|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obroba za posteljico...
18.11.2007 19:39:18   
*Naja
Jo boste imele? Mi lahko prosim napišete, kakšna je funkcija te zadevce...Če prav razmišljam gre za to, da se otročku ne bi zataknila rokica ali nogica med letvice posteljice. Je imela katera kaj drugega namesto tega?

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obroba za posteljico...
18.11.2007 19:42:09   
Petraa
ja zaradi tega kar si napisala,pa tudi zaradi tega,ko je večji se že bolj močnejše obrača in z glavo in drugim delom telesa udara v letve.Naš 2,5 letnik ima še vedno,ker se celo noč premetava in bi imel že vso glavo plavouser posted image

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obroba za posteljico...
18.11.2007 20:08:35   
lelaval
Moji so jo vsi imeli, ker so se z glavicami udarjali v letvice, ko so se obračali. No - najmlajša jo ima pri 2,5 letih še vedno. Starejšima sem jih kupila, najmlajši pa sama naredila in šivala - z nitko gor Snoopy-e (ker je obsedena s kužki). user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obroba za posteljico...
18.11.2007 21:35:28   
Anonimen
Pa še piha ne novorojenčku od nikoder, če ima ta "vetrček". Saj mislim, da se mu zato tako tudi reče.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obroba za posteljico...
18.11.2007 21:57:44   
babylove
Pediatri odsvetujejo zaradi rizika zadušitve. Obrobo, vzglavnike, plišaste igrače, odeje. V postelji naj bi bila zgolj rjuha in dojenček v spalni vreči.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obroba za posteljico...
18.11.2007 21:59:45   
Anonimen
Meni niso všeč.

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obroba za posteljico...
18.11.2007 23:26:34   
Ayo
Poleg nastetega, obrobe in razni povstri in pliskoti v posteljici  novorojencku/dojencku pricarajo obdobje v maternici, ta "stisnjenost in ujetost" jih tolazi.
Zato je tudi nam, odraslim tako lepo, ko se zavijemo v deke, ker nam priklice ta carobni trenutek v maternici.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obroba za posteljico...
19.11.2007 6:13:58   
*Naja
babylove- sklepam iz tvojega odgovora, da je ti nisi uporabljala?

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obroba za posteljico...
19.11.2007 8:03:03   
poliloni
Mi smo jo imeli zato, da se  ta mal ni ves čas zaletaval v ograjico (zelo nemirno spi), da je imel temno, tudi če sem jaz nočno lučko prižgala in brala (no, vsaj malo temneje), sedaj ko je v veliki postelji smo mu pa to dali pri strani, kjer je stena, da je topleje oz. da ni direkt na steno naslonjen.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obroba za posteljico...
20.11.2007 21:23:52   
babylove
babylove- sklepam iz tvojega odgovora, da je ti nisi uporabljala?


Pravilno sklepaš user posted image .

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obroba za posteljico...
20.11.2007 21:30:13   
babylove
obrobe in razni povstri in pliskoti v posteljici novorojencku/dojencku pricarajo obdobje v maternici, ta "stisnjenost in ujetost" jih tolazi.


Kje si pa to izvedela? Verjetno je to tvoje subjektivno mnenje, ali pa ga morda kak psiholog zagovarja. Sama sem raje verjela pediatrom in fizično zmanjšala rizik zadušitve v postelji na minimum, tolažil se je pa z dudo.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?