|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 17:02:26   
mars
Pozdravljene

Čez slabe 3 tedne imam PDP. Zredila sem se že za 18 kg, pa verjetno se še tudi bom za kakšno kilo ali dve, pa zetekam tudi kar dosti. Zanima me koliko kg ste izgubile takoj po porodu, oz. kmalu po porodu. Povejte, koliko kil gre dol, koliko se bom morala pa še sama pomatrat? Mi je čist jasno, da poln vamp in majhna rit ne gresta skupaj.


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 17:12:38   
lukec
Jaz sem se zredila 9 kil, po porodu sem šla približno -6 kil. 14 dni po prihodu iz porodnišnice sem imela 2 kile maj, kot takrat, ko sem zanosilauser posted image . Ampak se zgodba tu ne konča. Pol leta je bilo vse super, dojila sem in sem lahko pojedla vse, kile niso šle gor. Potem smo začeli z uvajanje GH in posledično manj dojenja, leto in pol po porodu sem imela toliko kil, kot ko sem bila 9 mesecev nosečauser posted image . No, ločevalna je tri leta po porodu vse rešilauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 17:34:51   
Gina
1. nosečnost - zredila 20kg (malo zatečena), en teden po porodu minus 8kg, tri mesece po porodu stara teža.

2. nosečnost - zredila 12kg (nič zatekala), en teden po porodu minus 4kguser posted image , kar je ostalo kar nekaj mesecev, ko je šlo dol zaradi enega zelo hudega travmatičnega dogodka in teža je tudi ostala tam.

3. nosečnost - zredila 22kg (zeloooo zatekala), en teden po porodu minus 11kg!, par mesecev kasneje še minus 5kg, in ta teža mi je ostala.

Nikdar nisem nič načrtno hujšala.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 17:38:43   
Azzurra
Zredila sem se 7kg, domov prišla -5,5 kg.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 18:19:03   
max81
v prvi user posted image  sem pridobila 17 kilogramov, v porodnišnici sem jih zgubila skorej deset, nato je šlo dol z dojenjem in sem prišla v dobrih 3 mesecih na težo pred zanositvijo, zdej v drugiuser posted image  sem se zredila do sedaj za 11 kilogramov in upam, da bodo šli kilogrami lepo dol itak bo pa treba začet malo več športat tko, da me zaenkrat ne skrbi, kako bodo šli kilogrami doluser posted image ...jest mislim, da se z dobro voljo, da zgubiti kr nekaj kilogramov

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 18:48:38   
nuka
V prvi nosečnosti sem se zredila 14 kg, domov sem prišla z -7 kg, ampak so mi šli kg gor.
V drugi nosečnosti sem se zredila 8 kg, domov sem prišla z - 6 kg, čez 1 leto sem imela toliko kg kot takrat ko sem šla rodit.
V tretji nosečnosti sem se zredila za 9 kg, včeraj sem prišla domov z - 7 kg.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 18:49:51   
Naja30
Zredila sem se 16kg. Takoj s porodom je šlo stran cca 10 kil, potem pa v 2 mesecih še ostalo. Pa je hitro tudi nazaj prišlo user posted image

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 19:08:06   
želva
V nosečnosti +12kg, iz P -8kg, čez 2 meseca na staremuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 19:12:51   
vaney
zredila sem se za 21kg, po 7 dneh doma sem imela +12 kg, zdaj, 6 tednov po porodu imam 6kg viška (večina na trebuhuuser posted image ).

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 19:27:18   
Rubin.
Kg pridobljeni z hrano ne gredo kar tako dol user posted image , kg pridobljeni z user posted image  pa.
No jaz sem se zredila za 11 kg, iz porodnišnice pa sem šla lažja za 6kg - to je bila moja najhitrejša dieta user posted image . No ostali 5 kg pa je tudi izpuhtelo v treh mesecih, ne da bi hujšala, je bilo verjetno kar dojenje tisto user posted image .

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 19:31:27   
Calena
Ojla,

V 1.user posted image  sem se zredila za 15kg, po porodu ob prihodu iz porodnišnice sem imela cca 8kg manj. Dva meseca po porodu sem imela še cca 2kg viška, ene 6 mesecev po porodu pa sem bila spet na svoji stari teži brez hujšanja ali kakršnihkoli diet.
Kar je šlo 9 mesecev gor ima čas da gre 9 mesecev dol.

Lp,
Calena

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 19:42:11   
Suzy.
1. nosečnost: zredila sem se za 23 kg. Ob porodu mi je šlo dol 5,5 kg. Nazaj na svojo težo sem prišla po slabih 2 letih.

2. nosečnost: zredila sem se za 21 kg. Ob porodu je šlo 5 kg. Nazaj na svojo težo pa sem prišla po 4 mesecih.

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 20:22:58   
Klaudia
V user posted image  sem se zredila za 14 kil. Iz porodnišnice sem prišla domov z -9kg. Ostalih pet pa sem zgubila v roku enega meseca nekako.
Zdaj sem 5 mesecev po porodu in 1kg v minusu.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 22:12:26   
pikalonca
 V prvi nosečnosti sem se zredila za 15 kg in je šlo po 4 mesecih vse dol, a v drugi nosečnosti sem se zredila za 9 kg in je šlo v prvem mesecu vse dol, a sedaj po 9 mesecih sem si 2 kg dodalauser posted image .

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 22:35:11   
PBJ
Prvič 14 kg (rodila na rok), naslednji dan -11kg...

Drugič 15 kg (rodila en teden pred PDP), naslednji dan -13 kg ...sedaj sem skoraj 6 mesecev po porodu in sem že 1kg pod težo, ki sem jo imela pred nosečnostjouser posted image

Pri obeh nosečnostih sem pa zelo otekala, tako da je bila večina teže od zaostajanja vode v telesu...

< Sporočilo je popravil PBJ -- 2.3.2008 22:37:27 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
2.3.2008 22:52:39   
janja
V 1. user posted image sem se zredila 15 kg. Domov prišla z - 10 kg. Po treh mesecih prišla na staro težo. Po enem letu še - 3 kg, nato pa so hormoni podivjali in vsako leto sem dobila še 3 kg gor.
V 2. user posted image sem se spet zredila 15 kg (+ 6 kg več podlage glede na 1.user posted image ). Iz P prišla z -7 kg. Po enem mesecu teža kot pred nosečnostjo.

Zdaj dojim, ko neham pa v boj s kg (sem preveč sladkosneda).


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 0:05:31   
Olivija
Pri vsaki nosečnosti sem pridobila 20 kg.

In vedno je šlo samo 6 kg dol po porodu. user posted image Ostalo pa potem v ca. 9 mesecih, vrnilo se ni pa nič - zaenkrat.

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 1:53:01   
gagy85
v nosecnosti sem se zredila za 20kg, bili smo 6dni v P, ko sem prisla domov mi je tehtnica kazala 12kg manj (ampak mislm da je na to vplivala tudi hrana v Puser posted image ) aja, moja puncka je pa tehtala samo 2560g.. stara je 2mesca meni so se 3kg ostale..

_____________________________

http://gagy.moj-album.com/

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 7:59:50   
kristinaj
jaz sem šla gor 17 kil, po porodu pa mi jih je ostalo še 4. tudi to bi šlo dol a je žal situacija taka, da ne morem k nobeni telovadbi, aerobiki, da bi še to dol spravla.

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 8:24:49   
nuala
Obakrat sem pridobila čez 20 kg.
Iz porodnišnice je bilo vsakič -okrog 8 kg.
Naslednjih cca 8 kg je šlo bolj ali manj samo dol v prvih 4 tednih.
Ostanek pa z dieto in sprehodi v cca 3-6 mesecih; torej najkasneje čez 6 mesecev sem bila na stari teži.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 9:23:06   
Naty*
No kile grejo očitno kr lepo dol user posted image , mene pa zanima še nekaj... Js sm v 30. tednu in sem se zredila 10 kg, kar pomeni, da kakih 5 še lahko pričakujem. Problem je pa v tem, da sama pri sebi vidim, da ni čisto vse v trebuhu. Sicer ni tko hudo, ampak vem, da se mi je precej "obesilo" tudi po nogah, rokah, v predelu križa...po riti mal manj. A gre ta maščoba z dojenjem dol? Ker vem, da samo s tem, da bo šel dojenček iz trebuha maščoba ne bo izhlapela user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 9:29:00   
san
men je vse izhlapel in prvič in drugič, pa sem se zredila 20 kg. prvič sem prišla iz P brez odvečnih kg, je bilo toliko vode v meni. postava je pa po treh mesecih bila spet taka kot prej. drugič sem imela 2 kg viška, po približno treh mesecih pa sem bila zopet taka kot pred porodom, le v bokih sem ostala malo širša od takrat. ampak nič tako očitnega, jaz sem po hlačah ugotovila, ker so mi bile v boke mal tesne.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 10:02:05   
želva
Naty, pomoje je to od ženske odvisno.Pa dojenje pomagauser posted image Moaj postava je taka kot ped nosečnostjo, brez diete , edino špehec(je bil že prej) na trebuhu je mal bolj mehak kot pred nosečnostjo.Nč se sekirat, za to bo še čas.Enim gre hitreje dol, drugim pa bolj počas

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
3.3.2008 10:13:57   
Anonimen
Jaz sem prišla iz porodnišnice z enako kilogrami, kot sem jih imela, preden sem zanosila. Samo so me fajn namatrali tam.

(odgovor članu mars)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MINUS KOLIKO KG PO PORODU??
4.3.2008 18:14:11   
oktoberka
Med nosečnostjo sem dobila +10kg, ko sem prišla domov, sem mela še vedno +5kg. Se pravi sem sam 5kg zgubila. Zdej mam 5 mesecev starouser posted image , dojila sem jo 2meseca in pol in v tistem času ni šlo niti mal dol, pol sem šla mal na dieto, tko da sem 3 kg zgubila, se pravi mam še +2kg, ampak zdej ne smem več hujšat, ker sem spetuser posted image !

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?