|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najljubši položaj
19.2.2006 0:48:32   
Anonimen
Mam problem, k se ne znam zjasnt, kdaj mi je najbl luštn... k je pa tolk tega in je vse tolk fajn... user posted image user posted image user posted image

Mal mi dogaja, sorry... user posted image user posted image user posted image  (dolgcajt mi je na šihtu)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najljubši položaj
19.2.2006 9:13:21   
tanaja*
http://www.canal96.com/extra/strange/kamasutra/

Tukaj jih je nekaj, zdaj pa izbiraj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najljubši položaj
19.2.2006 9:33:09   
artista7
od tega kar ti navajaš tanaja mi je dober eden od prilagojenih misionarskih in oni iz boka.. samo kje je že to.. uffffuser posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najljubši položaj
19.2.2006 11:06:58   
G in T
Men  je t. i. " misijonarski " še najboljši. Je pa za popestritev treba izbrati tudi katerega drugega, da ne postane dolgčas.user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najljubši položaj
19.2.2006 11:17:11   
Anonimen
Mi lahko ena pove kateri je misionarski položaj?

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najljubši položaj
19.2.2006 13:06:45   
Anonimen
Ja, točno tako-vse je teko fajn, da se je težko odločit, kaj je pa tisto naj-naj. Pa tudi včasih paše nekaj, včasih pa kaj čisto drugega.
Od slikic iz tvojega linka sta eni 2 bolj adijo-pamet, druge so vse cool in jih tudi izvajava (cccc, do tega trenutka se sploh nisem zavedala, koliko različnih položajev mimogrede vključiva v "akcijo"). Še nekako najbolj dolgočasen mi je misijonarski. Najmanj čutnega efekta nudi. (BTW, če res kdo ne veuser posted image  misijonarski položaj je tisti, najbolj "klasični", ko ženska leži na hrbtu z razkrečenimi nogami, moški pa se uleže nanjo in opravi svojeuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najljubši položaj
19.2.2006 13:34:08   
tanaja*
Ja, Nojči se kar strinjam s tabo. Ene par jih je čist mim user posted image . Men tut misionarski ne diši preveč, no, sej včasih je kul. Važno, da je razgibano pa pestro user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najljubši položaj
16.4.2006 17:39:36   
Ceca
Jaz zelo rada "jaham" in rada imam položaj "po pasje". To sta tudi moževa najljubša položaja. Všeč pa mi je tudi, ko sem na hrbtu na mizi ali pa ko mož sedi na stolu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?