|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 8:54:52   
viv_
Hm hm... včeraj sem bila v Avstriji in nisem dobila NIČ! Tiste, ki ste bile oz. boste letos noseče čez poletje, kje ste dobile kakšne zgledne kratke hlače. Dolge in 3/4 imam, ampak rabim pa ene 2 kratke, sicer me bo poleti scvrlo user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 9:22:46   
bubče
glede na to, da si že navajena kupovanja prek spleta:

http://www.motherhood.com/collectionviewall.asp?MasterCategory_Id=17

mogoče bo kaj okidoki user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 9:32:41   
kaja11
A je katera že kupovala preko te strani.... imajo kar nekaj stvari čisto v redu... sam mene skrbi zaradi številkuser posted image

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 9:38:35   
bubče
jap, majo lepe stvari, ane?
jaz še malo počakam, da mi buši kaj zraste in si bom kaj naročila....

sem jim pa tudi že pisala in takoj odgovorijo, če te kaj zanima....user posted image

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 9:52:37   
x_srečka_x
Tudi jaz nikjer ne dobim nič primernega za nosečnice zato imam pa kar 3/4 trenerke in kratke hlače na elastiko user posted image  pa mi je zelo udobno user posted image
LP

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 10:30:26   
jasnika
viv v h&m v mariboru majo ful dobrih cotk za nosečke, tudi kartkih hlač, res se splača it pogledat, jaz grem jutruser posted image , pa cene so kar ugodne

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 10:46:08   
asso
Odvisno kakšne kratke hlače iščeš. Če športne lahko komot kupiš kakšne npr. Nike, Champion z lastiko in trakcem. Itak so modeli mal nižji tako, da ni problema.
Jaz sem ene Nike 3/4 lastiko not vstrigla (ker me je tiščalo) in uporabljam samo trakec. Po porodu, bom lastiko nazaj zašila in bodo kot nove (naredila že v prvi nosečnosti).

Lp

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 12:21:40   
Arabela
V H&M v Mb. sem si jaz kupila 3/4 športne hlače (5000 Sit) in črne bolj elegantne 3/4 hlače (6000 Sit), imeli pa so tudi kratke hlače... Vendar je v Mb. problem ta, da moraš imeti srečo ker roba ful hitro gre, predvsem št. M... Pravijo da je v Avstriji večja in boljša izbira (H&M, C&A).

Tako je na štajerskem koncu...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 14:17:17   
Jančika_
Boš pa kiklo nosilauser posted image . V CE je v HM tudi nosečniški oddelek, samo nimam pojma, kako so kaj založeni, ker nisem bila že en čas tam (za teh nekaj tednov si ne mislim nič kupovat).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečniške kratke hlače
14.6.2006 14:25:51   
viv_
bubče, so pa ful lepe stvari... hvala! mogoče bom še kej ubodla :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečniške kratke hlače
15.6.2006 10:07:58   
GoYa
Jaz sem si včeraj kupila dvoje čisto navadne kratke hlače v Hervisu, vsake po 5.000 SIT. Ene od Adidasa bombažne z elastiko, druge od Nike bolj tak šumeč material, tudi na elastiko in špago. So nizki modeli, tako da jih imam pod trebuhom (31t) in so čisto fajn. Pa še številko sem kupila tako, kot jo sicer nosim, tako da jih bom lahko imela tudi naslednje poletje, ko bom brez trebuha.
Tako, da ne rabijo bit čist nosečniške user posted image .

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečniške kratke hlače
15.6.2006 15:21:23   
gajja
jaz sem dobila lepe nosečniške kratke hlače v BABY CENTRU v LJ, tam na začetku trgovine kjer imajo izdelke od LA VIE. So imeli kr lepe modele, zelene, bež in bele barve, pa tudi hlače 3/4, iz bombaža in iz lana. Tudi lepo padejo, edino niso lih poceni.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečniške kratke hlače
20.6.2006 11:21:07   
Lu
Punce jutri se nameravam odpraviti proti MB pa me zanima, da ne bi hodila ravno zastonj, če imajo kaj dosti stvari za nosečke. Hvala.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu gajja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?