|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 20:37:46   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: anju

sasadejan sem pozabla - in od babice je dosti odvisno!



Aja user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 20:45:29   
Najki
Cebeli za posodo za indukcijo imas lahko navdne piskre, sicer pa midva nimava se posode in nimava dileme pri tem, kaj bo uporabno in kaj ne. Sem pa zasledila en podstavek, ki prevaja energijo na katerokoli posodo. V bistvu je metalna plosca z rocajem, ki jo das pod posodo in potem lahko das vsakrsno posodo gor. Ni ravno poceni, samo mogoce bi ti prav prisla. Tukaj imas link za primer.

Pokora kolk se bos sele zjokala, ko prideta user posted image .

Melita v BC so ene cene res navite, samo pa je vecja izbira konkretnih oblacil. Recimo pajackov, kapic, klobuckov, gornjih pajackov, imajo pa precejsnja posezonska znizanja. Jaz pri njih kupim samo clar kolekcijo pa kaksne kapice, ostalo pa kjer pac najdem. Zelo veliko sem dobila v Hoferju, imajo poceni in kvalitetne stvari, pisane tetrice, bodije, hlace, samo je vsake dva tedna nekaj drugega v ponudbi pa hitro pograbijo stevilke. Interspar ima veliko pajackov in pizamic, tudi zabice do pasu. Zdej je sicer povsod se malo problem, ker ni se zimske robe, samo cez kaksen mesec bo ze veliko izbire po moje.

Caroline1 pridna si bila s cunjicami. Jaz sem danes en predal nogavick, rokavick in kapic prekopala in locila za tamalo, ostale sem sproti dajala na stran, samo na vec koncev. Moram zbrati na kup in pocasi dati skozi pranje in likanje. Pa lociti moram igrace, vse pralne preprat, vse nakupckat, ker nas mali je pol tega porazgubil po hisi. Se novo peno za zibko moram nabavit in narezat. Tega je se veliko, samo v resnici lahko vse urihtamo v enem vikendu, tako da se ne forsiram. Bo se dosti casa med porodnisko. Aha se lupinico moram oprati, pa igralno deko

Aja se eno stvar vas lahko spomnim. Verjetno se boste precej dojile v postelji, sploh ponoci, bi bilo fajn imeti nadposteljni vlozek cez jogi, ker bo pogosto polita postelja. Al pa si dajte zlozeno rjuho pod gornjo rjuho na mestu, kjer se boste dojili, da ne bo jogi nastradal.

Popoldan sem odspala dve uri, zdej sem pa na volji it kopalnico spucat user posted image . Najboljs da kar izkoristim ta vzgon.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 21:03:31   
missD
IZVIRNO SPOROČILO: anju

IZVIRNO SPOROČILO: missD

Oddajo si že prenašam, mislim da sem že gledala, ampak te zadeve so vsakič znova zanimive :)

s kje si jo prenašaš?



iz prepovedanih virov user posted image beri: internet (torrent-i) pa potem lepo pogledam na računalniku

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 21:31:55   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: missD

IZVIRNO SPOROČILO: anju

IZVIRNO SPOROČILO: missD

Oddajo si že prenašam, mislim da sem že gledala, ampak te zadeve so vsakič znova zanimive :)

s kje si jo prenašaš?



iz prepovedanih virov user posted image beri: internet (torrent-i) pa potem lepo pogledam na računalniku


sem mislila da mi olajšaš iskanje prepovedanega -?

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 21:35:43   
missD
sem ti odgovorila preko ZS, da ne bo kaksen moderator jezen.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 21:36:19   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: sasadejan

IZVIRNO SPOROČILO: anju

sasadejan sem pozabla - in od babice je dosti odvisno!



Aja user posted image

pri iztisu razteguje masira narekuje kolko pritiskat...

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 21:37:58   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: anju

IZVIRNO SPOROČILO: sasadejan

IZVIRNO SPOROČILO: anju

sasadejan sem pozabla - in od babice je dosti odvisno!



Aja user posted image

pri iztisu razteguje masira narekuje kolko pritiskat...



Jojjjj kok stvari jaz ne vem user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Oktobrke 2010
14.8.2010 22:10:58   
Bonnie_RR
Pozdravljene,

prišle ste do 200. strani, zato, iz varnostnih razlogov, tole temo zaklepam, ve pa čvekanje nadaljujte v novi.

Še link: http://www.ringaraja.net/forum/Oktobrke_2010_II/m_5301674/tm.htm

Lp,
Bonnie_RR

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 14.8.2010 22:43:35 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?