|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morfologija - KJE?
3.7.2006 18:01:48   
**Petra**
Prosila bi vas za kontakt za naročanje na morfologijo. Če se to da v Nm oz. v Lj.

Je povsod cena 12.000 SIT ali imajo cene različno?

Hvala vsem za odgovore.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morfologija - KJE?
3.7.2006 18:35:19   
Alisa
Za morfologijo v Ljubljani vem da delajo v Dravljah dr. Pušenjak, jaz pa sem bila pri dr. Babnikovi obadva sta v isti stavbi Ul.Bratov Babnik 10, Tel; 01/5106800

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Morfologija - KJE?
3.7.2006 19:09:35   
**Petra**
Koliko si plačala? 12.000 SIT?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Morfologija - KJE?
3.7.2006 19:33:20   
Alisa
Meni ni bilo za morfologijo pri dr. Babnikovi nič plačat. Plačala sem mislim da 1000 sit za cd da mi je posnela slike gor.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Morfologija - KJE?
3.7.2006 20:53:12   
nikak
Jaz sem bila na NS in na morfologiji samoplačniško pri dr. Pušenjaku. NS je bila super, morfologija poden... Par minut, nekaj je brundal, kar smo vprašali je le povedal, ampak nezadovoljen. Sem bila zelo razočarana - naročeni smo bili pa na soboto zjutraj, morda je tukaj razlog za njegovo neaktivnost.

Itak ti tvoj ginekolog tudi naredi morfologijo. Če ne boš zadovoljna, greš lahko še vedno samoplačniško. Jaz vem, da sem bila pri mojem zelo zadovoljna, vzel si je 45 minut, vse pokazal, povedal, razložil... No, pri dr. Pušenjaku je bil pa plus to, da nam je posnel še fotke in kratk filmček na CD - to pa itak dodatno plačaš...

LP

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?