|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODDAJA NA TV SLO
9.6.2005 12:09:35   
žabica
Ali je mogoče katera prejšnji teden na TV SLO gledala neko oddajo o zdravljenju raka. Baje je govoril nek ameriški zdravnik in je predstavil druge možnosti zdravljenja. Žal sem jo zamudila in sedaj po vseh možnih kanalih "lovim" ime in priimek tega zdravnika.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   ODDAJA NA TV SLO
9.6.2005 12:37:37   
zoya_
poglej na forum RTV Slovenije ali pa tam vprašaj, sej ti bodo povedal

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ODDAJA NA TV SLO
9.6.2005 13:11:25   
AnBan
Kakšen je pa bil naslov oddaje oz. kdaj je bila na sporedu?

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ODDAJA NA TV SLO
9.6.2005 13:50:41   
MEGY_Patricija
Evo tukaj ti pošiljam link od RTV-JA pa si najdeš gor vse kar te zanima, mene pa zanima istočasno če katira ve kako se skopira link da ga samo prilepiš če ga imaš shranjenega pod priljubljene!!!!!!!!
http://www.rtvslo.si/izobrazevalniprogram/

Upam da bo delovalo lep pozdrav od MEGY

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ODDAJA NA TV SLO
9.6.2005 14:15:11   
Lunca1
odpreš še en brskalnik in skopiraš link.

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ODDAJA NA TV SLO
9.6.2005 20:43:16   
MEGY_Patricija
Anban hvala za odgovor a je moja ""lajtnga predolga""prosim, če mi malo bolj obširno razložiš.

Hvala !!!!!!!!

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ODDAJA NA TV SLO
10.6.2005 11:04:55   
Lunca1
Megy a je bilo to slučajno namenjeno meni ali AnBan. Če meni, podrobna navodila. Odpreš 2 Internet Explorerja, ali karkoli že imaš. Na enem imaš recimo odprt RR, na drugem odpreš svoj link. Postaviš se na mesto kjer je tvoj link, klikneš tako, da je tvoj link moder, pritisneš istočasno tipko Ctrl in C. Postaviš se recimo v tvoje sporočilo na RR, klikneš in pritisneš istočasno tipki Shift in Insert ali drug ukaz Ctrl in V. Za tem narediš še en presledek in to je to.

(odgovor članu žabica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?