|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktobrčki 2006-5
12.10.2008 21:06:29   
frrrr
da ne bomo kršile dogovorov o temah do 200. strani, odpiram novo temo user posted image

bomo kej klepetale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktobrčki 2006-5
12.10.2008 21:37:44   
mis
V čast mi je biti druga na 1. strani.user posted image

Tina doma iz kranjske gore. pridna, vendar ima malo razsut ritem. Ampak nič ne de, važno da je otrok nekako spet zdrav in da je razpoložena.

Neža ga je nekaj sračkala danes. Je spala samo kratke runde po 45 minut, večerne sploh ni imela in je bila posledično noro utrujena. Zdej seveda že uro in pol sladko spančka. Al bo ful spala al pa bo katastrofalna noč.

Mož prihaja iz kleti. Šibam se zrihtat.

piskot, čestitke za punčko.

Je vava že doma? Naj se kaj oglasi. Vaaaaavaaaaaa!

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktobrčki 2006-5
12.10.2008 23:13:31   
Anonimen
pozdravček še tukajuser posted image

lahko noč

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 0:05:07   
frrrr
js mam pa nov ticker user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 7:18:35   
psaša
Jaša vse najboljše za 2.rojstni dan user posted image user posted image

Ajda Iza vse najboljše za 2.rojstni dan user posted image user posted image

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 7:25:00   
psaša
Jutro. Mi smo imeli včeraj krst, nečakinja. Je bilo luštno, hitro minilo. Smo se fajn najedli user posted image , pozabavali. Vikend je pa itak tako hitro minil.
Sem bila pa v soboto čisto hin. Madoniš je razlika med 1. in 2. nosečnostjo. Itak me vsi prokužijo, ker imam že tak trebuh user posted image . Še 14 dni do NS, potem pa ne bom bla več tiho, ker nima smisla.
Mali je praviuser posted image , na momente prav priden. V cerkvi je sam z odprtimi usti gledal, bil prav priden. So se mu kar čudili, da je bil tako miren.
piškot čestitke za punčko user posted image

Še potem kaj napišen, grem na kavo, že diši.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 8:47:52   
@lina
Dobro jutro!

Najprej hvala za čestitke. Sem si jih skopirala v Word. Maxica, tvoja pride čez celo stranuser posted image

Praznovali smo že v petek v družinskem krogu, v soboto smo imeli ene prijatelje na obisku (nič organiziranega), pa smo torte pokončali do konca. user posted image

Danes sem na dopustu. Sredi dopoldneva me čaka pregled pri G (redni, preventivni, da ne bo kakšnih sumničenj), pa sem si kar dopust privoščila.  In tako sem si po dolgem času privoščila zajtrk pred računalnikom z RR. user posted image

Lep dan vam želim.


(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 9:49:36   
Lu
Dragi Jaša vse najboljše za 2 svečki user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 9:54:09   
Lu
U je majhna slikca ratala. No ja. Samo da je. user posted image

Drugače smo ok. samo vsi po vrsti smo še vedno tako smkravi, da je kaj. Pa še Tian je začel na polno kašljat. user posted image  Upam, da ne bo šlo kaj naprej.

Sem pa postala prava rekreativka. Včeraj smo si privoščili vsi ( beri tudi oči je šel z nami ) dolg sprehod po gozdu in sem bila pošteno utrujena, maledava pa kot da nikjer ne bi bili user posted image user posted image  in zvečer še badbinton. Moje spanje- zelo utrujeno user posted image  Sem dobivala skoz neke heksenšuse user posted image  Verjetno je bilo preveč. Ampak danes že nadaljujemo in gremo na telovadbo, jutri aerobika, potem joga,.... Aja pa učit se grem spet user posted image  Grem danes pogledat test in mogoče so se pa zmotili in dobim tisto uspešno opravljeno. Si morte mislit 1 vprašanje user posted image user posted image  Za zjokat.

Grem delat.

čau do kasneje

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:07:29   
piskot
morgen.

spaaaaaalaaaa bi user posted image . pa verjetno se eni 2 leti ne bom ane. drama. jest ne vem a moski res toliko bolj trdno spijo, da ne slisijo da tamali joka? moram priznat da mi je bilo prej bolje ko smo spali skupaj. zdaj pa vsakic vstat, pa v drugo sobo, pocakat ob postelji, da se umiri. ... zbiram pogum da mozu predlagam, da martina preseliva v spalnico.

drugace sem bila pa danes se na tistem UZ, ki ga nudi zdravstvo in moram rect, da je bilo porazno. tako hitro je vse zmeril, ce pomislim, koliko casa je strahova gledala srce, koliko casa pa ta dohtar ... ma res je bilo vrednih tistith 110 eur. aja, pa za spol tud ni vedel. je rekel, no ce je bil zdej fant, bo pa zdaj punca. mislem ....

potem smo sli se k pediatru. martin ima vedno vec izpuscajev, taki mali mozoljcki, pa vedno bolj ga srbijo. ne moremo ugotovit od cesa je. v glavnem moramo zdaj jemat claritin 4 dni, ce ne bo bolje pa prit nazaj k zdravnici.

moram nazaj zacet z orescki prat. mis, moci, kje jih kupita na netu?

grem se nazaj smilit sama sebi.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:12:42   
Maxica
Dobro jutro, za nami res prijeten in krasen vikend, ki smo ga (brez moža) preživeli na obali. V soboto smo se sprehodili od Bernardina do Pirana in nazaj do Portoroža, prespali v Strunjanu, včeraj pa smo se kopali v slanem bazenu, pohajali po Strunjanu, nato pa še po Izoli. Luštno, sonce pa vroče. Krasno. Še bi.
Piskot, čist btw, a ste bili vi mogoče v soboto tudi v Piranu? Smo bili ob morju in sem videla eno luštno nosečko, ki je šla po pločniku. Pa sem tuhtala, od kje bi mi bila ta punca tako znana. Potem vidim še enega moškega, ki je za roko držal enega fantka, in bi prisegla, da je bil Martin. Ampak potem ste šli že naprej in sem tuhtala, a te naj pokličem, pa se sploh nisem mogla spomniti, kako ti je ime, da bi se pa drla Piškot, Piškot po Piranu, mi pa ni bilo.user posted image  No, a ste bili vi al ne???
Zdaj sem pa dolžna še par čestitk.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:14:22   
Anonimen
no ja Piškot, jest sem tudi preveč hvalila da mali spi sam celo noč. Danes smo že spet vsi trije skupaj spali. No, mož se je kasneje preselil v otroško sobo. Se tolažim, da je luna na pohodu....

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:20:06   
Maxica
V soboto je praznoval mali smejko Jaša svoj drugi rojstni dan.
user posted image
Jaz mu dostikrat rečem kar CAR, saj me res navdušuje s svojimi izbranimi stavki in izrazi. Jaša, ostani vedno tak dobrovoljnež kot sta mami in očka, razveseljuj ju z vedno novimi pogruntavščinami, besedami, v vrtcu očaraj svoje vzgojiteljice, uspešno se brani takih in drugačnih virusov, kar v vrtcu jih pusti, da bosta tudi očka in mamica zdrava, babicam in dedkam se pusti razvajati, še naprej bodi tako nežen do svoje male sestrične, tako da boš, ko te bosta starša razveselila z bratcem ali sestrico že vse obvladal.
Lepo praznovanje in vse lepo še naprej.
user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:20:37   
mis
Neža se doji, tina v vrtcu, sem se zbudila ob pol osmih in vidim da mož še spi. aaaaaaaaaaaaa! Tino je treba v vrtec spravit. smo spali kot topi.

pomila sem kopalnico in zrihtala cunje, zdej pa ven. popoldan me čaka še prah in sesanje. pa na telovadbo grem s tino.

ajd.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:22:48   
Maxica
Svoj drugi rojstni dan je praznovala tudi mala Ajda Iza, ki ji prav tako voščim vse najlepše in najboljše, upam, da ste lepo praznovali, s sladko torto, dvema svečkama na njej, da si ju hitro upihnila, si zraven zaželela največjo željo, darila pa so bila super lepa. Vse najboljše.user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:32:12   
Maxica
Ker se je Martin odločil za petek trinajstega, to pomeni, da danes praznuje že svoj drugi rojstni dan.
user posted image
Martin, voščimo ti vse najboljše, da bi čimprej ugotovil, da je spanec pravzaprav ena odlična stvar, da bi bil zdrav, vesel in radoživ fantek še naprej, da bi z ljubeznijo sprejel sestrico, ki prihaja, z očkom in mamico pa še naprej preživljal lepo in krasno otroštvo ter v novem domu užival sto na uro.
user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:35:39   
muki1
Matjaž, vse najboljše. Uživaj vse privilegije najmlajšega pri hiši, pusti se razvajati, uživaj v igri s svojim prijaznim velikim bratcem, pa veliko, veliko zdravja ti želim.

user posted image

Jaša, naš mali vunderkind, tudi tebi želim vse naj naj. Ostani še naprej taka mala faca, pa želim ti, da se ti naslednje leto pridruži tudi mala Jašonka.

user posted image

Martin dragi. Ti pa prav danes pihaš svojo drugo svečko. Ob naslednji boš ob svojem boku že imel sestrico, ki ti bo kravžljala živčke, zato lzdaj le še uživaj kot edinček in si pošteno privošči. Ampak mamici pa le pusti spati, ker nosečke so zelo utrujene ženske, veš! 

user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:43:18   
psaša
Martin vse najboljše za tvoj 2.rojstni dan user posted image user posted image

Jaz nisem tako pridna s slikicamuser posted image , ma važen je namen, a ne?

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:43:28   
piskot
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Dobro jutro, za nami res prijeten in krasen vikend, ki smo ga (brez moža) preživeli na obali. V soboto smo se sprehodili od Bernardina do Pirana in nazaj do Portoroža, prespali v Strunjanu, včeraj pa smo se kopali v slanem bazenu, pohajali po Strunjanu, nato pa še po Izoli. Luštno, sonce pa vroče. Krasno. Še bi.
Piskot, čist btw, a ste bili vi mogoče v soboto tudi v Piranu? Smo bili ob morju in sem videla eno luštno nosečko, ki je šla po pločniku. Pa sem tuhtala, od kje bi mi bila ta punca tako znana. Potem vidim še enega moškega, ki je za roko držal enega fantka, in bi prisegla, da je bil Martin. Ampak potem ste šli že naprej in sem tuhtala, a te naj pokličem, pa se sploh nisem mogla spomniti, kako ti je ime, da bi se pa drla Piškot, Piškot po Piranu, mi pa ni bilo.user posted image  No, a ste bili vi al ne???
Zdaj sem pa dolžna še par čestitk.


hahahaha, od kdaj si pa ti tako temna?

jest sem pa gledala dol, kuga za vraga me ena tko gleda. pa ocala si imela gor ...

ja, smo sli v postojnsko jamo pa v piran. imamo zlahto na obisku, pa smo sli malo naokoli. no ja maxi, lepo te je bilo spet videti :)

drugic se pa kar zaderi, bom tud na kuki trznila user posted image


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:44:12   
piskot
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

no ja Piškot, jest sem tudi preveč hvalila da mali spi sam celo noč. Danes smo že spet vsi trije skupaj spali. No, mož se je kasneje preselil v otroško sobo. Se tolažim, da je luna na pohodu....


pismo, sem ti bila zdajle celo uro fous user posted image


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:45:50   
piskot
Hvala za cestitke gospem (a se tko napise v dvojini) pesnicam, pa vsem ostalim, ki ste mi bolj sorodne v kovanju rim user posted image .

zvecer jih pokazem pa martinu.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:53:29   
Anonimen
Matjaž, Jaša in Martin - naši trije mušketirji, VSE NAJLEPŠE ZA VAŠ ROJSTNI DAN ! SAMO PRIDNOST IN ZDRAVJA VAM ŽELIM, VSE OSTALO PRIDE SAMO OD SEBE ! user posted image user posted image

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:54:25   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Dobro jutro, za nami res prijeten in krasen vikend, ki smo ga (brez moža) preživeli na obali. V soboto smo se sprehodili od Bernardina do Pirana in nazaj do Portoroža, prespali v Strunjanu, včeraj pa smo se kopali v slanem bazenu, pohajali po Strunjanu, nato pa še po Izoli. Luštno, sonce pa vroče. Krasno. Še bi.
Piskot, čist btw, a ste bili vi mogoče v soboto tudi v Piranu? Smo bili ob morju in sem videla eno luštno nosečko, ki je šla po pločniku. Pa sem tuhtala, od kje bi mi bila ta punca tako znana. Potem vidim še enega moškega, ki je za roko držal enega fantka, in bi prisegla, da je bil Martin. Ampak potem ste šli že naprej in sem tuhtala, a te naj pokličem, pa se sploh nisem mogla spomniti, kako ti je ime, da bi se pa drla Piškot, Piškot po Piranu, mi pa ni bilo.user posted image  No, a ste bili vi al ne???
Zdaj sem pa dolžna še par čestitk.


hahahaha, od kdaj si pa ti tako temna?

jest sem pa gledala dol, kuga za vraga me ena tko gleda. pa ocala si imela gor ...

ja, smo sli v postojnsko jamo pa v piran. imamo zlahto na obisku, pa smo sli malo naokoli. no ja maxi, lepo te je bilo spet videti :)

drugic se pa kar zaderi, bom tud na kuki trznila user posted image



O jebela cesta, no, saj se mi je zdelo, škoda no. Drugič mi ne uideš.user posted image  Se ti pa trebušček že prav fino pozna.user posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 10:56:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

no ja Piškot, jest sem tudi preveč hvalila da mali spi sam celo noč. Danes smo že spet vsi trije skupaj spali. No, mož se je kasneje preselil v otroško sobo. Se tolažim, da je luna na pohodu....


pismo, sem ti bila zdajle celo uro fous user posted image



zakaj pa si ti meni fouš ? A zato, ker sem že tri dni živčna ko user posted image , ko se ne morem skontrolirat in divjam ko zmešana ? Ja, mogoče za to, ker imam jutri zagovor in je to en tak lep dogodek ane ?! user posted image   Kako pa to izgleda iz druge, profesorske strani ? A smo vam bebci ?

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktobrčki 2006-5
13.10.2008 11:35:21   
@lina
Martin, vse najboljše za tvoj 2. rojstni dan!
(se podpišem pod lepe želje bolj ustvarjalnihuser posted image )
 
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?