|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obupana totalno
3.4.2009 21:26:13   
pikapolonica 24
Danes sem domov dobila odločbo za DSP.

Podaljšat sem jo mogla in dobim domov, da je zavrnjena.

Da obrazložim...

Moj mož želi posvojiti mojo hči. In v vsem ustreza, samo v tem ne, da nima prihodkov.
In mi je socialna delavka, ki ureja postopek za posvojitve dejala, naj napiševa na en list
neke dohodke. In sva jih za mesec nov, dec in jan. In da so zgolj za posvojitev.

In jaz sem dala vlogo za DSP marca, in dobim danes odgovor, da je zavrnjena, ker ima mož dohodke, in so bili navedeni tile , ki sva jih midva napisala. In so bili napisani za nesec dec, jan in fer.

Februarja jih ni bilo.

Meni pa ni jasno to...

Kako se lahko upoštevajo prihodki, ki niso dokazljivi? Papir ni podpisan, ne poštempljan, namenjen za
posvojitev???

Hotela sva dobro, da otrok dobi očeta, sedaj pa sem ostala brez finceka.

Pa še vseeno, bi se pol mogli upoštevati dohodki za dec in jan, za feb pa ne, ker ni nikjer nič napisano.

Naj mi kdo pomaga, je bil v podobni situaciji.


Mi ne bomo preživeli.

Najbolje, da smo kar crknemo od lakote.

Če pa bi bili cigani, pa bi nam vse dali.
Še v rit bi ti porinli.

Slovenija pač.

Prosim povejte, pomagajte.


Totalno obupana.

Ne vidim izhoda.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obupana totalno
3.4.2009 21:35:33   
blaža
Pojdi do te iste socialne delavke, ki ti je to svetovala in jo lepo vprašaj, da kako to, da se to upošteva tudi za DSP.user posted image Že tisto kar sta naredila v prvo ni bilo najbolj ok, da se pišejo neki izmišljeni prihodki, ma če ti je tako svetovala socialna delavka, bi pa ja vedla zakaj ti je tako rekla( ona mislim)

Zakaj se vama je pa tako mudilo z posvojitvijo? Na žalost bi šli boljše skozi brez tega. Vsaj po mojem.3

Drugače pa vem kako je, ko dela samo eden in ne greste skozi mesec. Tvoj naj si čim prej kako delo najde, magari na črno, da boste šli skozi. Na socialni pomoč se ni za zanest, pa še tako mala je, da nis za preživet al si nevem kako pomagat z njo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.4.2009 21:39:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapolonica 24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obupana totalno
3.4.2009 22:26:08   
kajajaka
Jaz pa nekaj ne razumem... user posted image
Saj, če jo posvoji, boste še manj upravičeni do česarkoli, ker se bodo dohodki delili na 3 osebe, sedaj se le nate in na hči. Tudi dokladi se ti bodo zmanjšali... Če gledaš na to finančno, se ti res veliko bolj splača ostat samohranilka...
Ali pa jaz ne razumem tvojega vprašanja... v tem primeru se opravičujem! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 1:28:43   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zdaj pa ne vem, če nisem kaj pomešala. Si ti tista pikapolonica, ki se je januarja poročila na Mauriciusu?
Če sem se zmotila, se opravičujem.


Točno taista je.

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica 24
In mi je socialna delavka, ki ureja postopek za posvojitve dejala, naj napiševa na en list
neke dohodke. In sva jih za mesec nov, dec in jan. In da so zgolj za posvojitev.
.
.
.
Naj mi kdo pomaga, je bil v podobni situaciji.


CSD v katerem mestu pa bi to bil? Kaj takšnega je nedopustno za socialno delavko. Pri vseh dokumentih na CSD je potrebno podpisat izjavo, da so navedbe resnične. Pogovori se s to soc. delavko. Lahko ji tudi zagroziš s prijavo glede njenega "nasveta"...

Drugače pa v takšni situaciji ni prav veliko ljudi...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 5:55:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica 24
Kako se lahko upoštevajo prihodki, ki niso dokazljivi? Papir ni podpisan, ne poštempljan, namenjen za
posvojitev???

Ne za posvojitev, ne za karkoli drugega, se dohodkov, katerih se ne da dokazati, ne more in ne sme upoštevati.
Tega, da ti je to svetovala socialna delavka, ne boš mogla dokazati, ker je bilo najbrž vse ustno in ker bi vsaka komisija prej verjela socialni delavki, ki je strokovno usposobljena, tebe pa bi obtožili poskusa goljufije.
Tvoja izjava (oz. partnerjeva) o dohodkih je najverjetneje podpisana s tvoje strani (ali z njegove), torej tukaj velja, da za lastne besede kazensko in materialno odgovarjaš. Torej tudi za to izjavo. Socialna delavka jo lahko uporabi proti tebi kot tvojo laž.
Jaz bi socialno delavko spomnila (tudi na malo grši način, če bi bilo potrebno), da ve, da partner nima dohodkov in da mi je izjavo svetovala ona sama. Kako bi pa ravnala dalje, pa ne vem - bi jo pa definitivno spomnila, da je v upravnem postopku (kar je obravnava vloge za DSP) potrebno vsa dejstva dokazati. Izjava sama ima sicer veliko težo, jo pa vseeno lahko izpodbijaš z zgoraj omenjenim (izpiski).

Ne vem, no... zakaj pa se vam s posvojitvijo tako zelo mudi? Saj živite kot družina tudi brez tega, a ne? No, ja - če vam tega ne bo uspelo rešiti, naj vam bo to pač dobra šola, da se ne splača lagat. Vsaj ne, če ne znaš in ne tako, da pljuvaš v lastno skledo.

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 12:19:41   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zdaj pa ne vem, če nisem kaj pomešala. Si ti tista pikapolonica, ki se je januarja poročila na Mauriciusu?
Če sem se zmotila, se opravičujem.


Ona je ja. user posted image  

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 12:23:41   
Anonimen
Mi ne bomo preživeli.

Najbolje, da smo kar crknemo od lakote.


Ma nemoj.

(odgovor članu pikapolonica 24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 12:24:22   
TinaV*
hm ne me narobe razumet
lepo da sta bla na mauriciusu ampak zdaj pa jamra? ne razumem vec nic


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
4.4.2009 13:54:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 13:57:33   
TinaV*
Kind lady se popolnoma strinjam...
prav cakala sem da se katera oglasi in da svoj komentar...res mi ni jasno kako oz zakaj so lahko taksni...nebom kritizirala se manj obsojala lepo je met otroke jaaa otroke ne pa reveze


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 14:25:34   
Pikicapokica6
Mogoče se je pa vmes naredilo kaj takega, kar ne vemo? In je zdaj zaradi tega tolk v shitu? Sem mal naivna pač....

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 14:36:56   
ajataja
ja seveda se je vmes nekaj zgodilo,denar je ostal na Mauriciusu.A ni blo to neki da ne dobi papirjev,ker agencija ne plača-zdej se pa jaz sprašujem kdo je tu neplačnik,če nimajo kaj za jest.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:44:48   
rija
pikapolonica 24: jaz iščem nekoga, da mi hišo puca...prideš? vsaj za kruh in mleko bo....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:45:33   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pikapolonica 24: jaz iščem nekoga, da mi hišo puca...prideš? vsaj za kruh in mleko bo....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:47:46   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

IZVIRNO SPOROČILO: rija

pikapolonica 24: jaz iščem nekoga, da mi hišo puca...prideš? vsaj za kruh in mleko bo....






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




samo res.

ampak kljub vsej lakoti in brezizhodnosti pa se vseeno redkokateri da dvigniti rit in priti.....user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:50:09   
TinaV*
to mas pa prav

pa se nekaj ne razumem...recimo INTERNET ce pise da bodo umrli zakaj pa ma potem se internet ko pa sploh ni tak poceni


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:51:01   
rija
da lahko prečekira ugodne ponudbe za sejšeleuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:52:46   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

da lahko prečekira ugodne ponudbe za sejšeleuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:55:49   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: TinaV*

IZVIRNO SPOROČILO: rija

pikapolonica 24: jaz iščem nekoga, da mi hišo puca...prideš? vsaj za kruh in mleko bo....






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




samo res.

ampak kljub vsej lakoti in brezizhodnosti pa se vseeno redkokateri da dvigniti rit in priti.....user posted image




se popolnoma strinjam.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:56:54   
Nončika
kak za vr*** pa je šla z DSP na Mauricius? to mi pa res ni jasno.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 16:58:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika

kak za vr*** pa je šla z DSP na Mauricius? to mi pa res ni jasno.


to bi pa tudi jaz rada vedela. ker oba delava, pa nekak dalje od crikvenice ne pridevauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:00:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika
kak za vr*** pa je šla z DSP na Mauricius? to mi pa res ni jasno.

Na trajnik (redna zaposlitev ni pogoj za odobritev) ali s plačilno kartico (katero ima lahko še od prej, iz časa zaposlitve - če redno plačuješ, ti je ne blokirajo, če si nekaj časa brezposeln). user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:01:10   
TinaV*
no jaz sem sicer se na porodni ...pa tudi place drugace nimam slabe nio nekaj vmes ...tudi moj ma dobro placo pa nama na kraj pameti ni padlo da bi se sla porocit na mauricius...midva greva raje v porec na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj cemo


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obupana totalno
4.4.2009 17:02:01   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Nončika
kak za vr*** pa je šla z DSP na Mauricius? to mi pa res ni jasno.

Na trajnik (redna zaposlitev ni pogoj za odobritev) ali s plačilno kartico (katero ima lahko še od prej, iz časa zaposlitve - če redno plačuješ, ti je ne blokirajo, če si nekaj časa brezposeln). user posted image


saj majo zaj trajnik


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?