada obiske, imamo skoz koga doma na obisku in mi ful paše, v porodnišnici pa ne, že zaradi drugih mamic v sobi.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lj porodnišnica - obiski
17.7.2009 9:54:58   
fusia
Razsaja nek enterovirus, ki je lahko za novorojenčka celo smrtno nevaren, tako da zato so obiski trenutno omejeni. Baje bo to trajalo še kar en čas, ker epidimija šele narašča.

Drugače pa jaz mislim, da tiste mamice, ki so tukaj samo nekaj dni bodo to že prenesle, saj večini še celo paše manj obiskov. Problem smo tiste, ki smo tu več tednov ali celo mesecev in ne moremo videti niti svojih otrok.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lj porodnišnica - obiski
17.7.2009 10:16:26   
Anonimen
Kar se obiskov tiče je res ful od cimre odvisno ... midve sva bili 2 v sobi pa k cimri je prišla en dan prijateljica en dan pa sestra s cimrinimi otroki (rodila je 6. otročka) tak da je bil res šunder, ker najstarejša je bila stara 12 let, samo so bili tam par minut, tolko da so pogledali novega člana in so šli ... pri men je bil pa moj vsak dan kaki 2 uri, dedki in babice pa strici in tete so pa tut prišli za 10 minut pogledat (en dan eni drug dan drugi) pa potiho smo se pogovarjali in ni bilo nobenih zamer v sobi, ko sva se s cimro glede tega odkrito pogovarjali ... tak da če imajo ljudje mero, se vse da.
Sem pa jaz grooozno pogrešala mojega dragega in bi mi res pasalo, da bi imeli očkati neomejen vstop čez dan ... ok štekam, da so dopoldne tut ginekološki pregledi po sobah, ampak takrat očkati lahko mirno na hodnik stopijo ... ne vem no ... men bi blazno pasalo da bi bil lahko tam ... oz če ne drugega, da bi lahko vsaj tut dopoldne med službeno malico naju prišel na hitro pogledat ...

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lj porodnišnica - obiski
17.7.2009 23:43:01   
Bambi D
Jaz sem rodila septembra lani, v sobi za tri smo bile nekaj časa v štirih, ena od cimer je imela prvi dan 8 obiskovalcev. Jaz celo noč nisem spala, potem sem pa še ves ta šunder prenašala. Ko se je pa njen mož na veliko lotil z fashem slikat, sem mu pa rekla, da bi prosila, če lahko izključi flash. V resnici mi je žal, da je to sploh dovoljeno, mene so s tem skrajno nervirali. Če bi vse ženske bile vsaj malo obzirne, bi svojcem že prej povedale, da naj ne pridejo vsi hkrati in naj se obnašajo kulturno, ne pa kot da smo na žurki nekje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lj porodnišnica - obiski
18.7.2009 14:29:32   
blazka
Evo, jest sem čist frišno iz porodnišnice, pa veljajo obiski samo za očete in so varnostniki zelo strogi.

Je pa zdajle v porodnišnici fuuul vroče, tako da kar paše, da ni toliko obiskov. So rekle sestre, da rata prava savna, če je še polna soba obiskov. Ker eni res nimajo mere...

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?