|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NIFTY test
28.10.2013 10:27:42   
3xmam
Pozdrav svima!
Javljam vam se iz Hrvatske i zanima me da li se u Sloveniji radi ovaj test, pretraga krvi za Down?
Ima li netko iskustva s time, gdje se provodi i kolika je cijena?

Hvala svima na odgovoru!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NIFTY test
28.10.2013 12:28:09   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: 3xmam

Pozdrav svima!
Javljam vam se iz Hrvatske i zanima me da li se u Sloveniji radi ovaj test, pretraga krvi za Down?
Ima li netko iskustva s time, gdje se provodi i kolika je cijena?

Hvala svima na odgovoru!


Ja sam bila kod Medgen d.o.o. ovdje je link http://medgen.si/naslovi/ Zadovoljna! user posted image
Krv se na analizu šalje v Los Angeles. Rezultati su poznati u roku 14 dana.
Ako te još šta zanima, pitaj user posted image

(odgovor članu 3xmam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NIFTY test
28.10.2013 14:03:09   
3xmam
hvala na odgovoru, ako nije problem, koja je cijena testiranja?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NIFTY test
28.10.2013 16:26:59   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: 3xmam

hvala na odgovoru, ako nije problem, koja je cijena testiranja?


Jaooo, najbitnije sam propustila user posted image  oprosti.
990,00 EUR

(odgovor članu 3xmam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NIFTY test
2.1.2014 11:18:56   
marjetka1975
Vse, ki jih morda zanima cena NIPT testa, je 700 eur, vsaj tako je meni povedal dr. Meglič, ko sem bila pri njemu na pregledu. Podatek o ceni je iz decembra 2013.
Baje je 99,9..%, za vse tiste, ki se bojite-imo amniocinteze, samo je pa cena kar huda, ker poleg tega testa je potrebno opraviti še nuhalno cca 60 eur.

Srečno vsem!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NIFTY test
25.4.2014 10:38:34   
darhaha84
Jaz sem delala 14.4.2014 NIPT test pri dr. Strah v Domžalah in je bila cena 690 EUR. Danes sem že izvedela rezultate - vse ok user posted image  
kok sem vesela, kar ne morem več delati...
Test lahko delaš po 10t., vendar mi je moja g.rekla, da je najbolje test opraviti po 14t.
Srečno vsem bodočim mamicam.

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NIFTY test
1.6.2014 22:24:16   
sandra13
Živjo!

Tudi jaz sem opravila NIPT test Panorama pred 14 dnevi, izvid sem dobila včeraj user posted image , vse v redu, imeli bomo še eno user posted image . Šele sedaj sem pomirjena. Za info, test sem delala v Medgenu, stane pa 650 eur.


(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NIFTY test
25.8.2014 21:59:25   
Tejča05
Ko bi bile take zadeve mogoče kaj ceneje bi bilo tudi super, ker verjetno bi si to marsikdo nudil, če bi si lahko in si tako marsikatero skrb prikrajšal, tako pa lahko pridejo do teh rezultatov samo ljudje, ki si to lahko privoščijo, kar pa mislim da jih ni veliko.
Nas je več takih, ki si tega ne moremo privoščiti na žalost. user posted image

(odgovor članu sandra13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NIFTY test
12.2.2016 18:05:26   
Stella83
Ga je še katera delala? Kakšne so izkušnje?

Že vnaprej hvala user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NIFTY test
22.3.2016 19:52:34   
Marjenca
Pozdravljene!

Tudi mene zanima, če je katera naredila NIFTY (ali kateri drug NIPT) test in kakšne so vaše izkušnje.

S partnerjem sva se odločila, da narediva NIFTY test pri Dr. Strahovi v Domžalah. Cena je dokaj visoka - 590€, test naj bi bil 99% zanesljiv.
Naročena sem sredi aprila, rezultati bodo verjetno konec aprila. Poročam, kako je šlo...

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NIFTY test
22.3.2016 20:05:14   
Stella83
Hej, jaz sem ga delala pred kakšnim mesecem pri dr. Podnarjevi v Šenčurju.

Odločila sem se kar na nuhalni in sem lahko takoj kri dala. Rezultati nuhalne so bili dobri, ampak za notranji mir sva se odločila še za nifty.

Rezultate sva dobila v enem tednu.

Zanesljivost testa za downov sindrom je 99.7%.

Midva sva se odločila za razširjeni test (kromosomi 21,18 in 13) + še spolni kromosomi (xxy, ****y) in še nekaj drugih (9, 22, ipd). Cena je bila 650€. Ker sva istočasno delala še nuhalno, sva za vse skupaj plačala 690€.

In ja , tako tudi veva, da bo fantek user posted image glede na to, da sva spol želela vedeti in da na vseh uz pregledih skriva tistega lulcka, še danes ne bi vedela, katerega spola je, če se ne bi odločila za nifty.

Jaz ga priporočam, če imaš finančne zmožnosti. Jaz sem varčevala prav v ta namen.

(odgovor članu Marjenca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NIFTY test
22.3.2016 21:11:36   
Anonimen
Ko pa bereš od dr.Pušenjaka forum, pa navaja, da ta test ne pokaže vsega in ni isto kot amniociteza, ki ti pokaže tudi podtipe..da ni zanesljiv, mene to zmede..

(odgovor članu Stella83)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NIFTY test
22.3.2016 21:18:47   
Stella83
Amnio je 100%, če se ne motim. In odkrije več. Mislim, da tudi prav specifične napake.

Glede na to, da sem imela dobre izvide Ns, je zdravnica amnio odsvetovala, saj pri tem obstaja možnost za splav (v tem primeru bi tvegala zdrav plod). Pri Nifty pa pač daš le kri in to je to.
Itak greš pa najprej k dr na posvet, da ti pač razloži kako in kaj, v čem je razlika, ipd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NIFTY test
25.3.2016 9:20:47   
Marjenca
Midva sva se tudi odločila, da narediva ta test zaradi notranjega miru. Raje dam sedaj 600 € in sem potem brez skrbi.

Amniocenteza je 100% zanesljiva ampak, če imaš dobre rezultate nuhalne res ne boš tvegal tiste 1% možnosti za splav.
Samo nuhalna in DHT pa mislim, da sta skupaj okoli 90% zanesljiva (naj me katera popravi, če nisem točno napisala) in to se meni nekako ne zdi dovolj, sem bolj za ziher...

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?