|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup prek ebay.it
31.5.2008 17:11:51   
*Najchy*
Živjo. Mene pa zanima kako je z nakupom prek ebay.it, če kupuješ prek posameznika? A je za zaupat al prej ne?



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup prek ebay.it
2.6.2008 8:43:48   
polma
O tem se je že govorilo, zato ti nihče ni odgovoril. Punce z RRja kar prakticirajo nakupe z ebay-a. Baje je varno.

(odgovor članu *Najchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup prek ebay.it
2.6.2008 9:26:33   
ZmajTolovaj
Jaz sem kupovala prek .de in .uk, itak je pa vse bolj ali manj isti šmorn. Ko si ogleduješ kak izdelek, poglej na desni, koliko zvezdic ima prodajalec (kao neka stopnja zanesljivosti). Jaz nimam slabih izkušenj.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup prek ebay.it
2.6.2008 12:40:46   
cleopatra
jst mam od ca. 100 nakupov 2 slabi izkušnji in sicer v enem primeru kr niso in niso poslal, pol sm telefonirala v Nemčijo, pa so se le zmigal, enkrat pa sem plačala, pa izdelka ni bilo, ne odgovora, nič, pa še oseba je bla zbrisana iz sistema E-bay.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup prek ebay.it
2.6.2008 15:37:30   
*Najchy*
Živjo. Ja, sej to vem da se je že veliko pisalo o tem, sam so vse kupovale od trgovin. Jaz sm pa najdla enga samga uporabnika. Pa sm vidla da je že mel pred dobrimi tremi tedni ta oglas že gor, pa ba pol par dni ni blo več, zdj ga je dal pa spet gor. Tko d res nvem kaj naredit.

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?