|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner kadi
18.12.2008 1:49:12   
Sevilla
Pozdravljeni,

s partnerjem delava na tem, da bi zanosila. Nekaj me skrbi in sicer; partner kadi veliko "trave" (vsaj tri "jointe" na dan). A je možno, da bi bile kakšne posledice za otroka.
Hvala za odgovorjeno
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner kadi
18.12.2008 7:58:57   
*sato*
Vsaj tri na dan? Oprosti, ampak jaz s takim človekom ne bi načrtovala otrok.

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.12.2008 8:03:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *sato*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:05:56   
urška
ma poseldice za otroka, ja. otrok ne bo imel nič od takega očeta. ne govorim na pamet, moj prijatu je tak oče.

koliko pa je star ta tvoj partner?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:06:30   
Felicita
na, da se ne bo debata ponavljala (skupej z obkladanjem z narkomani in še čim): http://www.ringaraja.net/forum/Zanositev_in_marihuana/m_3358595/tm.htm

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:09:06   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Če bi spil tri pire na dan bi bilo too much, da o jointih ne govorim.S takim človekom jaz me bi načrtovala prihodnosti.Oprosti za direktnost.


A pol je z mojim neki narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:14:13   
Ploha
a ti tudi kakšnega?

Drugače ima trava tudi druge posledice - SHIZOFRENIJA

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:31:13   
manna
Trava slabo vpliva na plodnost. Plavalčki postanejo počasnejši. 

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:46:55   
Šaki
joj no.včasih sploh ne morem verjet ka folk vse piše tle gor.

ne vem no
kaj pa ti misliš ali ima posledice.če drugače ne jih ima tako kot je urška napisala.

user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:52:03   
Anonimen
Na zanositev verjetno ne.
Kakšn oče je pa človek k je cel dan nakajen je pa druga debata.
Mene sploh ne moti da kdo kadi travo. Sam recimo zvečer, al pa čez vikend ipd.. Ne pa cel danuser posted image
In pol bo zakajen otroka v avtu vozuuser posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:53:44   
blaža
Kajenje trave ti skuri možgančke. Postaneš malo več kasen, kot rečemo mi.

Poznam dosti folka, ki so kadili za vikend in ni to zame nič takega, poznam pa tudi take, ki so skadili tri in več na dan, pa čeprav več ne kadijo, so skurjeni. Imajo pač pozne reflekse. Možgani ne delajo tako hitro kot so včasih in se jim pozna.

mogoče je luštno in zabavno s fantom, ki pompa, ma imeti takega očeta?!user posted image

Razmisli malo, kakšno življenje želiš ti in ne bodi egoistična do otroka, ki si zasluži starše - normalne starše, ne skurjene.

No zdej me pa lahko popljuvate vsi ki kadite jointe! Kar navalite in se hihitajte zadeti zraven.

Se opravičujem, ma tako je moje mišljenje. Če odraščaš na obali, pa še tudi kje drugje, svašta vidiš.

< Sporočilo je popravil blaža -- 18.12.2008 8:54:03 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Partner kadi
18.12.2008 8:58:15   
urška
nočem sicer preveč moralizirat, ampak me zanima kaj boš naredeli (oz. vse tiste, ki travo kadite), ko bo otrok pri petnajstih tudi sam začel kadit travo?. pa čisto resno sprašujem. a boste dovolile? kaj mu boste rekle, ko vam bo rekel, ja mami sej vidva z očijem tudi kadita! zanima me tudi zato, ker je oče mojega otroka tudi včasih kadil (preden sva bila midva par) in travo tudi tolerira. jaz pa poznam preveč vrstnikov, ki so na koncu pristali čisto drugje....seveda ne zaradi trave, ampak one thing led to another....

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Partner kadi
18.12.2008 9:00:20   
urška
aja še tole: trava res ni ne vem kaj. je alkohol res hujša zadeva. ampak se mi pa zdi tko otročje kadit pri 30+. ok sej ko smo bili najstniki je bilo treba probat svašta. ampak potem enkrat naj bi pa odrasli. al kako to gre....ne vem....

< Sporočilo je popravil urška -- 18.12.2008 9:03:17 >

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Partner kadi
18.12.2008 9:28:33   
bati

sej ne vem kaj naj ti odgovorim......

želiš si imeti otroka z nekom ki pokadi 3x dnevno joint.....

a misliš ti samo nase al misliš tudi na to kakšnega očeta si izbrala da bi imel tvoj otrok......? a ti je kul da otrok odrašča v takem okolju? kok jointov pa ti pokadiš pol? al si nehala?


take ženske res mi kr dvignejo pritisk čist tko naravnost povem.....k mislijo samo nase pa na svoje želje na na otrokove......samo kaj bi one rade......pol pa je ponavadi tko da se celo življenje opravičujejo otrokom kaj so nardile....ker takih primerov je velik k si ženske samo user posted image želijo......na vsak način...da so kr obsedene pol pa niso kos nalogi.....

skratka jz bi takim prepovedala sploh met otroka takim parom ki so povezani z drogo,alkoholm itd.....če bi seveda lahko....

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Partner kadi
18.12.2008 9:46:29   
bati

lej sej vem da sem bila stroga in ti tko napisala in seveda nasveta ki si ga iskala nisi dobila......

lahko pa ti napišem še to: poznam primer ki je tip kadil tud travo leta in leta....in ko je spoznal mojo kolegico in sta si oba želela družino sta se temeljito pogovorila o teh stvareh trava gor in dol....odločno mu je takrat rekla da naj preneha s tem ker drugače si ne želi ona ustvariti družine z njim in da je odločitev samo njegova da pa mu bo ona pri tem stala ob strani in da si neželi imeti partnerja ki bi kadil travo, čeprav je on zagovarjal da trava v bistvu ni nič...hudega da je to ok.....

vendar on se je odločil za njo in za to da bosta imela družino brez trave in uspelo mu je......

tko da pogovorta se.....res pa je da je ona bila 100% proti in ni popuščala pri tem in on je vedu da jo lahko zgubi torej se je odločil kaj mu je bolj pomembno.

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Partner kadi
18.12.2008 10:06:26   
vodica
Vprašaj se najprej,če bi si ti želela takšnega očeta,ki kadi travo.Če ne, pol ne privošči tega otroku,ki je tukaj najbolj pomeben in mora imet odgovorne starše,ki ga bodo znali usmerjat na pravo pot ne pa da ima že od rojstva začrtano pot k stvarem ki bi se jih moral izogibat.Če pa ti je vseeno če bi tudi tvoj oče kadil travo potem pa ni samo s fantom neki narobe ampak tudi ti še nisi zrela za otroka,saj otroku moramu dati vse najboljše ne pa tako popotnico za življenje.Jaz se s takim tipom ne bi odločila za družino pa ljubezen gor ali dol tukaj je najbolj pomemben otrok.Če te ima rad in si želi otroka bo že nehal,drugače pa adijo.user posted image

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Partner kadi
18.12.2008 10:09:58   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Sevilla

Pozdravljeni,

s partnerjem delava na tem, da bi zanosila. Nekaj me skrbi in sicer; partner kadi veliko "trave" (vsaj tri "jointe" na dan). A je možno, da bi bile kakšne posledice za otroka.
Hvala za odgovorjeno



A ti to resno sprašuješ?
Kaj mu je tok hudga, da se mora 3x dnevno zadet? Mislim, očitno nekaj ne štima z njim. In ja zame je odvisnost če zadeve ne želiš ali pa nimaš moči opustiti in to vsaj v času ko delaš na tem, da bi imel otroka.





_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Partner kadi
18.12.2008 10:32:57   
uursa
Ne bi bla s takim človekom,kaj šele da bi razmišljala o otroku z njim!Znanka  je bila poročena in imela otroka  z decom,ki je travo kadil in ni znesl.Sta se ločila.Ona ima že nekaj let družino z drugim partnerjem.Bivši pa je naredil še dvema otroka in lepo "bluzi" naprej in to dobesedno.Vse je zafuru in nima čisto nič.Povrh vsega pa kakšno življenje bi imel otrok  s takim očetom!?Če pokadi 3 na dan je ceu dan zadet.
Odločitev je sicer tvoja!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Partner kadi
18.12.2008 10:49:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: populis

Če bi spil tri pire na dan bi bilo too much, da o jointih ne govorim.S takim človekom jaz me bi načrtovala prihodnosti.Oprosti za direktnost.


A pol je z mojim neki narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj je tukaj smešnega? A tebi se tri steklenice piva na dan zdijo v redu?

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Partner kadi
18.12.2008 10:51:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: populis

Če bi spil tri pire na dan bi bilo too much, da o jointih ne govorim.S takim človekom jaz me bi načrtovala prihodnosti.Oprosti za direktnost.


A pol je z mojim neki narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj je tukaj smešnega? A tebi se tri steklenice piva na dan zdijo v redu?


Enim je pač smešno da z odvisnikom živijo kaj čš.
Veš kk more bit to prijetno k se zvečer zavali v posteljo smrdeč po piru, mal rigne, prdne, svoj pivski trebušček stisne ob ženo......uf....sm se čist raznežlauser posted image

Pomoje je pa višek ekstaze da enga tacga na cesti srečaš, pa ti otroka al pa tebe zbije....

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 18.12.2008 10:52:55 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Partner kadi
18.12.2008 11:14:24   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: populis

Če bi spil tri pire na dan bi bilo too much, da o jointih ne govorim.S takim človekom jaz me bi načrtovala prihodnosti.Oprosti za direktnost.


A pol je z mojim neki narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja je pa še s tabo, če tega ne veš.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Partner kadi
18.12.2008 12:26:36   
Sevilla
Se opravičujem vsem tistim, ki sem dvignila pritisk z mojo izpovedjo. Jaz še enga jointa nisem v življenju skadila, na njemu me pa ne moti, ker ni da je zadet, najbrž je že tolko vajen. Skratka normalno dela kot arhitekt, in zaradi treh jointov pač ni zadet. Če bi bil res zadet bi me pa motilo. Sicer pa hvala za nasvete, in odkrito kolegialnost.

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Partner kadi
18.12.2008 13:23:28   
Sevilla
Edino kar me je zanimalo, da ne bi po nepotrebnem moralizirali, je če ima njegovo kajenje posledice na razvoj otroka. Vem da nikotin škodi, tko da to lahko spustimo.

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Partner kadi
18.12.2008 13:37:29   
Petr_a
A če partner kadi travo,bo slab oče user posted image
Eni so pač popolni moški( samo v vaših glavah ) očitno.
Poznam družino,kjer imata dvojčka,oba kadita travo,a nista slaba starša- kakšen šok kajne,da nista.
gospa je celo učiteljica ,uči prvi razred -še večji šok za vas kajne user posted image
sta celo boljša starša kot nekateri ,ki ne kadijo in ne pijejo.njihovim otrokom nič ne manjka,niti ljubezni,niti pozornosti,saj se dokler sta malčka budna samo ukvarjata z njima.....
Dokler bi imela veliko za povedat o perfektnih družinah,kjer se ne pije,niti kadi doma.Sicer otroci imajo osnovne stvari.A se starši ne ukvarjajo z njimi,dajo Tv in otroci večino časa presedijo pred Tv .starši jih doma nič ne učijo,saj hočejo samo mir ko pridejo iz službe in jim je vse odveč.

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Partner kadi
18.12.2008 13:58:27   
uršika***
V glavnem folk, zakajajte se, ker to pomaga pri družinskih odnosih, kot je napisala Petra pred mano. Sprostili se boste in veliko več ukvarjali s svojimi otroki in nič vam ne bo šlo na živceuser posted image user posted image user posted image

A če partner kadi travo,bo slab oče user posted image
Ne, Petra ful dober vzor bo za svoje otroke, kot očitno tudi ti, ki ti je kajenje trave nekaj čisto običajnega in nič slabega- se pravi, da bodo tvoji otroci smeli kadit in te ne bo nič motilouser posted image
Pa da bo tvojega otroka učila zakajena učiteljica te tudi ne bo motilouser posted image

Svašta.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Želje
buči

Kaj si trenutno najbolj želiš?

Zdravja, sreče, ljubezni. (69%)

Denarja, finančne brezskrbnosti, konca recesije. (14%)

Snega. (6%)

Dopusta in brezskrbnosti. (5%)

Tišine. (3%)

Nore žurke. (2%)


Število vseh glasov: 293

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!