|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice
31.10.2005 9:34:37   
lenika







Majčice, kako kaj na ta turoben praznični dan? Že dva dni se ni nobena majčica oglasila, pa sem se odločila, da jaz odprem novo temo. Jaz se počutim super ob tem prehodu v drugo tromesečje. Nič več nisem tako zelo utrujena in imam veliko več energije. Vesela sem, da so najbolj kritični tedni mimo in, da lepo rastemo. Trebuh se mi je počasi začel večat in kupila sem si tudi že prve raztegljive hlače, ker tistih hlač, ki so mi bile prej ravno po meri ne morem več obleči. V službi sem tudi povedala že prejšnji teden in tako vedo že vsi in mi ni treba nič več skrivati, čeprav drugi še ne opazijo mojega povečanega trebuščka. Ta teden, ko sem cel teden doma, se bom malo napotila tudi po trgovinah in poskušala nabavit še kaj oblačil za zimo.
No sedaj sem se pa že kar razpisala.
Oglasite se kaj.


< Sporočilo je popravil wahoo -- 16.4.2006 10:47:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAJČICE
31.10.2005 14:56:58   
lenika
Danes pa ste zgovorne. user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAJČICE
1.11.2005 21:13:33   
Mari71
No, da te ne bomo pustile povsem na cedilu, evo mene.
Mene oblacila manj skrbijo, ker sem itak na bolniski, pa s trenerkami ni toliko tezav.
Za mano je cerklaza in sedaj upam, da bomo srecno donosili.
Nuhalna je za mano z dobrim rezultatom, tako da verjamem, da bo vse OK.
Delala sem jo v Dravljah, kjer so mi cisto na koncu pokazali celo 3D ultra-zvocno slikico otrocicka. Impresivno.
Nocko vsem majcicam,

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAJČICE
2.11.2005 7:31:41   
puncica
Dobro jutro majčice. Pa so prazniki mimo, ja no vsaj nekaj je bilo čeprav vreme pa sam za v rit na brcat. No men so hlače vse še prav, nosečnišče pa še desetkrat prevelike, tako da bomo za enkrat še ostal pri kavbojkah. Sicer pa slabosti ni več, tudi jem boljše, čokolade ne več, ker me res očitno boli glava po njej, ker me zdaj že od takat ko sem pojedla zadnji košček ne boli več user posted image Pa zredila sem se nazaj za 2 kg, tako da zdaj imam kilažo kot pred nosečnostjo. Povedala bom pa verjetno nasledn teden, ker ta teden po moje nobenga nadrejenga ne bo, prejšn teden smo imel izredno stanje, tako da pridem na vrsto nasledn teden, mogoče kar za moj RD povem user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAJČICE
2.11.2005 7:48:32   
MiaSophia
Dobro jutro user posted image !
Evo, pa smo spet nazaj. Očitno res nismo bile preveč zgovorne, kot je rekla Lenika..Pride tak čas, a ne?
Tudi jaz sem še pri svojih ta normalnih hlačah, čeprav jih zdaj nosim brez pasu, ker se boljše počutim. Utrujenost je pravzaprav tudi pri meni ostala tam nekje in se počutim fajn. Danes moram v laboratorij dat kri, jutri pa grem na 2. pregled. Z mano bo šel user posted image , tako da upam, da bo G naredil UZ in da bova z dragim lahko videla user posted image . Sicer pa kot berem, ti pripadata le dva UZ? Glede na to, da spadam pod "ogrožene" user posted image , bom - upam da, deležna malo več UZ...Če ne, bom pač plačala.
Punčica, očitno bova istočasno povedale v službi...Upam, da to ne bo kaj spremenilo...
Ste opazle, kako čas beži?? Danes ob prihodu v službo, trgam koledar (on 3 -delni) in ugotovim, da smo skoraj pri koncu...leta...
P.s.. pijete  Donat Mg? Mene tak matra moja prebava, da je za znoret...user posted image  

Užiiiiivajte!


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAJČICE
2.11.2005 8:15:32   
Anonimen
ja prazniki so minili. prehitro na žalost.

buši rase. js pravm mal sem debela mal pa noseča. hlače tišijo in sem čist nesrečna k nimam nč pametnga za oblečt. nosečniške mi pa niso prov valda. no ja bo že...

se pa madona 2. nosečnost ful prej pozna k 1. user posted image

slabosti že zdavnej minile in zdej veselo malcam kar mi pride pod roke. kilce pa v  user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MAJČICE
2.11.2005 9:14:35   
majamo
Da se še jaz oglasim. Sem super, buši vidno raste. Povedla sma že vsem doma, tak da je zdaj uradno user posted image user posted image

Hlače? Ene so mi prav, druge ne. Za nosečniške še ni, druge me že pa včasih malo tiščijo user posted image

Zdaj čez praznike sva z user posted image končno pospravila in uredila najino stanovanje, ki sva ga 2 meseca renovirala. Tako da nekega počitka ni bilo, ampak vseeno je pa fajn.

Drug teden mam ponovni pregled, tako da bomo videli kako kaj rastemo in če je vse ok.
Malo sem pomirjena, ker so prvi 3 meseci na nami, tako da upam da bo zdaj le še bolje in vse ok.

lepo bodite
majamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAJČICE
2.11.2005 9:22:06   
lenika
Pozdravljene majčice, pa ste se le oglasile. No jaz sem ta teden še na dopustu, tako, da imam veliko časa za lenarjenje, šla pa bom danes tudi po trgovinah malo pogledat. Rada bi dobila še kakšne bolj raztegljive hlače, ki bi jih brez slabega občutka, da so mi pretesne nosila. Lepo se imejte še naprej, pa ne glede na to ali ste v službi ali doma.

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAJČICE
2.11.2005 9:23:57   
lenika
Aja, pa še nekaj sem opazila. Trakec mi danes kaže 13 tednov, pa včeraj mi je kazal enako, moral bi mi pa kazat 13/1 t, a je še katera to opazila ali samo meni narobe dela?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MAJČICE
2.11.2005 10:27:42   
puncica
Tudi meni trakec najprej kaže 13 in 0 pol pa kr 13 in 2 pojma nimam zakaj user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MAJČICE
2.11.2005 12:15:25   
lenika
Ja sedaj mi je pa začel prav kazat tale trakec.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MAJČICE
2.11.2005 12:17:58   
puncica
Po moje ure nimaš prav naštimane a imaš GTM + 1  al neki 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MAJČICE
2.11.2005 20:45:57   
sania
Ojla majčice,

da se še jaz oglasim in povem kaj se kaj dogaja. Danes sem bila na NS z mojim user posted image  in občutek je bil res kot vuser posted image . Rezultat je zelo dober 1:13561, velik je 54,1 mm, poslušala sva srčka, kar me je pa najbolj fasciniralo pa so bile rokice, ki so migale gor in dol, res občutek, ki se ga ne da opisati. Nakar pa je g. rekla da nekaj voha, kar najprej nisem vedela kaj misli s tem, potem pa povedala da se ji dozdeva katerega spola je ... Skratka nahajam se par metrov nad tlemiuser posted image .

Drugače pa trebušček raste, čeprav se mi zdi, da je večina tega moje salo, ki se pridno nabira. Hlače, ki jih nosim so dve številki večje od mojih standardnih z nizkim pasom, ki bodo v uporabi še kar nekaj časa, počasi pa bom začela nositi tudi nosečniške, ki se tako oprimejo telesa, da se sploh ne vidijo da so nosečniške, pa še tako visoko pridejo, da bodo otročička lepo grele v mrzlih dneh, ki prihajajo. Počutje je pa tudi odlično, le spala bi v nedogled...

Lpuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MAJČICE
3.11.2005 8:47:07   
TiaSara
Pozdravljene majčice!

Da še jaz povem kako je bilo na pregledu. Sicer sem bolj pri tapoznih, tako, da sem imela šele drugi pregled, ko sem dalal tudi kri za vse teste. S user posted image  je bilo vse O.K.user posted image  user posted image  user posted image , velik je bil 30mm, tako da mi je G postavil rok 29.5.  Pa na NS sem se naročila in jo imam čez 14 dni - seveda sem že zdaj nestrpna. Po NS bomo pa povedali (moja mam pa že ve).
Praznike sem jaz prav lepo preživela, z dragim in s sestrino družino smo bili na Štajerskem, kjer smo pridno raziskovali nam še precej neznane kraje. Edino v torek me je pa nekaj zvilo.
Za vikend grem pa spet na potep - malo me že skrbi, da mi ne bo preveč, no pa bomo vzeli vse bolj na "izi", pa bo.
Lep dan vsem,
Tia

(odgovor članu sania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MAJČICE
3.11.2005 11:02:48   
superfly
Joj, me skomine dajejo ko vas takole berem. Lani takle čas smo tudi me takole čvekale  in sanjale o naših sončikih, pa čas takole hitro beži in kmalu bo moj Jaši star 6 mesecev user posted image Je tak fajn, da bi kr še enega, pa bo treba še mal počakat, čeprav mi misel na še enga user posted image ne da miru.
No, sem vam hotela le zaželet lepo nosečnost in zdarve otročke, bojda pa so majski user posted image itak najbolj pridni (po lastnih izkušnjah sodeč so pravi angelčki).

imejte se lepo, razvajate se, predvsem pa pazite nase in na svoje pikice

lps

< Sporočilo je popravil superfly -- 3.11.2005 11:04:26 >

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MAJČICE
3.11.2005 11:08:55   
lenika
Superfly, hvala za lepe želje. Tabi se zdi, da čas hitro beži, meni gre pa tako počasi in bi že kar pestvala svojega  user posted image , ampak vem potrebno bo še pol leta počakat. Zdi se mi neskončno dolgo za čakat.

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MAJČICE
3.11.2005 11:16:42   
puncica
hvala superfly za lepe želje, sicer pa upam res upam da bo naš majček kej bol priden kot naša junijka, vsaj pri spanju, drugače je angelček.

lenika še prehitro boš mamica boš vidla kako ti bo čas zletel pol boš pa rekla kje je tistih 9 mescev minilo je kot v trenutku.

Sicer pa mene danes spet grozno glava boli, pa že včeraj me je, pa po poti sem kr bruhala ko sem šla danes v službo, pa včeraj dvakrat in to sam zarad glavobola. Mater mam poln kufer te moje glave, pol se je pa še tamala jokala ponoč ne vem al jo zobki dajejo al spet ta ušes, groza, smo ji kr svečko dal, ko je tako jokala pol se je pa pomirila.

Ja nič danes ni moj dan. user posted image




< Sporočilo je popravil puncica -- 3.11.2005 11:17:33 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MAJČICE
3.11.2005 11:19:35   
Anonimen
js sem pa kr ok, razn zaspana k pr norcih..ker je tamala 3 ure ponoč afne guncala..začel se je s kuku, ati ati ati, nakonc preraslo v jok, ko nism vedla a ma spet vnet ušes al kva. matr mulci! pa še en prihaja! to bo še veselo :)

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MAJČICE
3.11.2005 14:21:48   
Tina15
Pozdravček še od mene.
Jaz tudi počasim zaključujem prve 3 mesece, amapk počutje še zmeraj ni pravo. Ravno včeraj me je ful bolela glava in pol mi je blo še slabo, povrhu vsega pa naša Zala ni in ni hotla zaspat. So mi kar lasje pokonci stali.
Trebušček se že kar malo vidi, tako da nosečniške hlače že nosim. V službi že vsi vejo, ker sem že 1 mesec na bolniški. Imam pa naslednjo sredo pregled pri G in pol po vsej verjetnosti nazaj v službo. Komaj pa čakam na 15.11.,ko imam nuhalno.
Pozdravček vsem.

Tina
PDP 26.5.

_____________________________


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MAJČICE
3.11.2005 14:36:51   
Lara28
Ojla vsem! Jaz sem še vedno tu, čeprav ne pišem kaj dosti, zato pa vsak dan prečekiram dogajanje. Danes sem imela drugi pregled in je bojda vse ok. Vsi izvidi so v redu, tako da sem vsaj malo pomirjena. Malo sem že nervozna, ker še nisem imela UZ, na NS sm naročena šele 22.11. Bom pa najbrž šla drug teden na samoplačniškega, ker res ne morem več zdržat. Danes, ko sem se šla naročit na NS in so tam punce hodile ven s slikicami, mi je bilo .... Saj ne vem kako. V glavnem komaj čakam da vidim moje user posted image . Drugače pa skozi slabosti, spala bi cele dneve... in tako saj veste same kako je. No lepo se imejte !   Pa pa 

(odgovor članu Tina15)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MAJČICE
4.11.2005 7:46:29   
puncica
Dobro jutro majčice
Evo pa smo v petku, čeprav se je men ta tedn fulllll vlekel, upam da bo vikend kej lep. Pri meni po starem, glava je mal popustila očitno je bilo predvčerajšnem krivo to da sem pojedla eno malo čokolado, ko se ji pa tako težko uprem user posted image evo in rezultat bruhanje in glavobol. Ja nič očitno bo treba res biti brez. Sicer pa sem se danes gledala v ogledalo pa se mi ni zdelo da bi se mi trebuh že kej videluser posted image očitno sem še vedno bol napihnena kot ne. Pa sposodla sem si knjigo Mayo clinic vse o nosečnosti in otrokovem 1 letu starosti, ful podrobno vse napisano. In ve kako ste kaj: A folno še kej jemljete? Sploh tiste ki ste že v 4 mescu? user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MAJČICE
4.11.2005 8:20:22   
TiaSara
Dobro jutro!

Upam, da bo res dobro. Jaz sem fasala vneto grlo, sedaj pa pijem čajčke in jem citruse, da bi se vse čimprej ustavilo. Sicer sem kar dobro, le občasno imam občutek, da mi je trebuh ratal pretesen user posted image . Zdi se mi, da bo zdaj zdaj eksplodiral. Sicer še vedno nosim svoje hlače in me niti toliko ne tiščijo, kot me tišči v trebuhu samem. Pa kar naj, saj je prav prijeten občutek.
Lara28, to je pa res čudno, da sploh še nisi imela UZ. Verjamem, da ti je hudo. Mislim, da jaz tega ne bi zdržala in bi šla kar na samoplačniškega. Je res tako pomirjujoče gledati svojo pikico.

Folno jaz še jem (sem pa še v 3. mesecu) ampak mi je G rekel, naj pojem do konca kar imam, potem pa lahko presedlam na kakšne vitamine, kar bom tudi naredila, ker pojem premalo sadja in zelenjave. Sadje še nekako, zelenjava se mi je pa povečini prav uprla.

Jaz sedaj samo še čakam na NS, potem bom pa res prava srečka user posted image . Že sedaj sem vedno bolj optimistična.

Imejte se lepo in pobožajte bušije.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MAJČICE
4.11.2005 10:22:47   
lenika
Pozdravljene majčice. Jaz imam danes še zadnji dan dopusta, potem pa vikend in v ponedeljek v službo. Jaz sem svojo G na zadnjem pregledu pozabila vprašat, če naj še jem folno kilino, tako, da jo bom jedla še do 21. 11., ko imam zopet pregled, potem jo bom pa vprašala kako naprej. Pa saj imam tako ali tako še eno škatlo in jo nameravam pojest do konca. Je pa res, da sem jo jaz prejšnji vikend pozabila vzet tako v soboto kot v nedeljo. Cele dneve sva bila naokrog in tudi jedla nisva doma in prišlo je do tega. V ponedeljek sem se pa zopet spomnila nanjo. Punčica, ti si že nehala s folno kislino?

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MAJČICE
4.11.2005 12:24:13   
puncica
Ma jst jem folno tako na obroke, če pa kr pozabim user posted image Skratka tud jaz bom verjetno do 18 jedla pol pa vprašala kaj zdaj, sej vem da bo rekla da naj pojem do konca škatlo, da ne bom stran metala, tako mi je rekla prvič user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MAJČICE
4.11.2005 13:55:48   
sonca
Pozdrav tudi od mene!

Danes sem imela UZ in je vse vredu. NS mam pa prestavljeno na naslednji četrtek, ker se včeraj ni tako dobro vse videlo kot bi se moralo in je rekel naj še malo zraste user posted image . Slabo mi ni tako kot mi je bilo, upam da se končuje, glava pa me malo boli ( ni čudno če cele dneve gledam TV, rekli so mi da moram mirovat in to tudi delam). Folno bom še en teden jemala potem pa več ne, nekje sem celo prebrala da naj bi jo jedli do 8 tedna, čeprav vsi pravijo prve tri mesece - no ti so že za nami. Učit bi se mogla še za izpite ki jih imam zdaj novembra, samo kaj ko mi ni.

Fajn bodite!

_____________________________


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?