|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 15:42:29   
štručka
Živjo!

Imam vprašanje za vse tiste, ki ne nameravate vzeti denarja, kateri paket se vam zdi najbolj smiseln.

Osebno bi se za paket veliko hitreje odločila če bi bilo v njih veliko več "potrošne robe", drobnih reči, raznih plenic, brisač, malo kvalitetnejše kozmetike, morda kakšna naročnina na revijo in kakšna druga literatura namesto vozička in avtosedeža.
Še vedno ne vem, če bi vzela denar, ko pa se trudim izbrat med paketi mi kar ne gre in ne gre.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 15:56:52   
Mandarin
Ne vem če je še stolček v paketih, ampak je zakon. Uporaben do 99 leta

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 16:08:57   
arielca
Od paketov mi je najbolj všeč tisti s stolčkom, ampak se mi zdi, da pred tem potrebujem veliko več stvari, zato bom raje vzela denar in kupila vse potrebno.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 16:14:20   
štručka
http://www.novorojencek.com/zavitekB.php

Poglejte na povezavo. Se mi zdi, da so pakete malo spremenili.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 16:35:28   
Anja**
Ne razumem zakaj zelis na vsak nacin vzet paket?

      

Ce bos malo pobrskala z iskalnikom tukaj na RR in na medovernet, bos dobila vec potrditev, da se paketa ne splaca vzet, ker je dejansko manj vreden, kakor 57.190 sit.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 17:17:00   
štručka
Saj ne, da bi na vsak način vzela paket , ampak zdi se mi, da v nekaterih ni tako malo stvari, da se ga nebi splačalo vzet. Predvsem tisti s štorkljo je kar ok. Malo sem računala, koliko bi lahko za stvari, ki so v paketu zapravila, če bi jih kupovala sama in sem prišla na 70.000sit. Pa tudi to vem, da če bi npr.en pajac, ki ga bo dete nosilo 1 mesec, kupila sama, bi zanj sigurno odštela več, kot sem vračunala v paket.

Pa nisem "škrta" a se mi zdi, da tiste plenice, kapice in štumfki niso tako preklemano slabe kvalitete,da bi se jih bi bilo potrebno v takoooo velikem krogu ogibat.

Če si naredim seznam stvari ki so v paketu in jih grem kupit v trgovino za tistih 50000 gotovine bom sigurno kupila pol manj, kot bi dobila v paketu. Voziček in avtosedež si bom pa itak izbrala v najkvalitetnejšem rangu.

In še enkrat. Jest mislim, da NI dejansko manj vreden od tistih 50jurjev!

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 17:19:05   
Nyah*
Hvala za link, sem si ogledala in prebrala o vsebini. Ne vem zakaj, ampak imam obcutek, da kar malo silijo, naj vzamemo paket. kar neka nagradna igra pa to . Po mojem, ce je vse res tako kvalitetno kot pravijo in ce je res vse vrednejse od 57.000, bi bili oni na slabsem, tako pa imam obcutek, da se borijo za to, naj vzamemo pakete.

Imam tudi prijateljico, ki je pred dvema letoma vzela paket z avtosedezem, ki ga je morala nato kmalu vrniti, ker ni ustrezal standardom. za nadomestilo je dobila 13.000 . pa naj mi ker pove, kje za ta denar dobis avtosedez .

Hmmm, ne vem no, kaj pravte punce .

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.9.2005 17:19:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štručka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 17:30:34   
SašaR
Glede avtosedeža, ta ki je sedaj ustreza standardom in tudi po varnosti je nekje na sredini ocenjevalne lestvice.
Tudi jaz sem računala, kaj bi se mi bolj splačalo in bilo je tam tam. Ker sem oziroma bom večino stvari dobila bom vzela paket, sicer pa bi se odločala med tistim z avtosedežem in tistim s stolčkom. Moje sestrične so imele tak stolček in moram reči da je zakon, saj smo sedeli vsi na njem in je bil zelo trden.

LP

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 17:31:29   
SašaR
vzela paket = vzela denar.
Smotka

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 17:35:31   
Marogica
Pri nas je bilo tako, da sem pri prvem vzela paket, ker nisem imela ničesar. Sem našla kar nekaj uporabnih stvari, nekaj sem kupila sama (za spomin), nekaj pa so prinesli ostali (za darilo). PRi drugem sem pa vzela denar, nekaj sem kupila sama, prijatelje in sorodinike pa sem prosila, da mi kupijo plenice različnih velikosti. Tako sem imela plenice do otrokovega 5,5 meseca.
Je pa težko reči, kateri paket je dober oz. najboljši. To je vedno odvisno od posameznika, njegovih potreb in želja. Meni pač ni bilo žal, da sem pri prvem vzela paket.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 17:39:22   
štručka
Evo paket C:

Pa preračunajte, koliko bi same odštele za nakup naštetih artiklov:
Štorklja
Kopalni plašček
Spalna vreča
Posteljnina
Bombažni komplet ((žabe,majčka, kapa)
Bombažna trenirka
Nahrbtnik
krožnik (v katerega se vlije topla voda)
slinček
"prvi"lonček
bombažna kapica (benettonova je ista!)
Brisača 100x100 z rokavico za umivanje
dve bombažni majčki na preklop
pet lepih rumenih povijalk
žabice
bombažen bodi (čisto simpatičen)
10 krpic
vata cik-cak (ta verjetno ni ravno veliko vredna..)
slikanica
še en lonček
prvi probor za nego zob
glavnik in ščetka za lase
jedilni pribor
škarijce (sama sem za podobne pred letom odštela 1990sit)
kresnička
gobica
publikacija



meni se zdi, da MDDSZ dobi naštete izdelke po bistveno nižji ceni, kot bi jih me odštele v trgovinah .

Pa brez zamere. Meni se zdi, da nekatere neupravičeno pljuvajo po paketih.
Pa tudi maxicosi lupinica nima dejanske vrednosti večje od 15.000, ko odšteješ trgovčevo maržo!!! Sem bila pa tudi sama šokirana ob sedežih, ki jih je pred dvemi leti delila država . Ampak ta v paketu standarde izpolnjuje...



(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 17:41:20   
štručka
Itak pa se tudi jaz strinjam, da če veliko stvari od naštetih dobiš. oz.jih že omaš od prej, se bolj splača vzet denar.


(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   PAKETI a,b,c,d
17.9.2005 18:27:56   
lex
Jaz sem vzela prav ta paket in mi je osebno ZAKON. Povijalke so raztegljive in sem z njimi dosti lažje povijala kot pa s sestričninimi, ki je zanj odštela goro denarja. Poleg teh tetra plenic sem imela samo nekaj sposojenih, brisača je full velika in mi pri 7 mesecih bolj pride prav kot pa tista, ki sem jo dobila od kolegice (Katja&Alen), triptrap je zakon - že en mesec sedi not in mislim, da mu je udoben - prej je jedel kar v jajčki. Slikanico še zdaj vlači za sabo kamorkoli gremo, ker so slike velike in je samo eno jabolko gor narisano. Zadnjič sem mu isto kupla v DM samo, da so druge slike gor pa je noče pogledat (so na pisanem ozadju). Odeja je od firme Odeja in je full debela, tako da bo prišla prav šele pozimi sedaj jo imam kot podlogo za igranje. Ostalo pa itak da je neki stvari, ki jih tud v trgovini kupiš čisto brezveze.


(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   PAKETI a,b,c,d
18.9.2005 10:26:12   
Anonimen
Jaz verjamem, da so stvari v paketih kvalitetne in da skupna vrednost dejansko preseže 57.000 SIT.
Meni je najbolj všeč paket B s stolčkom.
Kljub temu pa bom vzela denar. Zakaj? Ker nekaterih stvari iz paketa sploh ne bomo potrebovali, stolček lahko kupim šele čez pol leta (če ga ne bomo prej že dobili za darilo), kupovanje oblačil po lastnem okusu pa mi je v velik užitek. In glede na to si vzamem čas za sprehode po trgovinah in sem dobila marsikaj veliko bolj ugodno, kot sem vkalkulirala v vrednost paketa.

(odgovor članu štručka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   PAKETI a,b,c,d
18.9.2005 11:14:17   
jerneja
meni je tudi najbolj všeč paket B,
vendar je še čas

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   PAKETI a,b,c,d
18.9.2005 18:07:10   
alenkica
Mene pa zanima, kje ste kupovale stvari, ki so v paketih, mislim tetra plenice,krpice pa take enostavne in poceni kapice? Kapice enostavne iz bombaža.

Katere trgovine mi predlagate?

Hvala pa lep pozdrav!

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   PAKETI a,b,c,d
18.9.2005 18:57:12   
žlička
tetra plenice in tiste male bombazne krpice, pa vatko, pa vložke sem kupila v Tosamini trgovini v Domžalah....tam je najceneje....odvisno pa od kje si

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   PAKETI a,b,c,d
18.9.2005 23:40:45   
nana 27
Tako kot pravi Žlička. Najceneje dobiš vato, tetra plenice, povijalne plenice, krpice itd. v Tosamini trgovini na Viru pri Domžalah. Tam imajo tudi zelo poceni komplete brisač s kapuco in krpico. Te brisače so res ogromne in fine. Povsod drugod so cene za veliko manjše brisače ogromne.

Cunjic tam ne kupovat (meni so se zdele drage - navadna tanka bombažna pižamica za skoraj 4 tisočake), ker boš lahko lušten podložen kompletek (hlače, jopica s kapuco) dobila zelo poceni v H&M-u (okrog 2.900 SIT). Body-ji se mi zdijo najcenejši in najkvalitetnejši v H&M-u, če so ti le všeč vzorčki na njih pa še super so, ker se zapenjajo ob strani in jih ni potrebno čez glavico vlečt. Poceni stvari dobiš tudi v Mothercare trgovini v Emporiumu, kjer imajo znižanja za pižamice in body-je (dobiš po 3 ali 5 komadov zelo znižanih - na 3 tisočake) in kakor sem uspela do sedaj oprati zadeve, gre za zelo kvaliteten material. Včasih pa dobre in poceni stvari dobiš tudi v Leclercu ali Šparu, kakor uspem prebirat na forumu.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   PAKETI a,b,c,d
19.9.2005 9:43:03   
alenkica
Veliko se slišala o H&M, kje pa je to? Sem s primorske in Lj. ne pozanm tako zelo dobro.

Ali imajo v H&M tudi pajacke iz pliša? Iščem namreč lep kompletek za priti iz porodnišnice, pa ga tukaj na meji z Italijo nimajo. Rada bi pa uni kompletek ki pride v škatli in notri dobiš pajacek, kapico in copatke, vsaj tako je bilo enkrat.

Hvala za odgovore!

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   PAKETI a,b,c,d
19.9.2005 10:11:31   
Pajaca
Jaz sem vzela prvič denar in ga bom tudi tokrat. Preprosto mi voziček ni bil všeč, avtosedež sem kupila tak da paše na voziček, štorklje ne potrebujem (ne vem zakaj bi nosila otroka okoli, če ga lahko vozim v vozičku). Edina stvar je bila trip trap. Ampak so mi stvari zraven čist mem.... nahrbtnika ne rabim, jih mam celo goro doma, gobica, varovala, ščitniki, naramnice.... zakaj jih to rabim??? Pajac, žabice in komplet so mi grdi..... tko da smo vzel denar in kupili oblekce ki so mi všeč.

Kupovala sem predvsem v Emporiumu, ker so takrat edini imeli fajn lepe cunice in pač cenovno ok. No sedaj bo prav pršou H&M. BC je pa drag ko žafran in tam kupim minimalno stvari.

Je pa tako... imaš na izbiro paket ali denar in se sam odločiš. Mogoče je pa kateri čisto fajn voziček in oblekice in potem zakaj ga ne bi vzela. Dobro da je to na izbiro, ker drgač bi blo smotano.


(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   PAKETI a,b,c,d
19.9.2005 11:39:45   
nana 27
Alenkica,

H&M je v Ljubljani v City Parku in ja imajo zelo luštne pliš kompletke. Jaz imam za porodnišnice pripravljenega rumenega (plišaste žabice, podloženo jopico - zgoraj pliš in kapuca z ušeski) za 2290 SIT. Potem imajo luštne podložene hlačke (zgoraj je žamet) pa trenerkice.. Meni se zdi material zelo kvaliteten in vidim, da ga vse mamice zelo hvalijo.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   PAKETI a,b,c,d
19.9.2005 12:14:34   
Pajaca
Kar se tiče materiala moram ful pohvalt Mothercare in H&M. Kar imam od tam je po enem otroku še vedno kot novo (razen seveda kar smo zapacali). Tako da priporočam obe firmi. Aja Alenkica, če boš že v btc prišla, mothercare je v emporiumu v vogalu. Greš čisto desno do konca. Se splača pogledat. Recimo z nekaterimi firmami iz bc sem veliko manj zadovoljna in so bile tudi 3x dražje stvari po enem nošenju znucane in razvlečene po pranju kot da bi dala obleka čez že ene 10 otrok. Cenovno sta tudi obe firmi ugodni. Sploh pižamce in bodyji iz mothercarja.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   PAKETI a,b,c,d
19.9.2005 12:31:26   
Anonimen
tut js sem prvič vzela denar in ga bom tudi zdaj. če pogledam pakete se mi zdi trapast da vsebujejo ful stvari k jih rabiš šele čez ne vem kok časa. naj dajo v pakete take zadeve k jih rabiš koj na začetku ne pa čez eno leto. recimo trip trap, tega pa res ne rabiš za novorojenčka, isto ne rabiš zobnih krtačk, naramnic??, pa varoval za vtičnice, pa posodic za hrano..js kupujem te stvari ko jih rabmo ne pa da bom mela zalogo že pol leta preden rabim. zato mam raje denar da nakupim na začetku res bistvene stvari

lp, lara

(odgovor članu štručka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   PAKETI a,b,c,d
19.9.2005 13:24:45   
Anonimen
Meni so tudi lušni ti kompletki iz H&M, ampak mi ni jasno, zakaj imajo (skoraj) vsi kapuce. Imam občutek, da to novorojenčka zelo moti pri ležanju, na glavico pa mu tega tudi ne bi vlekla. Tiste uhice pa so tudi čisto mimo, če jih ima otrok na vsakem oblačilu (nogice, kapuca,...).

(odgovor članu štručka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?