|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 9:53:34   
JASNA D
Včeraj sem bila na predstavitvi nekega posla, ki poteka po načelih mrežnega marketinga. Povedati moram, da imam o mrežnem marketingu bolj kot ne slabo mnenje, me pa zanima, koliko ljudi je v takih poslih zares uspelo v tej meri, da se ne rabijo ubadat s svojimi (družinskimi) eksistenčnimi problemi. Poznate koga? Ste sami med njimi?

Ne vem, meni bolj sedi klasična služba. Tudi ena izmed prijateljic se je pred leti podala v te vode (Golden products, ali nekaj takega), pa je kaj hitro pustila vse skupaj.

LP, Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 9:57:37   
Mina1
Takole: poznava kar 3 pare, ki so "drajsali" tele zadeve (Golden..., Amway, in še nekja) - pa potem vsiljevali drugim za vsako ceno izdelke, predavanja in še kaj.

Takrat, pred leti je to baje neslo, če si bil seveda med prvimi in tako, kako je sedaj, pa ne bi vedela.

Da bi se dalo od tega živeti, mislim da ne več:zmeden2:

Na koncu so prav "morili" in zamorili vse znance in prijatelje s tem:)-

Več ne bi vedela povedati.

pa-pa Mina1

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:00:32   
Anonimen
Ja, meni prijatelj, ki me začne posiljevati z raznimi takimi zadevami, takoj dol pade. Še manj pa sem zmožna jaz izrabiti svoje prijatelje za svoj zaslužek.

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:06:33   
Anonimen
sama drajsla amway. prdrajsala do 15%, pol me je pa minil. enostavno nism mela več volje okol folka skakt. če bi bli vsi tko navdušeni k js bi bli že vsi miljonarji, tko je pa treba ljudi skos prganat prosit, moledvat da rit premaknejo je pa to pol zlo težko delo. pretežko za mojo rit ki gre po liniji najmanjšega napora :)

lp, lara

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:11:13   
Tashaia
Ja, poznam par ljudi, ki so bili res zagnani in v tem poslu nekaj časa, vendar mi verjetno ni potrebno govorit, da uspelo ni NOBENEMU, čeprav so bili vsi popolnoma prepričani v uspeh. Meni se zdijo te mrežne zadeve navadno pranje možganov in žal mi je ljudi, ki nasedejo takim zadevam. Moja mami mi je govorila, da jo je neka prijateljica zvlekla na neko tako srečanje in je rekla, da je kar gledala, ker so bili vsi kot v transu, ploskali so kot nori in se kar poljubljali na lica - popolni neznanci... To se mi zdi res bolano.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:17:52   
Anonimen
Ena moja kolegica fura to zadevo (pa ne une posode, čistil in te zadeve).

Sej fora je, da pr teh finančnih zadevah oni res mislijo, da ti uslugo delajo. No saj zasluži kar fajn in sem spoznala par njenih kolegov, ki so si eksistenco res izboljšali (tudi zagotovili)s temi zadevami.

Ona mi je tudi razložila, da to kar počne ni klasičeni mrežni marketing, ampak moraš tudi ti fuuuul delat ne sam tvoja 'baza'. In ja kokr sem jest to vidla moraš kar bit človek za to. In kljub temu, da poznam vse živo, da sem kr gobčna, precej priljudna (pravjo) se tega niti mrtva ne bi šla. Mogoče če res ne bi imela službe in bi bla ornk v qur**. Sej sam prjatlca je pustila dobro plačano službo in se gre te stvari, tko, da verjetno se da kar zaslužit.
Verjetno sem pa jest bolj slaba prjatlca, ker mi mal dol visi za to njeno delo in ji še ni uspelo me pregovorit.

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:20:26   
Marina_
No glede GNLD-ja pa moram povedati,da ni samo lari fari.Jaz sicer uporabljam njihove izdelke in sem zelo zadovoljna!To pomeni če so resnično kvalitetni jih človek redno uporablja in posredniki imajo zato veliko dela.Pa nisem edina ki tako misli!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:23:05   
Marogica
Sama se s tem nisem nikoli ukvarjala, ravno iz razloga, da se na nek način vsiljuješ ljudem, ki jim te produkte prodajaš.Vsaj jaz bi vedno imela tak občutek. Ker pač nisem tak tip, bi bila očitno neprimerna za to službo.
Tudi drugi razlog so punce že navedle, namreč, da je tržišče že polno, torej mreža relatino razpredena. torje moraš vložiti mnogo časa in napora za iskanje ljudi. Pa tudi večini gre takšen način prodaje na živce, pa čeprav je mogoče produkt zelo dober.
Kot tretje pa mislim, da moraš na začetku prispevati pri teh mrežnih marketingih nek določen denarni vložek. Če ti v bodoče ne "laufa" si torej vrgla denar stran. Zame so to pač neresni delodajalci. Glede na to, koliko denarja so že obrnili, bi lahko ljudem na začetku finačno pomagali (nek začetni zagon), ne pa da morajo ljudje na začetku sami vlagat, čeprav najbrž nimajo denarja. Zato je to zame zelo riskantna začetna investicija.
To je pač moje mnenje, tebi pa želim veliko uspehov pri iskanju zaposlitve.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:32:43   
Anonimen
Marogica, a veš zakaj je lastni vložek tolk pomemben, ker je to motivacija, da se še bolj zaženeš v delo. Da si povrneš ta vložek.

Pr teh financah od kolegice je pa valda zlo pomembno, da prodreš tja kjer boš prvi (itak, konkurenca pa to) zato je potem na udaru exYU.
Jest se bojim, da sem preveč vizualen tip, kar se teh stvari tiče - če vidim trgovino, vem kaj tam prodajajo in lohk grem koga nadret. Tud šefa in direktorja. Če je pa to nekdo, ki mi nekaj na dom prinese, koga pa naj potem nadrem? Sem pač malo bolj tradicionalna glede teh stvari. Tudi prek interneta ne kupujem nič, kako pa veš, da te ne bo kdo nategnil? No sej nisem paranoična, sam mal previdna.

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:40:44   
veveryca
No pa še jaz:
Midva z možem - no predvsem on - se ukvarjava s tem in kar lepe denarce ven potegneva še za zraven. Je pa res, da sva med prvimi v Slo in da gre za zelo dobre dodatke k prehrani, ki res pomagajo, ko splošna medicina in njihova zdravila odpovedo. Zato tudi ljudje kupujejo izdelke, ker res pomagajo in veliko imava stalnih strank.
Pa lep dan še naprej,

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:43:13   
Marogica
Pikec0, po svoje ti dam prav, da je to motivacija. Vendar je teh več vrst. Tudi v "klasičnih" službah bi se naj zagnal pri delu, pa ti ne rečejo, da si prvo kupi pisalno mizo, pa računalnik, pa telefon... Koneckoncev pa je motivacija če to, da produkte prodaš in od njih nekaj zaslužiš.
Pa ne bi o motivacijah, ker je denar kot motivacija, po raziskavah, vedno šele na drugem ali tretjem mestu. Na prvem je ponavadi počutje ob delu, ki ga opravljaš in počutje v kolektivu, ter občutek, da si "potreben" in nekaj prispevaš s svojim delom.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:47:19   
Marina_
veveryca
Kaj to je GNLD?Saj Merljakova v Lepa in zdrava vedno napiše o tej dopolnilni prehrani

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:49:23   
JASNA D
Jaz se z večino vaših mnenj, verjetno kar z vsemi po vrsti, strinjam. Službo si bom iskala šele po novem letu, ko moja pupa malo zraste in jo bom dala v vrtec. Na predstavitev sem šla le zato, ker nisem imela jajc reči ne - pa to je že druga zgodba.

Mnenja so me zanimala v bistvu kar tako, ker se sama v take posle ne bi nikoli podala. Kakor tudi ne bi tržila raznoraznih zavarovanj. Verjetno je res tako, da bi moral biti človek že totalno na podnu, da bi si na tak način služil kruh, ali pa je enostavno "tip" za tak način.... Tudi moja (danes žal že pokojna) teta se je šla kar nekaj takih zadev, pa ni ravno obogatela....

Zdaj pa je prišla Ro-La, pa me vleče v šoping. Vas še berem!

Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 10:51:47   
Anonimen
Sej tud jest nisem tolk pametna veš, Marogica. Meni je ta prijateljica, to tako razložila, ko sem ji rekla, da če dobi predavanja plčana, pa če ji je računalnik firma kupla, pa če ji vse tri telefonske račune firma plača. Me je gledela k zaboden vol. Pa me vpraša če mi je kaj na glavo padlo. Sej je to itak za motivacijo, več pogodb k narediš, več zaslužiš itak si pol iz tega lahko kupiš kar hočeš. Pa tud za predavanja mi je rekla: ja saj pol pa stranke dobiš in pogodbe skleneš. Kaj rabiš imet plačana predavanja.
Meni pa kot ženi predavatelja na faksu ni bilo to najbolj jasno. Če predavaš si pač plačan za to, da svoje znanje posreduješ. Ne vem no.:zmeden:

No osebno je to mani malo mimo, ker meni je delodajalec najprej naročil naj napišem specifikacijo za računalnik in kaj vse rabim, pa še katere programe hočem imet. Da bi pa najprej dva meseca peš vse delala pol pa si od plače kupila orodje za delo - malo mimo. Ampak mrežni marketing (vsaj te finance) tako funkcionirajo. Tud prav.

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 11:35:59   
Pajaca
Men je najhuje ko me ljudje s takimi stvarmi posiljujejo in kljub temu da jim večkrat rečem, da me niti pod razno ne zanima še in še kličejo in fehtajo.... ma jim ne dvignem več telefona pa je mir.

Tako da moje mnenje je to, če bi to tko zlo laufal, pol me una prjatlca ne bi že 10x klicala za to bedarijo, ker bi že koga druzga najdla ki bi ga nasrala.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 11:36:38   
Joe
Odgovor na naslov teme:

Bognedi!!!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 11:40:22   
india
Ja, se ukvarjam s tem, vendar je moje načelo: delaj korektno, pa ne posiljuj ljudi. Jaz sem v tem v bistvu zaradi prodaje, tudi marketing delam, ja, a nikoli ne posiljujem ljudi. Vprašam, navržem, če pa vidim, da nekdo ni za to, pa mu ne rečem nič.
Zadeva je taka, da če res nisi bil eden med prvimi v biznisu, zelo teško prideš do vrha. Pa vztrajnosti ti ne sme manjkati in ponavadi zahteva to dosti več časa kot navadna pisarniška zaposlitev!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 11:43:23   
Joe
Kolikor vem, je Miška res vzgledna zastopnica MM. Žal je preveč redka, da bi spremenil svoje mnenje o njem.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 12:02:32   
Annny
Sama imam veliko od tega, raje ne povem, koliko:)-
Trdim, da je MM najboljša poslovna ideja, kar jih obstaja.
Tistim, ki so 'a priori' proti, pa svetujem, da si preberejo kako strokovno literaturo na temo MM, mogoče si lahko izposodijo kako diplomsko ali magistrsko delo na to temo v knjižnici EF. Toliko, da začnete zadevo gledati objektivno in je ne presojate po raznih 'čudakih', ki včasih zaidejo v tak posel:)-:)-:)-

lp

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 12:09:38   
Anonimen
Kaj pa je to, MM?
Maxi-market? ;)

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 13:19:58   
alfonzi
:):kuza::bravo::kava:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 13:27:08   
JASNA D
Ne, izi, nisem naredila napake - saj ne sprašujem zato, ker bi imela pomisleke o tem načinu in da bi me eventuelno zanimalo. To temo sem načela, ker večkrat ljudje o MM v takih in drugačnih družbah debatiramo. Eni so totalno ZA, drugi totalno PROTI, tretji zamahnejo z roko. V bistvu sem temo načela kar tako. Sicer pa - kakor komu paše. Prav lepo je slišat, da si je nekdo občutno popravil proračun na ta način, je pa res, da mi gre na živče, če me nekdo gnjavi s tem. Pa naj bodo to prijatelji ali sorodniki...

Vsem, ki ste v tem, obilo uspeha, jaz pa ostajam pri klasiki....

Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 13:43:05   
artista7
vsi govorijo o poslu, pa kako fajn nese pa bla bla... mene je gnld (čeprav ne rečem, da so izdelki slabi) pripeljal do ogromnega minusa na računu, ker če hočeš biti direktor, moraš VSAK mesec ogromno naročit, za okol 100 jurjev in potem seveda prodat.. raje ne govorim, da sem potem opazila, da izdelki, ki sem jih dobila nimajo 2 leti garancije ampak po pol leta ali celo manj.. Moraš vedeti, da na nas malih služijo le tisti ki so prišli do korita-ogromn folka se mora zajeb.. da majo oni miljonske plače.. lahko kupuješ, ne iti pa noter, veriga je že predolga.. ti v bistvu prinašaš keš onim gor, sebi bolj malo.. vse tiste ki jih tam vidiš in so uspešni, so bili prvi tam.. in vsi majo že dobre službe ali pa so brez otrok, da se to grejo.. Slovenija je majhen trg. Raje pa tudi ne bi o tem, koliko je prikrivanja, laži itd.
ODSVETUJEM.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 13:49:55   
artista7
še o merljakovi.. gospa je bila ena prvih v gnld. je drgač prijazna in kul. samo preden je šla v to je bla v trgovini in izgubila službo. s trgovino ima izkušnje, samo brez denarja povsem nikoli ni bila. njen mož je imel službo na rtv. vse lepo in prav, izdelki so kul, samo glede zaslužka se pa ogromno ljudi naserje, da nekaj redkih izjem pride do denarja.. jaz se te igre ne grem več. zdaj se vsak mesec borim z minusom, pa so me tudi čisto zaslepili, da mi bo ratal z mojimi ambicijami.. enostavno temu vsak ne verjame in ljudi skoraj siliš v nekaj, pa čeprav gnld zatrjuje da je to življenska priložnost. kot sem rekla, za one pri koritu.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Mrežni marketing-vaša mnenja
23.8.2005 13:56:43   
polona2
Imela sem priložnost spoznati že kar nekaj ljudi, ki se ukvarjajo z mrežnim marketingom, hja, o njih lahko podam samo moje skromno mnenje, da se mi zdi, kot da jim je nekdo opral možgane(brez zamere Annny in ostali, ki se s tem ukvarjate).
Za ukvarjanje z MM moraš biti določen tip človeka, ne bom analizirala, preveč stvari me moti, predvsem znajo biti ti ljudje zelo nadležni in vztrajni, npr., dvakrat se mi je že zgodilo, da sem poslala prošnjo za zaposlitev na neko podjetje in me čez nekaj dni pokliče 1x poslovodja, drugič pa prodajalka(v drugem podjetju), obe ženski sta me novačili za MM, mojo mob. št. sta seveda dobili na moji prošnji za zaposlitev.
Do MM imam torej zelo odklonilno mnenje, je pa seveda druga stvar, če se človek v takem služenju denarja najde, jaz osebno grem raje delat v tovarno.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?