|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2005 - 5.del
1.10.2009 19:43:49   
petarda
Svečano odpiram 5.del za vse novembrke, ki še nismo obupale, vse povratnice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in morebiti kakšno novo, ki ima novembrčka doma, pa se nam ni upala pridružiti, ker misli, da smo zaprta sekta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Link do 4.dela, kjer so linki za nazaj.

Novembrke 2005 - 4.del

Kot že rečeno, smo 4.del čvekale skoraj eno leto (11 mesecev)... bomo videli koliko bomo rabile za novih 200user posted image

Tokrat sem temo označila s klicajem, da bomo lažje našle, ker si je dvignjen palec že nekdo sposodil in me zmeraj mede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Prijeten čvek vam želim, rada vas imam vse po vrsti user posted image user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil petarda -- 1.10.2009 19:45:29 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
1.10.2009 20:12:26   
NinaŠ
No, da se vsaj pofočkam... ...če čevka 11/05 že ne spremljam več redno user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

...si bom pa, zdaj ko spet prihajajo hladnejši in deževni dnevi verjetno utegnila večkrat čas vzeti user posted image


(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
1.10.2009 20:43:29   
petarda
Kar daj...te pogrešamo user posted image ... otroke spat, sadno solato skup spravt, pa pred računalnik user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
1.10.2009 20:50:52   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kar daj...te pogrešamo user posted image ... otroke spat, sadno solato skup spravt, pa pred računalnik user posted image user posted image user posted image user posted image


ok, jaz sem 2 slanika in kislo smetano pripravila, ampak imam močen PMS in rabim konkretno hranouser posted image

drugače pa upam, da ta čvek nikoli ne zamrzne, da bomo še takrat, ko bodo naši novembčki že svoj kruh služili tukaj čvekale, pa primerjale kdaj je kak naš vnuk shodil, prvič jedel GH,....user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
1.10.2009 21:16:07   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Kar daj...te pogrešamo user posted image ... otroke spat, sadno solato skup spravt, pa pred računalnik user posted image user posted image user posted image user posted image


ok, jaz sem 2 slanika in kislo smetano pripravila, ampak imam močen PMS in rabim konkretno hranouser posted image

drugače pa upam, da ta čvek nikoli ne zamrzne, da bomo še takrat, ko bodo naši novembčki že svoj kruh služili tukaj čvekale, pa primerjale kdaj je kak naš vnuk shodil, prvič jedel GH,....user posted image


joooooooooj kaj nas to vse še čaka user posted image user posted image user posted image ... upam, da nas čakajo same lepe življenske zgodbe naših sončkov user posted image user posted image user posted image user posted image .

Moj brat je imel zdaj zadnje čase ful probleme s punco s katero sta bila skupaj več kot 3 leta, pa se je mami ful sekirala zraven....sem ji rekla, da je dost star (skor 30), pa naj se ne obremenjuje (čeprav se jaz tudi user posted image ), pa da se mora sam odločit, za odločitvami stat...v glavnem naj se ona ne sekira...pa me je samo pogledala in rekla:" Jaz Jureta(npr. user posted image ) nisem na cesti pobrala!" In v tistem trenutku me je prešinilo...da ga res ni...in da ne glede na to, koliko bo on star, bo ona vedno njegova mama. Tista, ki ga je ljubila že od samega začetka in ga bo ljubila do zadnjega daha.... Ne glede na vse. Saj je lahko rečt...ne se sekirat....je pa to skoraj nemogoče naredit..... V glavnem...to sem hotela povedat...bog ve kaj vse še čaka naše novembrčke, kakšne usode se bodo prepletale...upam, da jim bomo zmogle vedno biti ob strani in upam, da si bodo oni to tudi želeli user posted image . Jaz upam, da bom vsaj tako dobra mama, kot je moja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 10:22:15   
petarda
Dobro jutro user posted image  lepo jutro...čeprav deževno...bo čas za vse to...

user posted image   user posted image     user posted image  user posted image   

Pa tudi to...

user posted image    user posted image  

In to...

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Najprej pa to....

user posted image  user posted image  user posted image  


(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 10:46:13   
*bubi*
Dober dan user posted image

Sem se prišla pofočkat user posted image

Petarda, ful lepo si napisala user posted image  So mi solze stopile v oči. Joj, ne smem te več v pavzah brat, kak bo pa to zgledalo pol user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 17:15:25   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Dober dan user posted image

Sem se prišla pofočkat user posted image

Petarda, ful lepo si napisala user posted image  So mi solze stopile v oči. Joj, ne smem te več v pavzah brat, kak bo pa to zgledalo pol user posted image user posted image user posted image


user posted image

Drgač ima pa junior danes povišano temperaturo. user posted image  Se že vrtimo v začaranem krogu? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 18:46:49   
Urša
Pozdravljene moje novembrke!
Še malo, pa bomo spet čestitale našim sončkom za novo svečko! user posted image
Jaz sem pa čisto zanič danes, pomoje sem se od otrok nalezla, v šoli mi jih je danes manjkalo 12! user posted image  Neka trebušna viroza in res me vse napenja, nič čudnega!
Aja, dobila sem od CSD pošto z otroški dodatek, da vas spomnim, spet je čas za papirje! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 18:54:59   
ada2
jaz sem se pa danes v otroške cunje vrgla... ahh, za fanta je končano, nuša pa še pride na vrsto.

je pa adam začel nekaj kašljat, pa  me je samo strah, da se kaj ne razvije, ker potem adijo operacija drugi tedenuser posted image

pa od vsega tega sekiranja mi user posted image  zamuja... bi mogla že včeraj dobit, pa še nič....

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 18:58:12   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pa od vsega tega sekiranja mi user posted image  zamuja... bi mogla že včeraj dobit, pa še nič....


user posted image user posted image user posted image user posted image  ti samo upaj, da je od sekiranja, ne pa od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....čeprav....če bi že bilo....saj eden več se ne pozna tolk user posted image user posted image user posted image user posted image

Za Adama, da zdrži zdrav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 19:00:12   
petarda
Papirje za CSD? Do kdaj je pa treba oddat? user posted image  Jaz sem jih šele prejšnji mesec, ko sem nesla še za juniorja...ja, vem, pozna sem user posted image ....a jih moram zdaj spet? user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 19:02:16   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Jaz sem pa čisto zanič danes, pomoje sem se od otrok nalezla, v šoli mi jih je danes manjkalo 12! user posted image  Neka trebušna viroza in res me vse napenja, nič čudnega!


Še dobro, da je vikend pred nami...se ga lahko danes nasekaš s kakšnim jegrom, da pobiješ vse viruse, pol pa dva dni zdraviš mačka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...boljš to, kot biti cel drug teden še bolanuser posted image user posted image user posted image user posted image ....

Drgač je pa mojega lubija tudi nekaj dajala trebušna viroza prejšnji teden.user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 19:06:54   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pa od vsega tega sekiranja mi user posted image  zamuja... bi mogla že včeraj dobit, pa še nič....


user posted image user posted image user posted image user posted image  ti samo upaj, da je od sekiranja, ne pa od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....čeprav....če bi že bilo....saj eden več se ne pozna tolk user posted image user posted image user posted image user posted image

Za Adama, da zdrži zdrav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


skoraj dvomim, da bi bilo od user posted image , se ne spomnim kdaj sem nazadnjeuser posted image , sigurno pa ne več kot 2x v preteklem mesecu, pa še to tak "pri velki nedli dol"user posted image user posted image user posted image , tak, da bi blo kar čudežno...

če pa bi že bilo, pa mislim, da bi me hitro sprejeli v tisti zeleni stavbi na začetku mestauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 19:46:45   
NinaŠ
Aja, dobila sem od CSD pošto z otroški dodatek, da vas spomnim, spet je čas za papirje!

user posted image jaz bom tudi kar pošto počakala user posted image , čeprav če me spomin ne vara bo res oktober pravi mesec za oddajo nove vloge user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pa od vsega tega sekiranja mi user posted image  zamuja... bi mogla že včeraj dobit, pa še nič....


user posted image user posted image user posted image user posted image  ti samo upaj, da je od sekiranja, ne pa od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....čeprav....če bi že bilo....saj eden več se ne pozna tolk user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 20:18:24   
ada2
a ima katera čas za kak čvek
jaz sem deco spravla spat ali od hiše (kar vam pač bolj pašeuser posted image  fanta spita, nuša je šla k očetu, oz. na balet, od tam pa direkt k očetu), moj pa je na trgatvi...

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 20:29:17   
ada2
ej, babe danes je 13 let odkar sem v navalu najstniške norosti na učni ekskurziji v srednji šoli v spodnji majici in spodnjih hlačah skočila v razstavni bazen na sejmu v Gradcu user posted image user posted image user posted image

jao, jaouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
2.10.2009 21:24:55   
ada2
očitno ne bom nobene priklicala...

grem pa malo TV gledatuser posted image  (beri spatuser posted image )

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
3.10.2009 7:41:10   
NinaŠ
Dobro jutro!
Po dooolgem času jaz user posted image user posted image user posted image kuham user posted image



v spodnji majici in spodnjih hlačah skočila v razstavni bazen na sejmu v Gradcu user posted image user posted image user posted image

jao, jaouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
3.10.2009 9:21:56   
ada2
mi gremo pa na bratvouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
3.10.2009 10:40:34   
petarda
Dobro jutro, hvala za kavico user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: ada2

mi gremo pa na bratvouser posted image user posted image user posted image




Kaj ti pa tu ni všeč? Pa daj bodi vesela, no!!! Jaz sem bila zadnjič en dan in je bilo suuuuupeeeeer. Meni je všeč, lepo na zraku, s prijetnimi ljudmi, malo delaš, malo čvekaš...nimamo pa lastnega vinograda in je mogoče to razlika...ker mi poberemo, pomalcamo in gremo user posted image , lastniku pa potem ostane ful dela še naprej, pa sekiranja...mi pa potem spet samo pridemo, spijemo in gremo user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
3.10.2009 10:42:12   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

ej, babe danes je 13 let odkar sem v navalu najstniške norosti na učni ekskurziji v srednji šoli v spodnji majici in spodnjih hlačah skočila v razstavni bazen na sejmu v Gradcu user posted image user posted image user posted image

jao, jaouser posted image


A to imaš prav obletnice šteješ? user posted image user posted image user posted image .... Drgač pa... ti verjamem...in se mi celo ne zdiš čudna user posted image , če bi pa danes skočila...pol pa ja user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
3.10.2009 12:45:33   
Teni_
Se še jaz oglasim na novemuser posted image .

Smo šli danes zjutraj po kostanje. Smo jih kar precej nabrali.  Včeraj sem šla po novi tattoouser posted image . Teja se je v tem času super vpeljala v šolo, kjub temu, da v razredu nima nobene punce iz vrtca. Se je full navadila in gre rada.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
3.10.2009 19:09:49   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Aja, dobila sem od CSD pošto z otroški dodatek, da vas spomnim, spet je čas za papirje! user posted image


Pri nas je po novem ta čas avgusta user posted image  Sem pa tudi dobila pošto, da vpisani dohodki ne štimajo user posted image  Pa je ženska hotela samo preverit, če sem prav vpisala, saj veste tisto finto, ko porodniške (in nadomestila iz zavoda) ne smete vpisat.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
3.10.2009 19:09:52   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

jaz sem se pa danes v otroške cunje vrgla... ahh, za fanta je končano, nuša pa še pride na vrsto.

je pa adam začel nekaj kašljat, pa  me je samo strah, da se kaj ne razvije, ker potem adijo operacija drugi tedenuser posted image

pa od vsega tega sekiranja mi user posted image  zamuja... bi mogla že včeraj dobit, pa še nič....


user posted image user posted image user posted image user posted image  za Adama, zdaj jih ful potrebuje!


Daj, Ada, no, zdaj bi bil čas še za eno sestrco user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?