|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 1:00:31   
Ajk!
Pišem zato, ker ne vem kako bi se tega lotil...
Štiri mesecev nazaj sva vesela zagledala plusek. Tri dni kasneje sva imela zadnji "zaresen" seks.

Kaj naj še dodam?

Pogovor na to temo začnem na vsake tri tedne ko me zvije malo bolj, pa se nekako nič ne spremeni. Mene sesuva, ne znam je samo gledati, ne čutim je več v bližini. Kot da sem samo še sostanovalec, ki skrbi zanjo...

Njej nič ne manjka. Ko jo vprašam, pravi da ima vse.
Ko pogovor nanese na telesno bližino, intimo in seks, zna samo skomigniti z rameni.

Štiri mesece nisva skupaj zaspala. Štiri mesece se ni stisnila v "žličko". Štiri mesece se me ni niti dotaknila. Štiri mesece ne začne nobene intimnosti. Še božanje je izostalo, če odmislim čohanje po podlakti in sprehod z roko v roki. Višek približevanja ji je da se vleže poleg mene in me gleda.

Ene trikrat sva se celo lotila seksa, po kaki masaži ali čim podobnim, vendar sem se moral pošteno potruditi. Večino časa je s tega vidika "odsotna". Niti prijela me ni, poljuba nobenega, nežnosti... bah. Še vsakodnevni poljubi so le bežni...

Razumem, da jo prve tri mesece nosečnost čisto sesuje, nonstop je spala. Razumem, da jo hormoni mečejo. Vendar ne naredi v tej smeri ničesat. Reče samo "ne čutim tega, moramo počakati, da vidimo kaj čas prinese". Groza.
Da je utrujena, a vendar večino juter samo odpeketa pred računalnik in forume, večere pa tudi, raje preždi na stolu, potem pa zbeži v posteljo. Še tam spi pod ločenim kovtrom.

Jaz se želim o tem pogovarjati, pa nima patmenega predloga, kako priti nasproti meni.
Ko ji razlagam o problemu, mi pravi da ji je hudo.

Vem da se samozadovoljuje. O tem noče govoriti, se izogiba tej temi.
Pravi, da to ji paše, da seks je prenaporen. Vendar ni niti za petting, niti za skupno zadovoljevanje ali kaj podobnega.

Na noben dražljaj ne trza. Toplote njenega telesa nisem čutil že 4 mesece.
Če jo božam, samo leži, ne trza, zapre oči, ne ja ne ne. Ni šans za kako spontanost, načrtno pa tudi ne pridem zraven. Niti nog več ne razpre, da bi jo pobožal, na silo pa ne bom tega počel. Ne z osebo, katero ljubim.

Ne verjamem da je libido "umrl" in vendar, zna zatrditi da je vse ok... dejanja pa temu ne sledijo.

Meni se meša... ne vem več kaj naj naredim na to temo.

Še če predlagam masažo, se je izogiba. Če prinesem igračke iz nočne omarice, samo zamrmra, kot bi bilo kaj nepomembnega.
Sama ne da nobene pobude in se obnaša, kot da je vse ok.
Vsake toliko mi je rekla, da ne razume, kaj me muči, vendar sem nazadnje razložil (spet) vse.

Imam jo zelo rad, otročka se veselim. Ona tudi.

Ta problem MORAM nekako razrešiti. Ne predstavljam si da bo tako vsaj še 4 mesece, potem pa si težko predstavljam, da bi bilo bolje, ker bo utrujenosti več, obveznosti več, po porodu kdo ve...

Kaj še ostane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:28:00   
josephine27
na žalost ne vem kaj naj ti svetujem, zato ker je tud nama med nosečnostjo seks zamru. le pri nas nisem bila "kriva"jaz ampak on, ki se nikakor ni mogel več spraviti k stvari ker je ves čas mislil na otroka v trebuhu. moram pa reč da sva po par mesecih obupala. sva pa še vedno ostala povezana, ker sva se veliko objemala, poljubljala in masirala... no zadnji mesec pred porodom tud meni ni bilo več do seksa.
poskusi se pogovorit z njo. mogoče čuti da preveč pristiskaš nanjo pa potem zardi tega noče da se je sploh dotikaš.


_____________________________



(odgovor članu Ajk!)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:31:52   
rija
nimam pojma kaj naj, ker meni se je v nosečnosti seksalo bolj, kot kdajkoliuser posted image  

prav sanjalo se mi je o seksuuser posted image user posted image  noro....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ajk!)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:36:29   
m_o_i
preveri, kako je z njeno samopodobo! ce se v svoji kozi ne pocuti OK (vec kg, velik trebuh, neokretnost), se ne more sprostit in je to touser posted image
pri meni je ze tako-ze nakaj mesecev se pocutim kot druga oseba in res komaj cakam, da se bom lahko spet normalno vlegla,obrnila v postelji; da ne omenjam kako bom vesela, ko si bom na tazadnjo nataknila normalne spodnje hlacke in kavbojke!!

verjemi (ce ni drugih pokazateljev), da ni problem v tebi; probleme ima sama s sabouser posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:37:46   
softic
Verjamem, da ti je hudo, ker se ti enostavno izmika. Namesto, da bi oba skupaj uživala ob tem dogodku ti ona kaže hrbet.
Če mene vprašaš je vajin odnos začetek konca,  ker ti tega ne boš zdržal. Res je, da ko bo otrok bo se še bolj odaljila od tebe, ti boš v tej vlogi samo nekdo ki skrbi, da boste imeli tisto, kar potrebujete (materialne dobrine)
To nebo laufalo.
Vseeno pa upam,  da se vam prej ko slej stvari uredijouser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:38:27   
rija
ampak nosečenost je pa ja tak blagodejna za dušouser posted image

prvič v življenju sem porivala trebuh naprej.....sicer ga je potrebno vedno vlečt noteruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:40:01   
m_o_i
sem ze tisockrat rekla, pa bom se tu ponovila: ce mi se kdo rece, da so meseci nosecnosti nekaj hudo lepega, bom Z_N_O_R_E_L_A_A_A_A_A_Auser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:44:20   
rija
jah, meni so res biliuser posted image

pa ne znoretuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:48:54   
softic
tudi meni so bili. Tudi tiste slabosti so bile le karatek čas prisotni.
Če te ima partenr rad in skupaj z veseljem spremljata kako otročiček raste v tebi je občutek zelo lep,  sploh ko se začne v telesu premikat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 8:55:37   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: rija

nimam pojma kaj naj, ker meni se je v nosečnosti seksalo bolj, kot kdajkoliuser posted image  

prav sanjalo se mi je o seksuuser posted image user posted image  noro....user posted image


Se podpišem pod to.user posted image user posted image

Je pa res, da hormoni pri nosečnici delajo sto na uro in je včasih nemogoče nas/jih razumeti.user posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 6.4.2010 9:07:42 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 9:04:36   
m_o_i
softic omenjene stvari so res lepe in neponovljive-da se razumemo! ampak kolega ima tezave v spolnosti in sem/smo se osredotocle pac na to stvar...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 9:06:38   
štrumfek
čisto nasprotje mene. midva sva sexala še zjutraj, ponoči sem pa rodila ...
uhh moji hormoni so čist podivjali, tko da jst bi nonstopuser posted image user posted image

je reku moj, da lahko kar zmeraj ostanem nosečauser posted image user posted image user posted image
kar se pa trebuščka tiče... enako kot rijauser posted image prvič v življenju sem ga potiskala naprejuser posted image

je pa vsekakor možno da je načeta njena samopodoba, ker saj veš, nismo vse enake.. probaj se pogovorit z njo še v tej smeri.
pa upam da čimprej uredita

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 9:12:53   
m_o_i
ocitno sem ena redkih, ki ji je nosecnost "kontra" vsekala user posted image
je pa res tudi, da sem jaz svojemu razlozla kak se pocutim in sem mu polozla na srce, da ni on prav nicesar kriv... da naj ne caka moje pobude, da so mi njegove potrebe ciiist jasne, razumljive in da sem jih pripravljena upostevat user posted image  
skratka, lepo sva si povedala, kak je na stvari in je to to.

enostavno ne cutim nobene zelje-mogoce tudi zato, ker "tam spodaj" stalno nekaj cutim (glavica od mulcauser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 9:52:40   
pridna_janja
kaj če je rizično noseča in je malo prestrašena ?

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:00:49   
*miska.mcc*
hja.....jaz sem v prvi nosecnosti sexala ko totalni sexualni manijak. non stop bi.
v drugi sem se potrudila, da ne bi sel drugam zadovoljevat potreb.
v tretji mij e bilo pa ravno, tudi ce gre drugamuser posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:03:30   
Ajk!
le pri nas nisem bila "kriva"jaz ampak on, ki se nikakor ni mogel več spraviti k stvari ker je ves čas mislil na otroka v trebuhu.


S tem nimam težav. Občasno je po "seksu" ona bila malo občutljiva, tu pa tam jo je kaj peklo (kljub ogromnim količinam lubrikanta ipd) ampak to se je že prej kdaj zgodilo. Nič nenavadnega, torej.

moram pa reč da sva po par mesecih obupala. sva pa še vedno ostala povezana, ker sva se veliko objemala, poljubljala in masirala...


Tega pri nama ni veliko. Kontaktov, razen če jih jaz iniciram, pa še takrat ni nujno, da se odzove bolj kot kaj površinskega... Še poljubi se mi zdi, kot da so površinski... le nujno zlo.
Ampak, to je le moj občutek v pomanjkanju... tako da ni to 100% nepristranska informacija. :)

poskusi se pogovorit z njo. mogoče čuti da preveč pristiskaš nanjo pa potem zardi tega noče da se je sploh dotikaš.


To sem že. Ne norim, le vedno bolj žalosten sem in vedno težje je "zraven" priti...
Vsakič ko sva s epogovorila, je šlo kaj drugega na bolje... vsakič po pogovoru po par tednih pa se to ni nikamor premaknilo.


(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:05:22   
Ajk!
preveri, kako je z njeno samopodobo! ce se v svoji kozi ne pocuti OK (vec kg, velik trebuh, neokretnost), se ne more sprostit in je to touser posted image


Saj sva se o tem tudi pogovarjala in ja, pove naglas, da si ni preveč všeč ampak kolikor jo poznam, ne do te mere, da bi paničarila in/ali zanemarila mene do take stopnje.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:08:49   
Ajk!
je pa res tudi, da sem jaz svojemu razlozla kak se pocutim in sem mu polozla na srce, da ni on prav nicesar kriv...


In kako je to njemu pomagalo?
Meni se vprašajčki pojavljajo, ker vem, da ko je sama, ni da se pusti "na miru"... torej ji želja/potreba ni odmrla.
Po drugi strani pa ne stegne prsta, da bi bilo meni lažje v tej smeri.

da naj ne caka moje pobude, da so mi njegove potrebe ciiist jasne, razumljive in da sem jih pripravljena upostevat user posted image  


Na kak način si pa to "upoštevala"?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:09:36   
Ajk!
kaj če je rizično noseča in je malo prestrašena ?


Ni rizično noseča, zdravje je ok, počutje tudi. Boli jo medenica tu in tam ampak to toplota in masaža pomagata.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:10:31   
Ajk!
hja.....jaz sem v prvi nosecnosti sexala ko totalni sexualni manijak. non stop bi.
v drugi sem se potrudila, da ne bi sel drugam zadovoljevat potreb.
v tretji mij e bilo pa ravno, tudi ce gre drugamuser posted image


Razumem, da je lahko v presežek ali totalni manko.
Ampak kako si se pa tega lotila?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:20:09   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Ajk!

hja.....jaz sem v prvi nosecnosti sexala ko totalni sexualni manijak. non stop bi.
v drugi sem se potrudila, da ne bi sel drugam zadovoljevat potreb.
v tretji mij e bilo pa ravno, tudi ce gre drugamuser posted image


Razumem, da je lahko v presežek ali totalni manko.
Ampak kako si se pa tega lotila?



ja, ce mi ni bilo do sexa kot sexa(penetracije) sem malo drugace postimala zadevouser posted image

(odgovor članu Ajk!)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:31:36   
koala
Tudi meni je bil sex v nosečnosti sex popolnoma postranska zadeva, sploh nisem čutila nobene potrebe po njem. Pa tudi po porobu se stvari niso spremenile, dokler nisem v svoji glavi razčistila kaj pravzaprav želim, ali želim življensko skupnost ali pa zakon v pravem pomenu besede. Odločila sem se za slednje in svatri se obračajo zeloooooo na bolje.

Nasveta žal nimam, ker mora predvsem ona priti do tega da to kar se dogaja med vama ni vredu. Smo pa ženske že po defoltu (bojda) bitja ki jih je težko razumeti ko pa pridejo zraven še nosečniški hormoni pa je itak cela štala.

Vsekakor vama želim vse dobro.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:37:13   
*miska.mcc*
res je to.
ona mora to postimat v glavi.
govorim iz ladtnih izkusenj.

lansko leto sva sexala natanko 2x!!!!!
resno.

stvar se zadnje case izboljsuje. oz. strmo narasca. in lahko recem, da je napredek do zdaj 400%user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:38:53   
baguSka
Ja to zna bit hudic. Sicer pravis da je z njo vse ok in nima nobene rizike itd. Ampak mogoce jo je pa v njej vseeno cesa strah!? Ceprav tud to mal dvomim, glede na to, da se sama vseeno zadovoljuje.. Sama sem namrec bila v umetnem postopku oploditve in so bli kakrsnikoli sexi in orgazmi odsvetovani... ceprav bi sama vseeno najrajsi sexala 24ur na dan, vendar sva oba vedela da to nebi blo prav oz da bi lahko skodlo zarodku... in sva se pac tko naravnala, da sva se temu zavestno odpovedala. Seveda pa so bli objemi in bozanja se vedno prisotni. In poljubi... Tezko je bit pameten v takih situacijah kot je vajina! Le upas lahko, da se to stanje cimprej konca... oz da cimdlje zdrzis, dokler pac lahko. Vsaj pogovarjat bi se mogla o teh zadevah pomoje, da oba vesta na cem sta, ne pa da se ona samo umika in te pusti samega v dvomih, da ne ves kje si in kaj naj.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečnost smrt za seks
6.4.2010 10:47:29   
Ajk!
Seveda pa so bli objemi in bozanja se vedno prisotni. In poljubi...


Jaz ne vem več če sem jaz čuden, da mi ni dovolj, da se obkladava samo še s poljubi "za staro mamo" pa konec. Kot da bi se ji mudilo stran vsakič znova.

Vsaj pogovarjat bi se mogla o teh zadevah pomoje, da oba vesta na cem sta, ne pa da se ona samo umika in te pusti samega v dvomih, da ne ves kje si in kaj naj.


Pogovarjava se. Vsa problematika je bila večkrat na tapeti...  Ampak se tu ne spremeni nič konkretnega.

Njene besede so bile nazadnje "čas bo prinesel svoje"... kot da bi vmes moral samo gledati... njej je pa vse "oproščeno" in je izvzeta vsega, ker je noseča. Mislim, ima vsega, ne more se pritoževati... če je tako "komot" tudi na tem področju, pa se preveč pozna, da bi šlo samo mimo.

Povedal sem ji, da si ne želim doma imeti le cimra ampak partnerja, s katerim se bom vsega veselil.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?