|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 8:42:38   
3x mami
jutro!

tu je ze fajn zalilo zjutraj. danes nas popoldne caka se en rojstni dan v notranjskem, pa bomo skoraj gotovo v hisi. sam da je torta user posted image

anju, lih vceraj sem bila v oviesse. nekaj sem vzela, zraven pa se pofirbcala naokoli. uh, oblekic za male imajo tam cel kup, tako lusnih, sam cen pa nisem gledala, ker ne bom nic kupovala... sem vzela pa par majic za vecjega. imajo tam tudi en kup cunj za od 1e naprej, se splaca mal premetat. kaj bos pa iskala tocno?
za torto je vseeno, kaksna je. sam da jo lahko delam brez kakih kremfixov, pudingov in tega. pa se drugega kot cokoladnega ne spomnim. skute pa moji mali nocejo jest, ze od zacetka, pa ne vem, zakaj. nasla sem se tole, ki se mi zdi zanimiva: http://www.kulinarika.net/recepti/2457/sladice/kokosova-torta/. bom se mal pobrskala.

seznam. bom mal preuredila in naredila se en seznam s pregledi, pa boste rekle, ce vam je v redu. bi ga pa potem dajali gor 1x na teden, da ne bo prevelike guzve na straneh. tako da kar javite spremembe.

cebricek. nam je bila dovolj banjica, taka cisto obicajna. kasneje jo lahko uporabljas tudi za perilo in podobno, kaj bi pa s cebrickom delala, pa ne vem. ok, to je gledano iz cisto prakticnega pogleda - ker nimamo tako veliko prostora. drugace pa otroci zelo uzivajo v vodi, dovolj da so noter in da lahko spricajo naokoli. na zacetku itak ne sedi, tako da ne vem, kako ga splohi mas noter. ko pa ze sedi, pa malo bolj pocuvas, pa je lahko komot v kadi.


(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 8:52:00   
Pokora
Jutro!

Anju, si gledala utrinke? Pri nas se je potem razjasnilo in sem videla par res lepih. Pa upam da se mi želje uresničijouser posted image

Najki kako je mali? Dejte mu fuuul spirat nos s fiziološko. Operil ste dobili zato da razreči sluz, samo morate potem to sluz ven sprati. Mi to naredimo tako, da s ta veliko injekcijo špricnemo v eno nosnico, da v drugi ven priteče (to mi je svetovala P). Mali bo verjetno tulil kot jeshar, ker tega verjetno ni vajen, samo res pomaga.

Polmaja, dobra si, ni kajuser posted image user posted image  Za voziček pa tudi jaz lahko rečem da si se dobr odločila. 2 moji prijateljici ga imata, in sta obe zelo zadovoljni. Mi imamo pa Qiny Speedya in sem tudi z njim zelo zadovoljna.

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:09:29   
anju
Anju, si gledala utrinke? Pri nas se je potem razjasnilo in sem videla par res lepih. Pa upam da se mi želje uresničijouser posted image

pravzaprav ne. sem pogledala in prehitro obupala nad stanjem neba. le naj se ti želje uresničijo!

pa veste zakaj še komi čakam september - zaradi  srečanja Oktobrk 2010! a se bomo kaj zmenle?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:14:57   
anju
3x mami tista kokosova torta mi deluje premastna. meni nekako ne potegnejo tiste putraste kreme.
v tisto kremo lahko daš namesto skute smetano. skuta seveda da svoj okus, samo tudi s smetano ne bi blo slabo, samo potem moraš pazit pri količini zmiksanega sadja, da ne bo preredko.
ma sej me preveč kompliciramo glede teh tort, na koncu je res "sam da je torta":)

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:16:19   
anju
Pokora ma kaj tvoj fantek je tud na 13ega rojen?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:27:28   
zinchy

IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami







Pdp, Nick, Starost, Kraj bivanja, Zaporedna  ,  doma (letnik), Spol, Kje bomo rodile, Naslednji pregled


28.9.2010
Smarnca 29 let Mozirje 2. 1     CE

30.9.2010
Binabina 25 let Celje 2 
Tinaaleks 27 let Ljubljana 2  1  PO

1.10.2010

2.10.2010
Tinda 28 let 1.
Inna79 30 let 1.
Bička ?  1 
Tejči08 32 let Šoštanj 3   2   SG

3.10.2010
Arual2006 33 let Celje 2. 1 user posted image
GretaGarbo 28 let 4. 1  
Rose85 24 let 1. user posted image    
Born*to*be*wild 21 let Dobrepolje 1. user posted image Kiara
 
4.10.2010
3x mami 27 let Obala 3. 2 (06, 07) user posted image PO, NP 1.9.
Pikab84 26 let Primorska 1.  PO
Filisa 28 let Maribor 1.user posted image Brina MB

5.10.2010

6.10.2010
Kolumbo 32 let 3. 2 user posted image
Nejaja 23 let Koroška 1.
Lencica 2.
Kpmk 26 let Celje 2 1
Beka77 25 let 1. user posted image

7.10.2010

8.10.2010
Mamica30

9.10.2010

10.10.2010
Bibaleze1
Zinchy
22 let Kranj 1.  user posted image  Mai Peter KR UZ lega 23.8. NP 6.9.

11.10.2010
Anju
29 let Primorska 2. 1 user posted image PO
Nejkec 1.
Mojcaya 26 let 1. user posted image Ptuj
Samantka 24 let  Štajerska 1.user posted image  MB
melami
lija30  1.
Melita73 ? 1  

12.10.2010
Pikica1111
25 let
tinula

13.10.2010
Katra55
3. 1
SM10 33 let 5. 1 user posted image
Snežakinjauser posted image   

14.10.2010
Zojika80
Ptuj 2. 1

15.10.2010
Krokar 31 let 2. 1
Rokipoki
? 1

16.10.2010
mamamajča Štajerska ?  1   Ptuj
pokora 35 let 5  1   user posted image

17.10.2010
Caroline1
Celje user posted image  SG
Žan07

18.10.2010
Tybysy
 36 let  1.user posted image NM-LJ
S*
33 let 2. 

19.10.2010
Ninka21

20.10.2010
Ejla
29 let 2. 1  
bt08 2. 1
nova.mami.81 1.  

21.10.2010
missD
2.  user posted image user posted image
 
22.10.2010
Sasadejan
25 let Domžale 1.user posted image Mark
blancica
Mojcy3 
NM

23.10.2010
Janaja
26 let 3. 2   user posted image

24.10.2010
Zana21
4.
M&A
34 let Ljubljana 5. 2   user posted image

25.10.2010
Anau
Nika1
Domžale 2. 1   PO
Najki 29 let Ljubljana 2. 1 user posted image
Orhideja80 29 let Ljubljana 1. user posted image

26.10.2010
2ursae
32 let Ljubljana 3 2 user posted image  Lučka  LJ
Kodrana 25 let Dolenjska 3. 1  

27.10.2010
Polmaja
37 let 2.user posted image Bor 
Bloom1 36 let 8. 5   user posted image
Roberta69 28 let Ljubljana 2. 1 user posted image   LJ
Tina078 31 let Ljubljana 2.
Alicia84 26 let 1.

28.10.2010
Luna_25
25 let 1.user posted image NM
čebeli
3. 1   
Urshy78
32 let Ljubljana 1.user posted image LJ
Mami_1979
30 let 5. 4 user posted image  CE
Marjetica21

29.10.2010
Jana84 25 let Primorska 4. 1  Šempeter
BRinME 26 let S. Primorska 1.   Šempeter
Orto2 ? 1
Majabar 28 let Ljubljana 1. user posted image Kolumbija

30.10.2010

31.10.2010
PixieM
26 let Koroška 1.user posted image SG

XX.10.2010
Anja83 1.

1.11.2010
Strippy Ljubljana 1.






user posted image      user posted image user posted image     user posted image user posted image       user posted image



_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:33:47   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: anju

Anju, si gledala utrinke? Pri nas se je potem razjasnilo in sem videla par res lepih. Pa upam da se mi želje uresničijouser posted image

pravzaprav ne. sem pogledala in prehitro obupala nad stanjem neba. le naj se ti želje uresničijo!

pa veste zakaj še komi čakam september - zaradi  srečanja Oktobrk 2010! a se bomo kaj zmenle?


Jaz tudi komaj čakam srečanje, da vas spoznam user posted image . Tako, da bi se res lahko zmenile.

Jaz jih pa nisem videle, ker je bilo nebo čisto prekrito z oblaki user posted image

< Sporočilo je popravil sasadejan -- 13.8.2010 9:34:30 >

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:41:54   
anju
3x mami tale krema mi deluje bolj slastno, če je ok bela čokoladauser posted image

http://www.kulinarika.net/recepti/12269/sladice/kokosova-torta-/

sasadejan a si ti kaj organizatorke? js sm bl švoh pri tem, lahko pa še spomnimuser posted image  mogoče prvo vprašanje - kje bi se srečale?

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:55:58   
Pokora
Anju, ne moj je rojen 27. samo tale ticker mi ne šteje dnevov, ampak samo mesece. A je tvoj rojen na petek 13?

3x mami, verjetno si spregledala ko sem te spraševala če hočeš recept od zelo simpl in zelo dobre saharce?

Anju in Sasadejan skoda da nista videli utrinkovuser posted image  Mi je pa ful žal da jih mali ni videl. Si jih ful želi videti.

Kdaj septembra bi pa bilo srečanje?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 9:56:56   
janaja
Zdravo Bejbe,

nas je tud zjutraj skor zalilo, še dobro da sem bila z malim še v  postelji. Moram napisat, da imamo za našo user posted image  zbrano ime in bo REBEKA .
 
Kaj pa glede vozičkov, zdaj imate pa najbrž že izbrane.
Jaz  bom prodala svojega Hartana ( pa mi bo pomoje žal),
sam glede na to da sem imela zdaj dva fanta in vse v bolj kot ne fantovskih barvah imam zdaj željo po punčkastih zadevah user posted image .
 
Sem gledala tele baby spa, pa nimam pojma ali je to kaj kvalitetno.
 
Sem pa gledala tud Jane pro matrix v akciji, sam so baje razprodani.
 
Upam da baby center pa pikapolonica dasta ven še kakšne akcijske novičke z vozički user posted image .
 
Lep deževen pozdravček vsem.
 
Janaja

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 10:08:41   
BRinME
Dobro jutro...danes nas je pa malo shladil dež že navsezgodaj...sem vstala že ob 5h, ker se je bliskalo in v daljavi grmelo, da sem pobrala cunje z balkona. Sem jih dala sušit ob 23h zvečer k je bilo še jasno in še dva utrinka sem vidla spotoma...user posted image

Za seznam NP 3.9. rodila bom v PO in sprememba v letih na 27.

Danes popoldne greva s prijateljico v nabavo za našega user posted image ...že vidim kako bo šlo 200€...pa kaj češ, če je treba je treba...user posted image

user posted image Mam pa spet eno vprašanje za drugo in mnogorodke user posted image ...glede pediatra...a to lahko pokličem oz povem že zdaj h komu bi hodila al se to naredi po porodu? Jaz bi rada čimveč stvari opravila prej, da bom pol brez skrbi kaj moram še naredit. user posted image

Zimska vreča za voziček - Me je mama vprašala kaj naj mi kupi za dojenčka, pa sem nekako pomislila na zimsko vrečo za voziček...zdej sem pa v dilemi kakšno...gledala sem to in to...kaj ve mislite? in kakšno bi mi ve priporočale...

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 10:15:31   
missD
IZVIRNO SPOROČILO: anju


maa2010 za druge stvari iz tosame ne vem ampak vložki z najkinega linka so ceneje. v štacuni so kar okoli 2€ (bili ko sem še imela menstruacijo;))

missD a nisi tam tudi nekaj poceni bodijev dobila?




ja res, sem dobila žabice po 3,5€, kar se mi zdi do sedaj najcenejša varianta, v BC so dražje (5€)
so pa od nekega pletiljstva Tome.

Sem malce pobrskala za tole pletilstvo... imajo tudi svojo trgovino in smešno nizke cene, TUKAJ so punce imeele debato.
Me kar mika, da bi šla pogledat. Saj kakšnih belih bodijev se ne bi branila :D


< Sporočilo je popravil missD -- 13.8.2010 10:18:53 >

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 10:32:12   
Pokora
Brinme, mi smo imeli tako vrečo http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177006  in smo bili z njo zadovoljni.

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 10:42:05   
anju
Anju, ne moj je rojen 27. samo tale ticker mi ne šteje dnevov, ampak samo mesece. A je tvoj rojen na petek 13?

ne, to vseen ne:) se mi zdi da je bla sreda, potem 2008 je blo prestopno leto in je svoj prvi rojstni dan res praznoval na petek 13.

BRinME kako so drage tele vreče! za drugo s tvojega linka sem spraševala tudi jaz nekaj strani nazaj smo debatirale o teh vrečah (naj bi imeli lepe in poceni v trgovini NKD, ki je jaz še ne poznam, nekatere od nas so že kupile vrečo tam). no za to drugo s tvojega linka so mi rekle, da se jim zdi preveč odprta okol glave (s tvojega prvega linka mi deluje še bolj odprta) samo imam občutek, da se da kar lepo zategnit tam. piha pa tud pr vas, sej si z goriškega ne?

missD hvala za info!!

tudi js rabim te osnovne stvari bele bodije na preklop (imam ogromno majčk na preklop ampak so mi bili bodiji boljši), žabice... moram še malo pogledat kar imam...

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:07:51   
BRinME
IZVIRNO SPOROČILO: anju

piha pa tud pr vas, sej si z goriškega ne?



Ja med NG in Tolminom smo in tut tu piha pozimi.user posted image
Ta vreča bunker tut men deluje fajn in pomoje se da zategnit da gleda sam obrazek ven...pride prav tut če ga moraš kam nest, ne samo za v voziček. Bom malo pogledala danes še po NG k grem po nakupih, če majo že kaj zimske robe.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:17:01   
3x mami
sem ze prej pisala odgovor, pa me je sef zakacil in sem imela do zdaj sestanek user posted image

tasta sta najmanjsi problem, pojesta vse, kar vsaj malo disi po sladkem. zgled tudi ni tako pomemben (zato si tudi upam kaj spackat user posted image ).
anju, tisti recept sem tudi gledala. najtezje je, ko se sama ne vem, kaj bi delala.
Pokora, ti kar napisi recept, sploh ce je preprost. ce ne jutri, bom pa drugic pekla user posted image

uh, srecanje. name bolj ne racunat, ker bo po moje kar pester mesec. ze brez rojstva, kaj sele ko se mali odloci prilesti ven...

za utrinke sem brala, da bodo, sam sem potem prehitro zaspala. med nocnimi obiski wcja pa se nisem spomnila pogledat.

pediater. mal prej se pozanimaj, kje sploh je, ce je v redu al ne, lahko poklices in vprasas, ce sprejema ipd. prav izberes ga pa po rojstvu. ko prides domov poklices in se narocis. prvi pregled je pri 1 mesecu. in takrat gres obicajno kar s svojo zdravstveno, ker otrok je verjetno se ne bo dobil (mal traja).

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:20:17   
janaja
IZVIRNO SPOROČILO: BRinME

Dobro jutro...danes nas je pa malo shladil dež že navsezgodaj...sem vstala že ob 5h, ker se je bliskalo in v daljavi grmelo, da sem pobrala cunje z balkona. Sem jih dala sušit ob 23h zvečer k je bilo še jasno in še dva utrinka sem vidla spotoma...user posted image

Za seznam NP 3.9. rodila bom v PO in sprememba v letih na 27.

Danes popoldne greva s prijateljico v nabavo za našega user posted image ...že vidim kako bo šlo 200€...pa kaj češ, če je treba je treba...user posted image

user posted image Mam pa spet eno vprašanje za drugo in mnogorodke user posted image ...glede pediatra...a to lahko pokličem oz povem že zdaj h komu bi hodila al se to naredi po porodu? Jaz bi rada čimveč stvari opravila prej, da bom pol brez skrbi kaj moram še naredit. user posted image

Zimska vreča za voziček - Me je mama vprašala kaj naj mi kupi za dojenčka, pa sem nekako pomislila na zimsko vrečo za voziček...zdej sem pa v dilemi kakšno...gledala sem to in to...kaj ve mislite? in kakšno bi mi ve priporočale...



Oj

glede zimske vreče sem jaz kupila za prvega sinkota, ki gre letos v šolo od quinny-ja zimsko vrečo s puhom, je ekstra topla in mehka in po dveh razgrajačih in šestih letih še kot nova. Priporočam.

Jo bom uporabljala tudi v tretje. In kar je najbolj važno, dala se je pripeti čisto v vsak voziček.

Lp janaja



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu BRinME)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:23:55   
BRinME
IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami

pediater. mal prej se pozanimaj, kje sploh je, ce je v redu al ne, lahko poklices in vprasas, ce sprejema ipd. prav izberes ga pa po rojstvu. ko prides domov poklices in se narocis. prvi pregled je pri 1 mesecu. in takrat gres obicajno kar s svojo zdravstveno, ker otrok je verjetno se ne bo dobil (mal traja).



Ja za pediatra sem že odločena, ker je bila tut moja takrat še šolska zdravnica  in vem da je super in tut drugi jo ful hvalijo. Se pravi najboljše, da se prej malo pozanimam če sprejema, prav naročim pa se po prihodu domov. user posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:32:57   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: anju

3x mami tale krema mi deluje bolj slastno, če je ok bela čokoladauser posted image

http://www.kulinarika.net/recepti/12269/sladice/kokosova-torta-/

sasadejan a si ti kaj organizatorke? js sm bl švoh pri tem, lahko pa še spomnimuser posted image  mogoče prvo vprašanje - kje bi se srečale?


Rečmo, da mi kar gre organizacija user posted image . Mislim, da je najprej potrebno zvedeti katere so za srečenja in iz kje so, da se potem najde lokacija. Potem, pa se še določi datum - seveda v septembru user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:33:58   
tinaaleks
Jaz zagotovo pridem na srečanje. Se lahko zmenimo kar pri pokori, ker ne sme it ven...user posted image , pa ji moramo vsaj eno delo dat. Me se pripeljemo, ona pa rihta.user posted image  (pokora, da me ne bi resno vzela)...
Se bomo pa najbrž težko zmenile, ker smo iz vseh vetrov.

jaz tudi razmišljam da kupim zimsko vrečo, moram pa še malo pogledat naokrog, da vidim, kaj bi mi bilo najbolj všeč. Po drugi strani imam pa tako veliko enih dekic, da se mi zdi škoda denarja,... Še razmišljam....

utrinki-vedela in pozabila.

pediater-jaz sem poklicala ko sem prišla iz porodnišnice, seveda sem se prej pozanimala (seveda na RR) katera je dobra v ZD Šiška in moram reč, da je najboljša!!!

seznam-leta treba tudi popraviti-jih imam kar že 28!

(odgovor članu BRinME)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:36:09   
Pokora
3x mami evo recept za saharco:

Testo:
- 3 jajca
- 20 dag sladkorja
Stepaš da naraste.
Primešaš:
- 1,5 dcl mleka
- 1,5 dcl olja 
Dodaš:
- 20 dag moke
- 1 pecilni
- 7 žlic čokolade v prahu (če nimam dam kar Nesquick)

Ko je testo že skoraj pečeno zavreš:
- 2 dcl mleka
- 3 žlice sladkorja
- 3 žlice ruma
- 1 vanilij

Ko je testo pečeno, ga prerežeš na pol in še vročega preliješ s to tekočino. Namažeš z marelično marmelado in torto preliješ s čokolado. To je to. Je pa fino če jo narediš en dan prej, da se fino "nažmohta".

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:43:45   
Pokora
Tinaaleks, lahko se res tudi pri meni dobimo. Placa dost, edini problem bi bil, ker vas ne bi mogla strežt. Sem pa sicer malo računala da bi bilo srečanje ne takoj v začetku septembra, da bi lahko tudi jaz prilezla, ker bi vas rada spoznala. Upam da imam v ponedeljek pregled in takrat bom tudi zvedela kako je moje stanje.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:48:16   
tinaaleks
pokora-jaz bi z veseljem kar pri tebi, ker imam tudi blizu do tebe!user posted image  malo moram biti sebičnauser posted image

upam, da ti bodo na pregledu povedali dobre novice!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:56:54   
sasadejan
Jaz sem pa danes zadnji dan v službi in imam kar malo krize. Sem mislila, da bom vesela, da bom frej zdej leto dni, ampak se v službi tako z vsemi dobro razumem, da mi je hudo, ker jih ne bom vidla user posted image .

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Oktobrke 2010
13.8.2010 11:59:44   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami

sem ze prej pisala odgovor, pa me je sef zakacil in sem imela do zdaj sestanek user posted image
user posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?