|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj mi ...
3.1.2008 14:21:24   
Principeska_
Zdravo!

M sem imela nazadnje 2.12. do zdaj še je ni bilo, me pa v trebuho ščipa kot ponavadi pred M samo da tokrat malo drugače, boli pa potem ne boli, ponavadi me je pa skoz bolelo. Tudi prsi imam neke težke in "zatekle", sicer sem pre M jih ponavadi tudi imela smo so dosti bolj bolele ko sedaj, bradevičke imam tako čuno rdeče barve. M mam pnavadi 29 dni ( prejšni meec se mi je prvič zgodilo da je bila na 32) ravno danes je tudi 32 dan pa še je hvala bogu ni user posted image

Zanima me če naj še za test počakam nekaj dni za ziher ali ga naj naredim ob koncu zadnjega dneva kot bi se mi morala M končat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 14:29:03   
ključek
jaz sem test naredila nekaj dni prekmalu, in je najprej pokazal - , ko pa je prišel dan za user posted image  in je ni bilo, sem ponovno naredila test, ki je pokazal +.
želim ti veliko sreče, in sporoči, kako in kaj, ok?? user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 14:29:55   
Netopirčy81
Hitr po test in upam, da si user posted image  user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 14:45:08   
Principeska_
Hvala za odg user posted image

Ju3 grem po test in če do nedelje ni M ga bom zjutraj naredila in upam, da bo pokazal + user posted image  da bi le bog dal srečo user posted image

Sporočim, če bo kaj

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 14:56:18   
Anonimen
Tud jaz sem na istem kot si ti. In tudi jaz upam, da je ne bo. Prvi dan zadnje user posted image je bil 2.12. in je še do danes ni. Razen tega, da me fuul bradavičke bolijo, nimam nobenega drugega znaka, da bo prišla tečka. Tudi sama sem v dvomih kdaj naj grem delat test... Upam, da bomo kmalu tudi me zagledale velik,debel +!!!! Držim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Principeska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 15:30:48   
Principeska_
Res, super user posted image  torej če bova zagledali obe velik + bova imeli rok an isti dan user posted image  zanimivouser posted image
jaz tudi močno močno držim pesti, da bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 15:58:44   
meta21
Se pridružujem!
Jaz sem imela prvi dan zadnje M 5.12. vendar imam zelo kratek cikel (ca. 24 dni), tako da mi danes zamuja že 5 dni. Naredila sem že 2 testa vendar po pravici povedano še vedno ne vem ali je to user posted image  ali pa si jo samo tako močno želim. Za nas tri in ostale sotrpinke, ki tako ali drugače čakajo, user posted image user posted image user posted image  za srečo!

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 16:05:03   
Orhideje
Principeska in Anonimen. Jaz sem zadnjo M imela 27.11., pa je še sedaj ni. Tudi jat sem zelo zbegana in si še ne upam delat testa. Principeska, jaz imam zelo podobne težave kot ti - okoli 28 dneva fe je full špikalo in so me bolele tudi prsi. Sedaj je to špikanje in boleče prsi na obroke. Je pa mi full slabo , pa ves čas me boli glava in se mi vrti. Sicer pa sem jaz ponavadi tudi pred nadležnico imela skoraj podobne znake. Tako, da res ne vem. Pa tudi imam precej neredne cikle - sploh v lanskem letu tudi do 45 dni.

Držim pesti, da vse skupaj čimprej ugledamo magični user posted image  in se bomo skupaj čez user posted image  veselile. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 16:27:29   
Principeska_
Meta21 verjamem,da ne moreš verjet, zatopa čimprejk ginekolugu, da ti pove, upam, da zelo veselo novico, da pod srčkom nosiš angelčkauser posted image

Orhideje tudi meni ščipa, kot da bo prišla tista opica (ki upam, da je vsaj 9 mesecev ne bo) user posted image  meni je tudi zadnja dva dni slabo sploh popoldan na cajte se mi vrti kot da sem malo pijana, hihi. Jaz imam sicer zelo redne M včasih pred tabletami sem jih imela na 25 dni po koncu jemnja tabletk pa se mi je prestavlo na 29, edino prejšni mesec je bilo 32.

Jaz upam, da vse nas da bomo izvedele, da smo postale najbolj srečne pod soncem user posted image user posted image user posted image  pa da M ne bo vsaj naslednjih 9 mesecev user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 17:10:25   
Orhideje
Ravno sedaj , je na forumu M ne pričakujemo januarja otvorila januarski baby bum Amy. Držim pesti, da ji bomo sledile tudi vse ostale borke in se vsaj za devet mesecec znebile te nadloge .  user posted image user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 17:27:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Orhideje)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 17:34:43   
Anonimen
Mene tud zeeloooo muči utrujenost - ne vem ali je to še vedno posledica prazničnega decembra ali je morda kej lepšega! Pa pred novim letom je tud mene fajn špikalo... Za vse nas upam na najboljše in da vse čimprej zagledamo magičen user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image   Grem pa jutri kupit CB, če je jutri še ne dobim - pol pa tudi jaz počakam do nedelje...user posted image user posted image user posted image Se še oglasim kaj!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 17:44:09   
_ancica_

Tudi jaz sem v podobni situaciji. Prvi dan zadnje user posted image je bil 3.12., cikle imam dolge okoli 28 dni in ta mesec imam malo drugacne simptome kot ponavadi pred tecko rdecko. Danes je ze 32 dan in se nic, me pa ze 4 dni spika in boli v krizu. Je pa tako kot si sama napisala (boli in potem ne boli), tudi prsi me bolita drugace kot ponavadi (bolj v predelu bradavick, katere so nenavadno obcutljive...bolijo in hkrati srbijo). Ze kdaj prej mi je user posted image veselo zamujala tudi po en teden, vendar je na koncu vedno prisla, zato za1x se nocem narediti testa, ker me je strah razocaranja. Verjetno ti nisem ravno pomagala, ampak upam da je to to. Vso sreco!!! user posted image Jaz bom s testom se pocakala par dni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 17:48:05   
Orhideje
Joj, ko vas berem se mi zdi, da bo tudi mene zagrablo, da bi ga šla jutri kupit. Sam ne vem, kdaj bi potem naredila test, saj imamo v soboto na obisku celo žlahtko in bi se potem tako ali drugač težko zadržala, da ne bi kaj izblebetala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 17:54:21   
Principeska_
Orhideje kupi ga user posted image  jaz ga grem ju3 in bom v nedeljo zjutraj naredila, joooo tako sem neučakana user posted image

Upajmo, da se nam bo uresničlo

VELIKO SREČE VSEM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:01:37   
Principeska_
Te popolnoma razumem, mene je že test razočaral 3x user posted image

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:03:38   
Orhideje
Principeska! Kak, da si nedeljo našla. Ma, res me matra, da bi ga šla kupit. Čeprav imam jaz full neredne  M in se mi znajo zavrtet tudi do 45 dni. Ma, tak dolg sigurno ne bom čakala. Saj mi je full slabo. pa se tudi jaz sprašujem al je za to krivo preveč hrane al morda tudi služba. Saj mamo cel cirkus v službi. Sama babe na kupu. Živa groza. Ko pa se vmes še vmeša boj za direktorico pa si lahko samo misliš, kaj vse se zgodi. Pol pa še težki primeri in grožnje z novinarji. Pa smo tam, ko živčki full delajo in se sprašuješ, al ti tečka  user posted image   ne zaostaja zaradi živčkov.

Čeprav se ta mesec res mal čudno počutim. Znaki so sicer podobni, kot pred M, pa vendar se nekateri zelo razlikujejo.

Joj, zdej sem se mal razpisala. Principeska, jest bom počakala nate, a velja? user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:03:45   
Principeska_
_ancica_ te popolnoma razumem mene je test razočaral že 3x user posted image  

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:14:08   
Principeska_
Orhideje ne vem, zdi se mi taki bolj sproščujoč dan (v nedeljo se ne dela in si z glavo bolj na off). Jaz bom poskusla pa bo kaj bo, saj pravijo da upanje umre zadnje user posted image  sicer pa če tako gledaš sej nimaš kaj za izgubit, a ne? user posted image  Lahko je služba al pa hrana, ampak če praviš, da se počutiš drugače kot včasih, bi na tvojem mestu tvegala user posted image  kajti sama nekot čutim, da je nekaj drugačnega, ne znam opisat ampak se počutim drugače user posted image  Iz vsega srca upam, da se obe počutiva drugače zaradi tiste pikice, ki raste pod njinima srčkoma user posted image user posted image user posted image

Torej si za nedeljo? Da vidiva, če sva user posted image  in bo kmalu veselje v hiši user posted image  pa upam, da ne bo do nedelje, kak tečka user posted image  prišla na spregled grrrrrrrr user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:18:15   
Anonimen
Jaz bom tud test naredila v nedeljo...Upam, da prej res ne bo user posted image na spregled!!! Upam, da bomo vse tri imele v nedeljo prav poseben dan!!!

(odgovor članu Principeska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:22:06   
meta21
Principeska, hvala za lepe želje.
Drugače imam pa tudi jaz popolnoma enake znake kot ve. Vrtenje, špikanje v trebuhu in bradavicah in neskončno sem zaspana (mimogrede od prejšnjega javljanja do sedaj sem spala, hi hi). Joj, jaz res upam, da bodo vse te naše pesti zalegle.
Sporočite, kaj so vam testi pokazali.  Jaz, kot sem že omenila, sem imela jasen minus in čisto rahlo, res rahlo črtico počez. Kot berem tukaj na forumu, je že to dovolj. Jutri se naročim pri G.

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:22:18   
Principeska_
Res upajmo, da bo v nedeljo naš srečen dan... Samo naj user posted image  in naj bo velik magičen +

Veliko sreče user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:35:25   
Principeska_
IZVIRNO SPOROČILO: Principeska_

Res upajmo, da bo v nedeljo naš srečen dan... Samo naj user posted image  in naj bo velik magičen +

Veliko sreče user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
upsi samo naj user posted image  NE BO user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 18:47:03   
sunny24
Ja, jst sem na istem. Prvi dan zadnje M je bil 1.12.07, cikel mam na 30 dni, 4 dni zamuja.  Jajčnike mi bo vn vrglo, bradavice bolijo ko 100user posted image , nardila že 2 CB, pa je bil 2x -. Drugače me pa pred M nič ne martra, tko, da je to vse skupi čudno!!!! Upam, da bomo hmali zagledali +!!!!


(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: M zamuja - morda bo kaj??? Če komu je naj...
3.1.2008 19:07:12   
Anonimen
o punce, vidim da je veliko v podobni situaciji kot jaz, samo da meni še ne zamuja, mi je pa čudno, da čutim bolečine v križu že 9. dan po O ter v prsih in bradavicah me vsake toliko časa špikne (kot bi me nekdo z iglo špiknil). Da ne govorim, kako so 'zatečene'... matra me, da bi že kar zdaj delala test, ampak si ne upam, ker me je prejšnje mesece vedno prehitela user posted image , tako da mi testov še ni bilo treba delat user posted image

A tudi katero špika v prsih in bradavicah?

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?