|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novoletna darila...
14.10.2004 16:13:56   
Anonimen
...ja, jaz sem tud zgodnja:)

Že počasi razmišljam, kaj bi komu kupila...ampak to bo že...s tem nimam tolk težav.

Večjo težavo imam pri tem, kaj podariti prijateljem in sorodnikom. Ker rada ustvarjam in dajem to za novo leto.
Do sedaj sem delala že svečnike iz gipsa, pa piškote lani, pa ogledala s fimo maso in zdej nimam idej. Da bi kaj skelkljala-to se mi ne da. Je preveč dela.
Tako da, če ima katera fajn idejo, kaj podariti in da ni preveč drago (pol me vse mine), kar povejte:)

lp,:fis:, ki komaj čaka počitnice in Halloween:)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novoletna darila...
14.10.2004 16:52:54   
ninca
hej :fis:...
jst sm lani naredila angelčke iz das mase in slame...9nebesa...je full vredu izpadlo...lahk pa delaš svečke iz gela pa podobne reči...če hočeš zvedt kj o angelčkih :angel: kr povej pa ti napišem potek...(pa ni preveč drago!!!;))


:kava:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novoletna darila...
14.10.2004 18:44:24   
Anonimen
Ma ne, sveč ne bi delala.
Teli :angel: me pa zanimajo:) Napiši!
lp,:fis:

LA, a si ti lani delala angelčke iz lončkov za rože?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novoletna darila...
14.10.2004 19:40:01   
ninca
hihi :fis: ti :angel: so tudi iz lončkov za rože (mjhnih)!

kupit moraš:
-neki takga kot je slama :zmeden: pa ne vem točn kako se reče :ups:
-mali lonček za rože
-das maso
-lahko tudi sprej (zlat, srebrn...)

potek:
-iz das mase narediš glave, roke in noge (kroglice)
-za glavo narediš večjo kroglico in skozi njo po dolžini luknjico s premerom min. 0,3 cm (3 mm)
-tudi skozi male kroglice za noge in roke narediš luknijce
-na glavi seveda oblikuješ oči, nos in usta; bolje je, če jih narediš s šivanko
-lončke lahko "presprejaš" s sprejem (najbolje je, da je srebrne barve)
-"slamo" potem napelješ skozi glavo(luknjico (3mm)) in na vrhu oblikuješ frizuro :)- (lahko ima dolge lase, kitke, ...)
-nato del slame napelješ skozi luknjo v lončku
-slamo, ki je skozi lonček nisi napeljala daš pol na levo in pol na desno za roke, tisto, kar je šlo skozi lonček je za noge;)
-to slamo, ki je za roke in za noge spleteš v kitke ali kaj podobnega
-na koncu daš gor kroglico z luknjico in spodaj zavozlaš (narediš vozel , da kroglica ne pade dol)
-najbolje je, da tud glavo nekako z lepilom pritrdiš (vsaj narahlo), da ob kakšnem "nagibu" ne bi padla dol; pritrdiš jo lahk tudi tako, da zavozlaš slamo, ki si jo speljala skozi glavo in bo služila za lase

uuuffff...:zmeden2:upam, da sm vse povedala, pa da kar se da razumeš, če pa hočeš še bl v potankosti al pa če kj ni jasn pa kr povej!!! :sloncek:

drugač ti pa lahk slikco enga tega angelčka pošljem ampak šele v nedeljo :( ker doma nimam nobenga ampak ga ma mama pa grem šele v nedeljo k njej tko da ga bom lahko slikala :) da boš približno vidla kakšn zgleda...


...no zj pa kr še kkšn vprašanje postavi hitr!!! ;):)-;)
pa sorry k ti nisem prej pisala...sm se učila:(



papa, nina :muca:

P.S.:drugač sm pa jst tudi delala lani za veliko noč pa letos pa za novo leto (božič) voščilnice 9nebesa pa mi je kar cool ratal...:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novoletna darila...
14.10.2004 19:51:22   
Anonimen
No sje te angelčke sem mislila...kaj pa krila- a niso iz enga pleha? Sej si bom mal bolj natančno pr sestrični pogledala, pa če se ne motim mora to nek na netu bit, al si bom pa iz alteljeja skopirala v knjižnici.

Btw-tej ''slami'' se reče rafija:)

Ja, pa slikco tut lohk;)

lp,:fis:


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novoletna darila...
14.10.2004 20:00:59   
ninca
oh...rafija saj res...:ups:

ja ti angelčki majo tud krila saj res...so pa iz das mase
navadno jih izoblikuješ in najbolje da kar prilepiš z silikonskim lepilom(ampak ne s silikonom!)

drugač so pa bli v lanskem ateljeju (november) za letos pa ne vem!

ok slikco dobiš v začetku drugega tedna...


lp, nina :muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novoletna darila...
14.10.2004 20:09:56   
Anonimen
No sej, v lanskega bom pogledala. Glede lepila pa ne bo težav- mamo mekol in silikonsko pištolo (ki je bolj za en d***)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Novoletna darila...
14.10.2004 22:27:35   
malika
Kaj pa je s tisto servijetno tehniko. Kako pa se tisto dela?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Novoletna darila...
15.10.2004 9:01:17   
Anonimen
:bravo::bravo:Hojla Ribica,kaj pa dišeče svečke.kupiš kozarčke,pa tekoči vosek,če si poleti na morju nabrala kaj školjk daš na dno kozarčkov za okras ali pa čisto majhne figurice kje stakneš,za dišavo se mi zdi da uporabiš eterična olja.Fajn se zabavaj pri izdelavi darilc,zelo lepo je prejeti ročno narejna darila...aja pa kakšno ogledalo v okvirju iz gibs mase modelčke pa se tudi dobi v kakšni specializirani trgovini..papa:muca::zajcek:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Novoletna darila...
15.10.2004 14:45:59   
Anonimen
Ogledala sem že dajala, sveč pa ne bi delala.

Mlika, za servietno tehniko rabiš poseben medij za vse podlage pa predvidevam, da boš delala lonce za rože:zmeden: pač lonce oz. karkoli boš pač izdelovala:):):) Je pa čist izi. ta medij dobiš v trgovini s hobby programom, pri nas v LJ jo imajo tudi v Intersparu!

lp,:fis:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?