|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.10.2008 17:53:44   
Lorencia
Na forumu sem si prebrala že nekaj izkušenj in mnenj o teh vozičkih, vendar nisem našla nič svežih izkušenj.
Glede nato, da je voziček prišel v BC komaj to leto...koliko sem zasledila, me zanima kako ste uporabnice zadovoljne.

osebno mi je zelo všeč voziček , kjer sta sprednji kolesi manjši kot zadnji...vendar sem danes v živo videla, da sta ti dve zadnji kolesi zelo široko narazen v primerjavi z ostalimi vozički ( štirikolesniki ) in da spodnji del deluje dokaj široko.

Zanima me, kako se ta širok del obnese, kadar greste nakupovat po trgovinah, skozi vrata, dvigala...ali vas jezi ta širina vozička ?

Zraven tega velike spodnjega dela, pa se mi zdi da ima voziček popolnoma vse - kar si želim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.10.2008 18:11:03   
Lorencia
Za tiste, ki ne veste kako voziček izgleda :
http://common.csnstores.com/common/products/MUT/MUT1118_a.jpg

Seveda si izbereš posebej ogrodje, športni del in košaro...

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.10.2008 18:34:37   
skuštrana
Mi imamo Urban rider. In ja, res je širok, ampak mene to ne moti in me nikjer ne ovira. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.10.2008 19:12:57   
orka
helow
 žal smo mi dobili podedvan voziček quinny, če pa bi kupovali bi pa sigurno kupili mutsy-ja, meni ja naj-naj od vseh..

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.10.2008 19:46:32   
Anonimen
Imam Mutsy 4rider-ja doma, samo še čaka na december in prvo uporabnico. Mi je zakon in ful lep in vse naj naj in ko ga vozim po stanovanju in manevriram med stoli in vrati in to, je zelo zelo okreten in se obrne praktično na mestu. Ima pa soseda Buzz-a in sem šla za hec pomerit širino zadnjih koles pri njem in pri našem Mutsy-ju in rezultat je: Buzz - 64cm in Mutsy - 65cm ... praktično ni razlike.

(odgovor članu orka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
15.10.2008 20:23:32   
jerikou
Živjo...
Tako kot Otika imava tudi midva 4 riderja in ze komaj čakava, da dava vanj najinega prvega otročiča, ki pride v teh dneh na svet. Ful sva zadovolna z vozičkom, zelo okreten zelo lahek, zelo lep,.....moj pa skos formulo vozi po stanovanju z njim. Pa se v kopalnico lahko pripelje, pa imava izredno majhno tako, da ne vidim problema zakaj nebi mogla z njim v trgovino. Moje mnenje je, da sva s tem vozičkom opravila dober nakup. HIHIuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.10.2008 12:26:34   
Lorencia
Danes so mi v BC dali sledeče cene...

  • košara : 150,oo eur
  • lupinica maxi-cosi : 124,oo eur
  • ogrodje :
4rider single spoke 270,oo eur
4rider lightweight 230,oo eur
  • športni del :130,oo eur
Ima katera za primerjavo trenutne cene iz Hrvaške, Avstrije ali Italije...da vidim, čegre za velik odstopanja ali ne.
                


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.10.2008 13:23:40   
Detece
Ker sem ga ravno pred kratkim sama kupovala ti lahko, dam nekaj informacij. Še čakam nanj (čakalna doba je 6 do 8 tednov- v BC Mb).

Na hrvaškem so cene malenkost dražje, zdaj točno koliko ne vem. Sem pa kak mesec nazaj klicala in spraševala. Sem sama hotela ponj v Zagreb ravno zaradi čakalnih dob (čeprav imam rok šele januarjauser posted image ) in morda povračila davka. Na koncu sem ga vseeno vzela pri nas, ker sem ugotovila, da nebi kaj dosti profitirala.

no kar se pa koles tiče...Ja so širša kot recimo Peg Perego, ampak meni gre ta voziček še vseeno v prtljažnik Fiat Punta (ki je fullll mali). Tako da mislim, da to ni neka posebna ovira.

Poglej nekaj postov nazaj kjer sem sama o tem vozičku spraševala (tam je tud moj predračun iz BC).

Meni je bil full všeč in mislim, da nisem zgrešila.

Prijeten nakup.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.10.2008 13:53:03   
Anonimen
Midva pa nanj nisva nič čakala ... kupila sva ga v Ljubljani v BTC-ju v BC in so imeli ogromno ogrodij in barv na zalogi. Čakala sva par tednov edino na adapterje za MC lupinico. Drugače se pa splača utrofnit kako tako akcijo, kot sva jo midva, ko sva za vsakih 50€ nakupa dobila bon za 10€ in naju je prišel komplet 570€ (podvozje, športni del in košara), zraven pa sva dobila še za 110€ bonov.

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.10.2008 14:08:49   
Lorencia
Otika hvala za info, sem že v prejšnji temi prebrala - da sta zelo lepo skozi prišla...110 eur, kdo bi se jih branil, ko jih nujno potrebuješ.
Kako dolgo pa ponavadi trajajo takšne akcije - 1 teden, 1 dan ?

V Mb-ju imajo razstavljena samo dva modela 4rider in le eno košaro in sploh ne gre gor na tisto ogrodje, katerega bi midva vzela - zato si ne znam še najbolje predstavljati kako izgleda v živo z košaro.

Čakalna doba je 6-8 tednov je danes rekla prodajalka, kateri se ni dalo nič pokazati ali razložiti...če praviš, da imajo v BTC-ju več modelov, se morda splača pogledati.

Drugače pa ne razumem zakaj nimajo cen in modelov Mutsy na BC spletni strani, kjer imajo vse ostale vozičke. Sem jim danes pisala email in čakam na odgovor.

< Sporočilo je popravil Lorencia -- 16.10.2008 14:09:36 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.10.2008 14:43:49   
Anonimen
Moj je prijavljen na Baby Centrove SMS novičke in je en petek dobil sms, da bo v soboto po vseh BC potekala ta akcija ... in sva šla v nabavo. Najprej v Domžale, kjer niso ničesar imeli pol pa kar v BTC, tam pa vse, kar se ti srce poželi. Drugače so pa vse te akcije objavljene tudi na spletni strani. Drugače je pa košara kompatibilana z vsemi podvozji, razen s Sliderjem, ki je nek u iber nov model al neki podobnega, samo meni ni bil všeč iz istega razloga kot mi ni bil všeč Buzz in sicer zaradi športnega dela, kjer sta sedišče in hrbtišče skupaj fiksirana.

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.10.2008 14:48:41   
Lorencia
Hvala...ja točno to košaro imajo - za slider ( živo vijolično ) in gre samo na tisto ogrodje gor...kjer tudi meni športni del ni všeč.
Bom pozorna na akcije....ko pa bo voziček v redni uporabi, pa le poročaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.10.2008 21:09:48   
Lorencia
Ponovno eno vprašanje, tiste ki ste voziček že naročile - a ste predtem videle košaro v živo ( 4 rider ) ??
Namreč danes sem klicala v Baby Center v Ljubljano, pravijo da nimajo nobene košare, da bi mi jo le pokazali kako izgleda ( želim videti material v živo in kako zadeva sploh izgleda ).

Povsod imajo razstavljene samo športne modele in košaro od Slider, ki ni ista kot 4 rider...

Torej v Mariboru in Ljubljani košare ni...jih je katera videla v drugem kraju, da imajo razstavni eksponat...tiste, ki košaro imate - je isti material kot športni del ?

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.10.2008 21:20:44   
Anonimen
Lorencia, jaz sem košaro videla razstavljeno. Drugače imajo pa vzorčke vseh blagov (barve in teksture) v katalogu. Sem pa vzela košaro z enim bolj svetlim in gladkim blagom, športni del pa s temnejšim in z bolj grobim ter manj občutljivim blagom. Ni nujno, da je oboje isto, ker na ogrodju ostane le nakupovalna košara, ki je ista za vse barve za košar in športnih delov.

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.10.2008 21:45:56   
Lorencia
Ah, predvidevam da srečnica nisi iz Maribora...tukaj je katastrofa, ko želiš vprašati kaj o Mutsy vozičkih....me je danes na blagajni prodajalka skoraj nadrla, ko sem prosila, če mi lahko cene določenih delov vozička pove. Je rekla, "ja kak te naj jaz vem koliko stanejo "...me je skoraj razneslo, na kar je prišla druga prodajalka in rekla, da le ona ve kje so cene v računalniku, katastrofa čista...da o materialu ne govorim - to mi je tudi odgovorila " Saj pa vidite, kakšen je športni del material "...

Sama želim košaro Team White...športni del pa bom vzele druge barve.
Upala sem, da če se že odločim za nakup, da vsaj lahko vidim kako izgleda...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.10.2008 21:54:13   
Anonimen
Joj, kak odnos! user posted image Ja v LJ v BTC-ju so bili blazno prijazni (mlajši fant nama je stregel). Pokazal vzorčke blaga, razstavil in sestavil voziček, odgovoril na vsa vprašanja, povedal za cene, šel vmes enih 10x v skladišče preverit če imajo to ali ono na zalogi ... res same pohvale!
Jaz ne vem kaj bi ti svetovala ... lahko ti pokažem slikice mojega vozička, pa jutri grem verjetno spet v ta BC par stvari kupit in lahko pogledam, če imajo kaj razstavljeno ...

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.10.2008 23:18:10   
Lorencia
V naši trgovini ne duha ali sluha o kakšnih vzorcih blaga, kaj šele druga...

Neverjetno razliko sem opazila, ko sem danes klicala v Ljubljano ali imajo razstavljeno košaro...prodajalka se mi je neverjetno posvetila in vse razložila kako je na stvari, sploh nisem mogla verjeti ( rekla, da košar zaenkrat nimajo, ker so prodali vse ).

Otika...kakšne slike bi pa bile več kot dobrodošle user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.10.2008 23:25:48   
Anonimen
Evo ena s košaro:
user posted image

In ena s športnim delom:
user posted image

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.10.2008 8:11:01   
Lorencia
Otika zlata si user posted image ...mmm kak je meni ta voziček lep user posted image . HVALA
Si si dokupila še kakšno dodatno torbo za voziček ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.10.2008 9:39:51   
Anonimen
Ni za kaj !

Ne ničesar nisem še dokupovala, razen adapterjev za MC lupinico. Bom pa gotovo kupila tisto veliko nakupovalno košaro in pa prevleko za dež, razne torbe se mi pa ne zdi smiselno kupovat samo za to, da bo skupaj z vozičkom pasala, ker so drage, doma imam pa polno raznih torb, ki so prav tako čisto uporabne. Zadnjič sem gledala še originalni dežniček za zraven, pa ne vem a se ga splača kupit ali ne? Stane pa okoli 20€ ... je to veliko v primerjavi s kakimi drugimi?

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.10.2008 9:45:42   
Lorencia
Meni so za senčnik/dežnik včeraj v Mb rekle, da stane 30,oo eur...dežna prevleka za košaro pa 10 eur....ko sem klicala v Ljubljano za Basket bag ( torba za odspodaj, črna ) 25,oo eur...

No, jaz bom šla kar v BTC, če praviš da imajo tam vzorce blaga...namreč v Mariboru jih v nobenem BC nimajo...si ne znam predstavljati po slikah sodeč, kakšna je razlika v materialih, ki so na izbiro ( 3 različnih če se ne motim ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.10.2008 19:27:01   
*Junona*
Lep pozdravček.user posted image

Naj še jaz malo vskočim v pogovor, upam, da ne boste hude.user posted image
Včeraj sva bila z dragim v BTC-ju v Baby Centru in naju je zelo navdušil Mutsy 4rider.  Poleg tega moram zelooooo pohvaliti osebje, ker je 1A. Pri nas prodajalke pojma nimajo kam kaj spada. Čakalna doba za voziček je 2-3 mesece in imajo cel kup naročil, ker so baje to najboljši in najbolj prodajani vozički.

Otoka, kako se imenujejo barve tvoje košare in športnega dela? Je športni del svetlo zelena ali temno zelena iz kataloga?

Hvala in lp.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.10.2008 19:43:38   
skuštrana
Športni del je College green, vem ker imamo mi enakega user posted image Je res full lepa zelena barva.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.10.2008 20:35:24   
Anonimen
Skuštrana si me prehitela user posted image . Ja športni del je College green, košara je pa Cargo mocha.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.10.2008 22:09:44   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Lep pozdravček.user posted image

Naj še jaz malo vskočim v pogovor, upam, da ne boste hude.user posted image
Včeraj sva bila z dragim v BTC-ju v Baby Centru in naju je zelo navdušil Mutsy 4rider.  Poleg tega moram zelooooo pohvaliti osebje, ker je 1A. Pri nas prodajalke pojma nimajo kam kaj spada. Čakalna doba za voziček je 2-3 mesece in imajo cel kup naročil, ker so baje to najboljši in najbolj prodajani vozički.

Otoka, kako se imenujejo barve tvoje košare in športnega dela? Je športni del svetlo zelena ali temno zelena iz kataloga?

Hvala in lp.



Glede nato, da sta bila ravno včeraj v BTC-ju, ali imajo razstavljeno kakšno košaro, ki se da montirati na 4 ridera...bi na vsak način rada videla v živo košaro....

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?