|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktobrke 2010
28.1.2010 10:11:58   
Pikab84
No pa sem odprla novo temo...tako da oktobrke 2010 na planouser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 10:25:40   
Anonimen
pozdravljena

mislim da je spodaj že odprta enaka tema kot jo imaš ti, priporočam da jo združita pod eno da ne boste pod vsako malo pisale.
Želim vam veselo nosečnost ter pridne zdrave bejbijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikab84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 10:34:17   
Anonimen
Hej hej!

Zaenkrat še ni user posted image , ampak čakamo na konec tedna, da vidimo kaj bo.
Če bo sreča se ti pridružimo pri čvekanju. PDP pa bi bil 7.10.010.

Lp

(odgovor članu Pikab84)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 10:47:52   
Anonimen
Tudi jaz čakam na rezultat. Moj PDP bi bil tudi 7. 10. :)
Bom pa test delala nekje drug teden.
Kdaj bi po vaše moral pokazati user posted image , če je bila ovulacija nekje 14. 1.  ?
Kdaj boste ve delale test?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 10:55:54   
Pikab84
Pozdravljene anonimke user posted image !

Po mojih izračunih je moj PDP 5.10. Jaz sem imela ovulacijo 11.1 in sem test naredila 3 dni pred predvideno  M in je CB pokazal čist rahel plusek in nato še v ponedeljek, torek in sredo...tako da mam kar 4 teste s pluskomuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 11:35:45   
Anonimen
Čestitke Pikab84 user posted image user posted image
Jaz tudi upam, da bom kmalu zagledala user posted image ...
Bom poskusila v nedeljo narediti test in sporočim.

(odgovor članu Pikab84)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 11:36:25   
ticamica
hej,
tudi moj pdp po izračunih 5.10.2010, ampak samo z enim konkretnim pluskom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikab84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 19:44:23   
Anonimen
Čao!

Tudi jaz čakam, da se pokaže user posted image . Bom zvedela drug teden  ko bi morala imeti menst. V primeru, da bo user posted image  bi bil moj rok 14.10.user posted image

(odgovor članu Pikab84)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 20:49:59   
Anonimen
hej!

jaz sem pa že zagledala user posted image  user posted image user posted image , pdp pa imam 4.10.2010user posted image user posted image user posted image user posted image . Delala sem test v ponedeljek, ko sem bila že dva dni zelo, zellllllllllllllloooooooooo lačnauser posted image . Je bilo prevče sumljivo, pa sem naredila test z babycheckom in je bila ena črtica zelo, zelo rahla, skoraj nevidnauser posted image . Sem laufala v lekarno, kupila  First Sign in je pokazal očitnouser posted image  - jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image

ps. anonimna pa zato, ker še nisem povedala vsem frendomuser posted image  

user posted image user posted image user posted image vsem nosečkam

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktobrke 2010
28.1.2010 23:01:25   
pinky girll
Pozdravljene oktoberke!

Si ne morem pomagat, da nekaj napišem. Sem oktoberka 2009 in sem kar malo nostalgična ko vas berem. Res pa je, da sem nakoncu končala med novemberkami, ker je naš Ben zamujal 16dni.

Želim vam čim lepšo nosečnost, užvajte v njej kati 9 mesecev mine zelo hitro. Oktobra pa čim lažji porod.user posted image


Uživajte v nosečnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naprej sva imela drug drugega, sedaj ko imava tebe Ben imava vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 10:08:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pinky girll)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 10:29:21   
mamica30
Lep pozdrav vsem!

Tudi jaz upam, da se vam bom lahko kmalu pridružila, kajti moje tečke naj ne bi bilo na plano 1.2. in upam da je res ne bo. Sicer pa nimam kakršnegakoli občutka, da bo user posted image . Zato počakam do ponedeljka. Test bom delala šele po zamujeni M.

Upam, da bo uspelo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 10:46:43   
andreja_p
Pozdravljene vse bodoče mamice!
Tudi meni zamuja tečka 1 teden pa 1 dan,pa tudi test mi je danes pokazal negativno.Upam da ginekolog drugi taden ugotovi veselo novico.Če je to to kar mislim da je potem bom tudi jaz med vami oktoberke2010.
Lep pozdrav vsem skupaj.

(odgovor članu mamica30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 11:22:19   
binabina
lepo pozdravljene so user posted image . no moj izračun po internetovih straneh je30.9 ali pa 1.10  povsod drugače pokaže tko da ne vem, no prvi dan zadnje user posted image pa sem imela 24.12.2009 tko da upam da se mi sedaj ta user posted image bolje iztekal kot pa prva ,..... vsem pa želim lepo user posted image  

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 13:34:31   
mashi
Hej bejbe!
Sama sem oktobrka 2009 in imam krasnega sinka Petjo.
Mislim pa, da sem spet noseča...testa sicer kar nekaj časa ne morem delat, znaki so pa enaki kot pri prvem. Vedela sem od trenutka, ko sem zanosila, zdaj pa so znaki enaki. Malo imam štalo, ker sploh ne vem, kdaj je bila zadnja menstruacija, čerpav sem nekaj kapljic krvi opazila 11.1. Če se oziram na to, potem imam rok 18.10., kar pomeni, da bom imela drugo dete še pred Pretjevim prvim RD, ki je 27.10....
Iiiiii, upam, da je to res to...ker imam že občutek da bo punčka...sem zmešana ane! No, to je že dokazano, saj sem najbrž 3 mesece po prvem porodu spet noseča. In to načrtno.user posted image
Test bom delala šele čez kakih 10 dni, vendar že zdaj pobiram stave, hehe. Pa jz nikoli ne izgubim.
No, upam, da nas bo veliko srečkic nosečkic.



(odgovor članu binabina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 13:49:57   
Pikab84
Pozdravljene vse souser posted image !!!

Me veseli, da se nas je že toliko zbralo in da bomo lahko čvekaleuser posted image  

(odgovor članu mashi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 14:59:07   
teycika
Kaj ste že začele z vnosom folne kisline?

Lep pozdrav

< Sporočilo je popravil teycika -- 29.1.2010 15:06:54 >

(odgovor članu mamica30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 15:04:37   
teycika
Lepo pozdravljene!

Povejte mi vse tiste, ki še nimate poz. znakov, če čutite kakšno spremembo v telesu, oziroma če imate kakšne znake že? Ker men se zdi, da mam že vse znake, ampak mam pa tut zelo veliko željo da bi pokazalo user posted image .

Lep pozdrav vsem in veliko sreče.user posted image

< Sporočilo je popravil teycika -- 29.1.2010 15:07:11 >

(odgovor članu mamica30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 16:07:15   
mashi
Teycika, znaki, ki jih imam jaz so naslednji:
- slabost
- boleč trebuh - kit pri menstruaciji
- napet trebuh, kot bibilo malo oteklo
- utrujenost
- občutljivost na vonje

Samo jz sem s temi znaki pri zgodnjih, običajno se pojavijo kasneje. Mene mučijo že zdaj, pa testa še 10 dni ne moirem delat. Vem pa, da so znaki pravi (ni želja), saj so bili pri prvi nosečnosti enaki in enako zgodnji.
Vendar še vedno vse skup jemljem mal z rezervo in bom lepo protpežljivo počakala na test.


(odgovor članu teycika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 16:08:46   
mashi
U ja, folna kislina.
Jz jo bom začela jemat, ko vidim pozitivni test. Tako sem prakticirala tudi prvič.

(odgovor članu mashi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktobrke 2010
29.1.2010 18:05:31   
teycika
Čao!

Mashi jaz imam tudi take znake, kot ti. Razen, da nisem še tako občutljiva na vonje. Proti koncu drugega tedna bi morala dobiti menst., tako da če je ne dobim, bom potem naredila test.

Lpuser posted image

(odgovor članu mashi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktobrke 2010
30.1.2010 9:02:12   
tinda
Čao souser posted image !

Tudi jaz sem pretekli teden naredila test in je bil user posted image , in sicer v 7 krogu. PDP 2.10.2010, nekaj dni pred mojim roj. dnem.user posted image

Moram priznat, da sem imela  dosedaj čist  vsak mesec vse možne znake nosečnosti, pa je na koncu prišla user posted image . Ta mesec pa je bilo vse drugače, nobenih bolečin v trebuhu in tudi prsi niso bile nič boleče. No sedaj so že občutljive, kar precej in tudi rahla slabost se pojavlja predvsem zjutraj.
Na pregled sem se že naročila  in ga imam 24.2.2010. Folno kislino jem že kar nekaj časa.

Vsem so user posted image želim lepo nosečnost in upam da nas bo veliko Oktobrk 2010.








(odgovor članu teycika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktobrke 2010
30.1.2010 9:50:21   
ticamica
zdravo,
nama je ratalo v drugem krogu, doma pa imam že 15 mes. starega sončka...znaki so bili pa v prviuser posted image drugačni: boleče prsi, huda utrujenost, malo slabosti; zdaj pa zaenkrat samo občutljivost za vonje in požrešnost na meso user posted image .
folno kislino pa jemljem že kaka 2 meseca...v prvi user posted image sem jo pa šele po prvem mesecu....
čau

(odgovor članu tinda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktobrke 2010
30.1.2010 10:23:44   
Himba
Pozdravljene nosečke!

Tudi nama se je nasmehnila sreča po zelo dolgem čakanju.
Še kar ne morem verjeti, da je plus in bom zagotovo naredila se kaksen test user posted image

Zadnja menstruacija 25.12, rok poroda 1.10.2010.
Trenutno nimam nobenih posebnih znakov.

Lep vikend vam zelim.

nosečka srečka

(odgovor članu ticamica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktobrke 2010
31.1.2010 10:51:54   
kpmk
Pozdravljene oktoberke....

Naj se še jaz pofočkam in z vami delim to veselo debato, ja saj sem zagledala user posted image /user posted image in ja sem v veselem pričakovanju. PDP po mojih internetnih izračunih je med 28.9. in 1. 10 2010
Naj se pohvalim, da imam doma 9mesečnika in komaj čakam da se mu pridruži še en navihanček ali navihanka, to bo še veselo.

Ker sreče še ne morem deliti z ostalimi, jo bom za začetek z vami ( dokler dr ne potrdiuser posted image )

In vsem želim SUPER nosečnost!!!!!!!!!



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Himba)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?