|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nevrofizioterapija-nevrološke težave
22.1.2010 16:25:50   
Tinqa
Pozdravljene!

Imam 9 mesečnega sina s sumom na nevrološke težave-diagnoza rizična nevrološka simptomatika. Dali skozi obisk pri nevrologu in napoteni na nadaljne preiskave na pediatrično kliniko.

Jasno je, da ima sin ekstenzijo, da ima levo stran slabše razvito (oz. vse dela z desno) je hipoton. Zato že kar nekaj časa obiskujeva nevrofizioterpaijo v ZD Center. Meni se čedalje bolj dozdeva, da tam nič kaj konkretnega ne izvem oz. ne zdijo se mi neke konkretne vaje za sinove težave. Čedalje bolj razmišljam, da bi morda šla še privat na nevrofizioterapijo-vsaj kakšno urico, da nama pokažejo osnovne vaje, da sploh vidim, kako to drugje izgleda.

Razmišljam tudi da bi takrat ko bodo otroka sprejeli na pediatrično na preiskave zaprosila za nadaljno obravnavo pri njih. Tudi sem razmišljala o Inštitutu za rehabilitacijo-Soča. Karkoli samo da bi pomagalo.

Sin se namreč ne kobaca, neobrača se na trebušček...

Kaj menite ve, ki imate nekaj več izkušenj s tem? Svetujte mi kam naj se obrnem...sam sem že tako zmedena in že tako sina opazujem za vsako stvar, ki jo naredi drugače kot sicer.

Hvala,
LP

Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.1.2010 16:49:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinqa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nevrofizioterapija-nevrološke težave
22.1.2010 17:06:12   
**Tinkara78**
Če nisi sigurna in se žreš pojdi po drugo mnenje. Mi smo hodili na tri različne kraje na fizio. In ja- brez redne vaje ni uspeha.

(odgovor članu Tinqa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nevrofizioterapija-nevrološke težave
22.1.2010 17:09:14   
Katy78
Fizioterapija 1x tedensko, kolikor ti v okviru zdravstva pripada, po mojih izkušnjah pomaga le pri manjših težavah. Mi smo imeli hipotonijo trebušnih mišic in ekstenzijski vzorec. Hodila sva najprej 1x tedensko, kasneje pa velikokrat 2x, če je kdo odpovedal, sploh pa v času dopustov. Takrat, ko sva hodila 2x tedensko, je bil napredek neverjeten. Ful se je poznalo. Jaz ti dam prav, da želiš poiskat še kakšno privat fizioterapijo ali rehabilitacijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nevrofizioterapija-nevrološke težave
22.1.2010 17:17:30   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Fizioterapija 1x tedensko, kolikor ti v okviru zdravstva pripada,


Če imaš srečo dobiš 1x na teden. Pri nas deluje 1,5 fizioterapevtka za celo Prekmurje. Na vrsto smo prišli enkrat na 4-5 tednov.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nevrofizioterapija-nevrološke težave
22.1.2010 17:23:19   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Fizioterapija 1x tedensko, kolikor ti v okviru zdravstva pripada,


Če imaš srečo dobiš 1x na teden. Pri nas deluje 1,5 fizioterapevtka za celo Prekmurje. Na vrsto smo prišli enkrat na 4-5 tednov.



Ja, vem, tudi kolegica v Lj. pride na vrsto 2x na mesec. user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nevrofizioterapija-nevrološke težave
22.1.2010 22:42:25   
živa
Če želiš telefon ene super nevrofizioterapevtke, h kateri greš lahko tudi samoplačniško (dela pa tudi na kocesijo), mi piši na ZS.

Lp,

živa

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nevrofizioterapija-nevrološke težave
23.1.2010 6:47:50   
Tinqa
Lepo prosim za kontakt kakšne dobre fizioterapevtke! Nujno!

Hvala.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nevrofizioterapija-nevrološke težave
26.1.2010 13:47:30   
njs
Tole za Prekmurje mene tudi zanima. Smo pravkar dobili izvid iz MS bolnišnice, RA, pri terapiji mi piše:

Terapija: štirinožna hoja, posedanje preko pete, sedenje (fiziot.).
Kontrola: ura, datum.

Torej bi jo naj vozila na fizioterapijo, rabim kako napotnico?? Ali pa čez 2m naj gremo samo na pregled spet.
Mene namreč ni bilo zraven na pregledu, mož pa ima kratek spomin.
Hvala za odg.

(odgovor članu Tinqa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?