|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj prvi pregled
19.4.2005 9:31:40   
Pikica76
Jaz sem bila pa včeraj na prvem pregledu (9t2d) in bil je najlepši pregled v mojem življenju. Sem vidla mojo pikico na UZ in se je kar nastavljala, da bi jo slikali, je pa tako lepa, najlepša kar sem jih videla. Očka je čisto ponosno rekel, da se vidi da je podoben njemu :bravo:

Zdej imam pa slikico doma in jo hodim vsako minutko gledat. Sploh ne morem verjet, da imam nekaj takega v trebuhu. Zdaj sem res prepričana, da sem noseča :):nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moj prvi pregled
19.4.2005 9:33:57   
Anonimen
Pikica, ti kar uživaj v teh občutkih, so res nepozabni! Boš videla, kako luštno bo šele takrat, ko bo na UZ še več za videt!! Do takrat se pa čuvaj :)

(odgovor članu Pikica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moj prvi pregled
19.4.2005 9:45:46   
tulipan
OOOOOO, kako je lepo.....
Čestitam, res uživaj v teh lepih občutkih, očkovo navdušenje je pa tipično! Vsi najlepši otroci so njim podobni!! Ha, ha!
Lepo se imejte!
:bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moj prvi pregled
19.4.2005 10:07:35   
Še ena T
Zanima me, če kaj čudno gledajo pri G., da prideš že na prvi pregled s partnerjem? Kakšne izkušnje imate ve?

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moj prvi pregled
19.4.2005 10:20:43   
Teni_
Super! Ti kar glej slikico, saj imaš kj za gledat.

ŠE ena T: nič ne bodo čudno gledali. Saj je normalno, da gre partner s tabo, če le lahko. Moj na 1. ni šel, bo pa zdaj vedno zraven, ker sem se zmenila za popoldan.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moj prvi pregled
19.4.2005 11:09:02   
tulipan
Nič ne čudno gledajo, saj je vendar tudi očka nekaj pripomogel k temu, kajne?
Mogoče bi bila moteča kakšna videokamera, saj je prvi pregled navadno vaginalni...
:racka:

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moj prvi pregled
19.4.2005 11:38:03   
Andy13
Pikica, uživajta maksimalno! 9nebesa
Pa ne pozabi se pustiti razvajati. ;)

Moj je bil tudi na 1. pregledu z mano in ginekolog mi je naredil tudi vaginalni, ker je bilo tako zgodaj, da je preko U preko trebuha lahko le potrdil nosečnost, pa se mi ni zdelo nič narobe ali da bi mi bilo kaj neprijetno.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moj prvi pregled
19.4.2005 14:25:21   
Pikica76
Meni je sestra rekla, le bo šel dragi notr pogledat, pa sem rekla naj raje zunaj ostane, ker mi ni prijetno, pa še vaginalni UZ mi je delala.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?