|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NeoVin
29.8.2009 15:36:48   
Anonimen
Včeraj sem šla v lekarno po novo škatlico Tifola in pa po kapsule omega3, pa mi je predlagala NeoVin. Vsak dan vzameš eno kapsulo omega3 in eno tableto vitaminov, med katere sodijo folna, železo, jod... Baje, da je to sedaj novo in da je zelo kakovostno...ne vem...a je katera že poskusila?

< Sporočilo je popravil nosecka24 -- 29.8.2009 15:37:16 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NeoVin
29.8.2009 21:03:36   
Taanikaa
ja jst sem jedla to v času nosečnosti ,torej  iz 2007-08,pa sem vseeno na koncu mogla pit sirup za železo,ampak res zadnji mesec,prej je bilo vse ok..škodit ne more če jih ješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NeoVin
22.9.2009 15:17:18   
Čmrlika
Čisto novo ni, so pa super po mnenju mnogih...jaz jih jem že zdaj v drugo...
en nasvet, ne kupuj jih v lekarni... vdm -u so za 6 € cenejše.user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NeoVin
28.9.2009 15:31:10   
Anonimen
kaaaj a kar polovico so cenejši-upam da misliva isto stvar, ker jaz sem šla danes po drugo škatlico in sem dala v lekarni 12€, v DM-u jih pa sploh še nisem zasledilauser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NeoVin
30.9.2009 11:13:41   
legenda_m
zadnjič sem jih vidla v interšparu na oddelku otroške prehrane... cene nisem pogledala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NeoVin
30.9.2009 11:20:29   
*m*o*j*c*a*
men jih je priporočila g. in sem jih vzela v lekarni..cena- nekaj čez 16eur!!!user posted image sem videla, da so ene izmed najdražjih od vseh..user posted image bom naslednjič vzela kr centramed mami, sem jih mela v 1.user posted image in so mi ble ok..drugač so pa te neovin tut full v redu..men so odgovarjale..sam ko sem videla, da je cena kr visoka proti drugim podobnim tabletam, bom verjetn menjala..user posted image

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NeoVin
30.9.2009 14:39:50   
Anonimen
samo kako, da imajo lekarne tako različne cene? Tukaj pri nas na gorenjskem je in v gorenjski lekarni in pa v eni zasebni lekarni cena ista-12€...razen, če obstaja kakšen večji paketek oz. škatlica.
Meni zaenkrat zelo ustrezajo. Počutim se super, folno sem se pa odločila, da jemljem tudi po dopolnjenem 3 mesecu-sedaj sem na koncu 4.
Res da pazim tudi na prehrano-le mesa ne jem, ker me odbija, pa imam zaenkrat kri v redu, pred nosečnostjo sem bila pa zmeraj grozno slabokrva.

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NeoVin
30.9.2009 14:45:00   
somic
meni zelo ustrezajo. kupujem jih v dm- ju in sicer po 10 eur. lahko da so cene po dm- jih spet različne.

ene nosečke prisegajo na elevit. jaz sem začela z neo vin in jih bom "obdržala" do konca nosečnosti, kako pa bom potem ko bom dojila pa bomo vidli.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NeoVin
30.9.2009 20:34:56   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka24

samo kako, da imajo lekarne tako različne cene? Tukaj pri nas na gorenjskem je in v gorenjski lekarni in pa v eni zasebni lekarni cena ista-12€...razen, če obstaja kakšen večji paketek oz. škatlica.
Meni zaenkrat zelo ustrezajo. Počutim se super, folno sem se pa odločila, da jemljem tudi po dopolnjenem 3 mesecu-sedaj sem na koncu 4.
Res da pazim tudi na prehrano-le mesa ne jem, ker me odbija, pa imam zaenkrat kri v redu, pred nosečnostjo sem bila pa zmeraj grozno slabokrva.



kolk jih je pa pakiranih v tej škatlici? v tej ko sem js kupila, je blo 30 tablet pa 30 kapsul..če ne bom naslednjič kr mal povprašala kak je to mogoče, da so tk različne cene..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NeoVin
8.3.2010 12:14:24   
Anonimen
30 jih je...oz. za 30 dni.
Moram pa res povedat, da celo nosečnost nisem imela problemov z železom ali s kakim slabim počutjem zaradi pomanjkanja vitaminov ali mineralov. Enkrat vmes sem šla v lekarno po neovin in jim ga je zmanjkalo, dobili so ga pa šele čez par dni (pa še vikend je bil vmes) in mi je dala centramed mami, ki sem jih potem pojedla do konca. Vmes enkrat sem imela pregled pri G in sem imela železo 113-torej je rekla sestra da na meji in da ponavadi bolj proti koncu gre, slabše je železo. No, potem mi je teh tablet zmanjkalo in sem spet kupila neovin. Na zadnjem pregledu sem imela železa spet 122, pa sem bila v 38. tednuuser posted image , tako da mi zdaj pri pregledih gledajo samo še urin, ker je rekla da je brez veze kri gledat ker je vse OK.
Jaz bom neovin definitivno jemala tudi ob dojenju, ker imam boljšo kri sedaj, ko sem v 39. tednu, kot pa sem jo imela pred zanositvijouser posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NeoVin
8.3.2010 22:48:48   
anju
meni je ginekolog nenavadno visoko raven železa v nosečnosti pojasnil z manjkom menstruacij.
prej ga nisem imela nikoli 120 (le ko sem pol leta jedla retafer) v nosečnosti pa čez 130user posted image

neovin (milupin, če se ne motimuser posted image ) sem jedla zadnje mesece, se mi je zdel ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NeoVin
24.3.2010 9:50:04   
koala
Meni je neo vin najbolj ustrezal, sam pa ga jemala tud cel čas dojenja. Je pa res v DM-ju cenejši.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NeoVin
1.4.2010 12:54:51   
aly12
nosečnicam priporočajo, da se dnevno jemlje ena tableta IN ena kapsula NeoVina. Ni potem bolj smiselno jemati nekaj, kar vsebuje vse potrebno? Za naše zdravje in zdravje malčkov je bistveno, da imamo dovolj vitaminov in mineralov, čeprav se prehranjujemo "pravilno". Jaz zdraj v drugi nosečnosti spet jemljem dopolnila in se odlično počutim (trkam na les!user posted image ).


_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NeoVin
6.4.2010 13:52:39   
sanelaa
Jaz sem v prvi nosečnosti jedla Elevit, zdaj v drugi jem pa Femibion, ki vsebujejo še omego3.

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NeoVin
6.4.2010 13:56:21   
aly12
ampak femibion ne vsebuje mineralov, mar ne?

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NeoVin
30.4.2010 21:49:08   
žabica13
Glede neovina - pazite tiste ki imate težave s ščitnico. Jaz sem ga pred tednom dni že vzela, k sreči me je ena od sonosečk z našega čvekalnega foruma opozorila na možne težave s ščitnico zaraadi joda. Tako da tiste ki imate težave s ščitnico je bolje da jeste elevit in dodate le omega 3, oz. da farmacevtki omenite.

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?