|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mirena
22.10.2007 10:43:18   
ABG
Pozdravljene, zanima me, kakšne imate kaj izkušnje z mireno? Jaz sem si jo dala vstavit konec septembra. Kmalu nato so se mi začeli pojavljati krči, bolečine v križu in levi nogi. Že po 3 tednih sem dobila menstr., ki pa traja že 5 dni, pa še ne kaže, da bi jo bilo konec. Ali ima še katera kakšne težave, krči, bolečine, daljše menstruacije?

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 22.10.2007 15:58:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MIRENA
22.10.2007 10:53:16   
Anonimen
Ojoj.Jaz imam že recept za Mireno,samo še menstruacijo čakam.Ko pa takle berem......user posted image

(odgovor članu ABG)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MIRENA
22.10.2007 11:11:34   
Anneda
Sama imam mireno že 3,5 let in sem zelo zadovoljna z njo. Je ne bi zamenjala za nobeno drugo kontracepcijo. Je pa res, da traja nekaj mesecev, da se stvari uredijo in takrat lahko računaš na krče, vmesne krvavitve in morda še kakšne nevšečnosti. Vendar je to treba vzeti v zakup.

(odgovor članu ABG)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MIRENA
22.10.2007 11:44:54   
FLASK_A
Po vstavitvi Mirene se pojavi blaga krvavitev, ki lahko traja 3mesece in ni moteča (vsaj zame ni bila). Zdej imam M, ki je ful blaga (ni bolečin) in traja malo časa, krvavitev je tudi manjše v primerjavi s prej,ko mirene nisem imela. Jaz sem ful zadovoljna.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anneda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MIRENA
22.10.2007 20:56:10   
tananejka
Še ena zelo zadovoljna in brez težavuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MIRENA
23.10.2007 13:46:30   
sonjah
Oj. Jaz mam mireno 1 leto in sem full zadovoljna. Krčev na začetku sicer nisem imela, sem pa kar nekaj časa (4tedne) imela krvavkast izcedek-meni nemoteč.Imela sem prej zelo močne menstr.(7-9dni), sedaj pa trajajo 3-5 dni in so zelo šibke ter se pojavljajo na 40dni.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Re: mirena
24.10.2007 10:29:51   
ABG
A je imela katera po vstavitvi mirene tudi kakšne težave z dojkami (napetost, bolečine), v eni ali obeh, posebno v času rahlih krvavitev?

(odgovor članu ABG)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Re: mirena
24.10.2007 19:42:31   
sonjah
ne,jaz prav nobenih

(odgovor članu ABG)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Re: mirena
25.10.2007 19:09:54   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: ABG

A je imela katera po vstavitvi mirene tudi kakšne težave z dojkami (napetost, bolečine), v eni ali obeh, posebno v času rahlih krvavitev?


Nikoli nič.

(odgovor članu ABG)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Re: mirena
26.10.2007 13:50:45   
kamy
Tudi jaz sem uporabnica mirene in me zanima, če katera kdaj čuti, da se ji premika? Namreč jaz vsake toliko časa in tudi med odnosom se mi je že zgodilo, da sem čutila čudno bolečino, kot da bi se mi premaknilo (levo ali pa desno)! Ali je lahko to kaj narobe? In ponavadi po tem dobim malo krvavega izcedka in krče! NI TO SAMO PRI ODNOSU, AMPAK TUDI OBIČAJNO! Mireno imam že kake tri mesece!

LP,Kamy

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Re: mirena
26.10.2007 19:47:05   
tatjanat
Haj, tudi jaz imam Mireno že kako leto. Do sedaj sem bila več kot navdušena nad njo. Zdaj po 1 letu pa sem začela krvaveti. Kot menstruacija. Vsakih 20 dni ali manj in občutek kot bi me nekaj zbadalo. Bila sem pri ginekologu, ki je potrdil, da je možno da gre za menstruacijo- to pa lahko pripišemo Mireni. Ali ima še katera podobne težave? 

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?