|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plaže v mestu Mali lošinj???
8.1.2012 20:26:04   
tasia
Hoj,
ker se nas letos na dopust odpravlja večje število in nam je odpadla lokacija prejšnjih let (Nerezine - galboka), sem našla en app za 10 oseb po zmerni ceni in tik ob morju, je pa v "Malem Lošinju". Ker nam tam ni uspelo priti drugam kot do ambulante in Lidla, me zanima kakšne so tam plaže (za 4 male otročke). Apartma "Dušan" je to, če kdo pozna ali je celo bil tam.

Še link do app:
http://www.croatiarent.net/si_mali-losinj_apartma_262.html

Samo za info, v Nerezinah (Galboka) je app na prekrasni lokaciji, plaža čisto blizu in sami borovčki. Idealno za malčke - priporočam. Sem smo hodili, ko nas je bilo manj user posted image Če koga zanima...

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plaže v mestu Mali lošinj???
9.1.2012 8:52:04   
diana 28
Mislim, da v okolici mesta je zelo malo plaž, ki bi bile primerne za otroke. Tam je večina skalnatih plaž. Edino ena je malo bolj urejena, pa še ta čisto napolnjena, ker je mala. Tam je tudi kamp Čikat....Plaže pa kot rečeno bolj skalnate. Videla pa sem, da je app oddaljen 4km in morda je tam kakšna lepša plaža... Čisto v okolici pa ni nekih lepih plaž. Lahko pogledaš na GOOGLE EARTH -Tam so tudi slike plaž ob obali-lahko dobiš slike prav tistega kraja kjer boste.

(odgovor članu tasia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plaže v mestu Mali lošinj???
15.1.2012 13:50:21   
tasia
Hoj,

hvala za info. Očitno res  ne bomo šli v ta predel, ker razen čikata ni pametne plaže pri app. Sem pa našla še eno varianto Veli Lošinj, app se zdi soliden in piše, da je ob morju ampak tega dela ne poznamo čisto nič, pa spet dodajam link, če kdo pozna kaj tod okoli.

http://www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?BR=1326

Še rajši bi videla, če ima kdo izkušnje s kakšnim app ali hiško za toliko oseb...

Veseli bomo vsake informacije!!!

lp

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
15.1.2012 13:53:03   
tasia
V poštev pride kompleten Lošinj ali Cres!!!  Pa ni treba da je en app, lahko tudi dva v isti hiši, samo da smo na kupu user posted image

lp

(odgovor članu tasia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
15.1.2012 15:00:42   
johann
Bil sem v Malem Lošinju in edina prava plaža za male otroke je v Čikatu, pa še to en majhen del (desno od hotela Belluvie), ker pa si kar 4 km od centra, bi se tja morala voziti z avtom - lahko parkiraš v gozdu pri omenjenem hotelu. V Velem lošinju sicer nisem bil, sem pa slišal, da je stvar podobna - večinoma skalnata plaža.

(odgovor članu tasia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
15.1.2012 16:19:53   
kimica86
Sploh ne vem zakaj silit na Lošinj, ki ni primeren za majhne otroke???? Krk, Rab, Cres in Pag imajo dosti lepše plaže, kjer ni toliko skalnatih, betonskih plaž..

(odgovor članu johann)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 9:55:54   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Sploh ne vem zakaj silit na Lošinj, ki ni primeren za majhne otroke???? Krk, Rab, Cres in Pag imajo dosti lepše plaže, kjer ni toliko skalnatih, betonskih plaž..


Krk ima obupne plaže. Cres - načeloma je za otroke fajn Punta Križa.... malo preveri.... Pag - včasih čudovit otrok, ampak z otrokom nikakor ne bi lezla v tisto njihovo osupljivo gužvo zadnja leta (gužva + vse ti zakasirajo)
Na malem Lošinju imaš poleg Čikata še bojčič, kadin, krivica, borik, veli žar, sunčana uvala, veli žar....

Mali Lošinj je nasploh zelo drag otrok - glede na ceno apartmaja, drugače so cene v trgovinah slične, seveda, kot po drugih otrokih.
Mi prisegamo na Dalmacijo, čistost morja, rajske plaže na samem, vedno se najde nekje nekaj naravne sence, do S Dalmacije ni nič dlje (časovno - ko pokriva avtocesta), kot recimo do Lošinja. Cene apartmajev so znosne, dobiš luksuzni apartma za isto ceno v primerjavi z nekaj (včasih podpovprečenga) na Pagu ali Lošinju. Resnični raj se pa v bistvu začne šele s Korčulo, Visom, Hvarom in Dubrovnikom.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 10:05:05   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Krk ima obupne plaže. Cres - načeloma je za otroke fajn Punta Križa.... malo preveri.... Pag - včasih čudovit otrok, ampak z otrokom nikakor ne bi lezla v tisto njihovo osupljivo gužvo zadnja leta (gužva + vse ti zakasirajo)
Na malem Lošinju imaš poleg Čikata še bojčič, kadin, krivica, borik, veli žar, sunčana uvala, veli žar....

Mali Lošinj je nasploh zelo drag otrok - glede na ceno apartmaja, drugače so cene v trgovinah slične, seveda, kot po drugih otrokih.
Mi prisegamo na Dalmacijo, čistost morja, rajske plaže na samem, vedno se najde nekje nekaj naravne sence, do S Dalmacije ni nič dlje (časovno - ko pokriva avtocesta), kot recimo do Lošinja. Cene apartmajev so znosne, dobiš luksuzni apartma za isto ceno v primerjavi z nekaj (včasih podpovprečenga) na Pagu ali Lošinju. Resnični raj se pa v bistvu začne šele s Korčulo, Visom, Hvarom in Dubrovnikom.


Krk ima dve prekrasni plaži namenjeni prav za otroke- preverjeno!! Pag je pa čudovit otok, že 7 let hodim tja in vidim veliko družin z malimi otroki, ki uživajo.. Je pa gužva odvisna od termina!! Kasiranje?? Ja, samo parking, ki pa sploh ni toliko drag (10-20KN za cel dan)..
Je pa res, da južneje kot greš, bolj poceni prideš skozi.. Na Pagu sicer hrana ni toliko draga- mi dobimo menije že od 5 eur dalje in vedno super jemo..
Jaz pa osebno Korčulo in Hvar ne priporočam- vsaj za male otroke ne, ker je Korčula cela v skalnatih plažah in v vodi so veliki kamenčki, Hvar pa ni nič boljši.. Vis pa še gre skozi user posted image

Pač, vsak ima svoje mnenje.. Videla (na lastne oči pa tudi prek slik prijateljev) sem že marsikaj.. Okusi so različni in je po eni strani prav tako..
Vem pa da jaz prisegam na Pag user posted image Čudovit je in letos če bo vse po sreči, gremo spet user posted image

< Sporočilo je popravil kimica86 -- 16.1.2012 10:06:14 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 10:19:41   
Tutan
No, se strinjam, da se mnenje o lepih plažah razlikujejo. Ne trdim, da jih Pag nima (ker jih je dejansko imel - ampak imam vse kocine pokonci, od kar so ga začeli tako oblegat turisti - in tisto leto, ko smo doživeli, da so bili še tisti najbolj skriti kotički Paga zasedeni - od takrat nismo šli več tja in verjetno tudi nikoli več ne bomo). Enako je z Lošinjem (čeprav je tisto njihovo klimo zelo težko ponazorit, vendar te ujame - ko greš 1x na Lošinj, se 100% še kdaj vrneš....ker je prekrasno - in morje in zrak). Ampak roko na srce, plaže primerne za otroke nima (enako je nima Krk - me nihče ne prepriča, da je gužva, beton ali mivka - plaža primerna za otroka).
Z razliko od Cresa, Krka in Paga, imata Mali Lošinj in Kamenjak nekaj tistega, da te vedno vleče nazaj, pa čeprav za max 2 dni. In tukaj se sploh ne gre primerjat, žal.
Korčula ima plaže primerne za otroke - ravno letos imamo rezervirano zasebno hišico na zasebni plaži, daleč od civilizacije. Tudi Hvar ima kar nekaj takšnih mest. Im verjameš ali ne, cena hišice za 8 oseb ne bo presegla cene apartmaja za 4 osebe na Pagu.
In še nekaj - kadar grem na morje, z veseljem za tistih 14 dni parkiram avto. In niti pod točko razno ne mislim iskat z avtomobilom luštne in zasebne plaže, kamor se bom mogla vsaki dan vozit, mestne plaže pa definitivno ne pridejo v upoštev.

In tukaj se najina mnenja očitno razlikujejo - ne trdim, da ti v svojih očeh nimaš prav, definitivno pa trdim, da se na cenovni budget ozirajoč vsekakor rajši odločim za Dalmacijo in za ceno 5€  dobim ekstra veliko porcijo odličnih jadranskih lignjev user posted image , ali pa še boljše: z gazdo gremo na barko zgodaj zjutraj in zvečer na žaru pečemo sveže ulovljene ribe.....user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 10:23:02   
Tutan
Evo semle gremo letos - na Korčulo, na plažo primerno za otroke user posted image

user posted image

Evo pa še ena za lušte - sicer je blo za pse in otroke oktoba malo mrzlo za kopat, ampak možeki so se pa pogumni vrgli v vodo user posted image Ne znam obrnit slikce na slikomatu, žal user posted image
user posted image


< Sporočilo je popravil Tutan -- 16.1.2012 10:26:21 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 10:37:15   
kimica86
No, ja.. Jaz hodim že od svojega 18- ega leta na Pag.. Do lani mi je bilo čisto vseeno, če bomo iskali plaže z avtom ali ne, ker smo želeli čimveč pogledat, kar je razumljivo.. Letos gremo prvič z otrokom in greva samo midva s partnerjem!! In imava rezervirano hotelsko sobo (NZ) za 60 eur na dan in ostale penzionske menije po 5 eur in hrana je odlična.. Pa še plaža je lepa peščena 15m od hotela in se ne bomo vozili nikamor drugam user posted image
Sej, mene Lošinj in Krk ne prepričata, da bi tam preživela cel teden svojih počitnic, ker je predrago in nič kaj posebnega kar se plaž tiče..
Meni je pa mivka všeč za otroke- če seveda ni tista preveč mehka kjer se ugrezneš not in npr. Pag ima (kolikor sem jaz uspela videt, ampak lahko ima še kašno, ker prav povsod pa še nisem bila) vsaj 2 tašni- čudovito..
Kar se tiče Korčule, možno, da se najde kašna privatna plaža, kjer je lepo za otroke (kot si jo ti našla), ampak v veliki večini so bolj tako-tako..
Verjamem pa da je namestitev dol bolj ugodna kot na Pagu.. Sicer za skupinico 3, 4, 5 ljudi pa ne potrebujem hiške za 8 oseb.. hehe user posted image
Ampak hrana je pa povsod odlična.. Od Kvarnerja pa vse do J Dalmacije user posted image user posted image

Za tole plažico pa čestitke- je res lušna, tukaj nimam kaj rečt user posted image Vendar niso povsod tašne user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 10:45:26   
Tutan
Z otrocmi pridejo tudi prijatelji z otrocmi, pa potrebuješ hiško user posted image


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 10:54:13   
kimica86
No ja, midva bova letos sama z dojenčkom user posted image Mogoče bo še sestrična šla z nama, če ji bo uspelo do konca julija s faxom porihtat..
Za tašne velike skupinice (8 ljudi) je pa še časa- čez par let morda user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 11:43:05   
latris
Na Lošinju imaš malo pred Malim Lošinjem app naselje Artatore, tam je peščen zaliv, ki je zelo primeren za otroke. Mi smo bili 5 let nazaj konec junija in takrat ni bilo gužve, drugač pa poleti kar zna bit, ker je app zelo veliko. Malo poguglaj, sigurno se bo našlo kaj primernega, tudi jaz sem takrat našla na netu in imaš tudi cenovno precejšen razpon. So pa na Lošinju na splošno dražji app kot drugje.

Tutan kje na Korčuli pa ste to bili? Mi smo bili predlani na Prižbi in tam je prečudovit peščen zaliv, tolk o tem da Korčula nima lepih plaž. Čisto na vsakem otoku se najdejo lepe plaže, samo ponavadi so malo dlje od masovnih turistično obleganih krajev. Mi gremo vsako leto drugam in smo obrali že vse otoke, tako da govorim iz lastnih izkušenj. Mi je pa osebno Korčula eden najlepših otokov.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 12:10:47   
Tutan
Latris, Prihonja..... user posted image

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 12:38:56   
latris
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Latris, Prihonja..... user posted image


Kje pa je to? Sem mislila, da je kakšna uvala Bačva al pa Pupnatska luka. Tam imaš tud na koncu ene dve hiške, ki jih oddajajo. Prižba pa se nahaja na južnem delu otoka.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 13:44:52   
Tutan
Severni del uvale Vela luka.... je pa to mala Prihonja, obstaja tudi velika Prihonja. Na Koručuli smo bili tudi že na Blatu - cca 2km iz Blata (tudi ekstra skriti kotički) - sicer nekaj let nazaj, ni bilo pa tako robinzonsko kot tukaj user posted image
Nekaj mi povej - a je uvala Bačva tista uvala, ki se vidi dol iz ceste - tak serpetinast spust in na koncu uvala z belimi kamenčki? Pa gostilnica?

< Sporočilo je popravil Tutan -- 16.1.2012 13:45:52 >

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
16.1.2012 19:23:41   
latris
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Nekaj mi povej - a je uvala Bačva tista uvala, ki se vidi dol iz ceste - tak serpetinast spust in na koncu uvala z belimi kamenčki? Pa gostilnica?


Ja točno tista. Ko smo bili tam je prišel en tip in nam razkazal svojo hiško, ki jo oddaja. Je pa bila tam še ena hiša al pa dve, ki so jih oddajali. Ne moreš pa do teh hiš in plaže z avtom, ampak jih ene 500 m stran pustiš in potem po kozjih stezah do dol, kar je slabost, da vso kramo dol zvlečeš. Si pa pol ful na samem.
Še lepša je pa Pupnatska luka, je "blizu" Bačve, do tja pa lahko prideš z avtom. No skoraj user posted image .
Prižba je pa tudi od Blata oddaljena ene 2 km. Ampak nisi na samem. Samo nam je všeč, da nisi nek zelo na samem, ker velik bluzimo z avtom naokrog in je fino da je cesta do app ok.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
17.1.2012 16:29:35   
ašun
Mali Lošinj je čist kul.Mi smo dve leti zapored bili v kampu čikat, ki je dober in poceni.
Na plažo smo hodili v kampu pod otroškim igriščem. Tam so kamni /takšni savski/ , pa še igrišče in kafič je blizu. No letos smo se pa vseeno odločili, da gremo na Pag, probat še kaj novega ;)

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
1.2.2012 19:15:56   
Adelina
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Severni del uvale Vela luka.... je pa to mala Prihonja, obstaja tudi velika Prihonja. Na Koručuli smo bili tudi že na Blatu - cca 2km iz Blata (tudi ekstra skriti kotički) - sicer nekaj let nazaj, ni bilo pa tako robinzonsko kot tukaj user posted image
Nekaj mi povej - a je uvala Bačva tista uvala, ki se vidi dol iz ceste - tak serpetinast spust in na koncu uvala z belimi kamenčki? Pa gostilnica?


Že par let zapored bi rada poleti šla na Korčulo, a nikoli ne najdem kakšnega pametnega apartmaja oz. hiške. S pametnim mislim točno to, kar je blizu tudi tebi-pred apartmajem plaža primerna za otroke ter po možnosti malček na samem. Pa se ponavadi ustavi pri plaži (pa ravno to mi je najpomembnejše); najdem večinoma bolj skalnate in vsaj po slikah sodeč neprimerne za male otroke.

Mi mogoče lahko daš kakšen link od teh, kjer ste ali še boste bili oz. kar ste primernega našli. Mislim tisti dve slikici, ki si jih nalimala-sem se skor zjokala zraven.No skratka, da končam-res bi ti bila hvaležna za te luštne linke. Lahko tu ali na zs ali mail: danijela.mavrin@gmail.com. Najlepša hvala.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
3.2.2012 7:54:30   
Tutan
Hej...
V Google napiši mala Prihonja - apartmaji - robinzonske počitnice.
Jaz bom pa naši gazdi poslala mail, ker ne vem, kako obširno on to oddaja in ali lahko dam kontakt naprej (tudi mi smo prišli zraven preko vez - od sovojaka mojga možeka). Če dobim zeleno luč, pa ti kontakt pošljem na mail, prav?

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
3.2.2012 10:41:27   
Adelina
Hvala. Saj iščem že 1 teden in nekaj sem našla. Vseeno pa te lepo prosim za tvoj kontakt, če boš lahko.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
7.2.2012 21:08:36   
Urska09
Tutan,
glede tele destinacije: tudi mene zanima, če gazda oddaja drugim ali le svojim stalnim gostom? Mi že leta hodimo na Korčulo. Dosedaj Karbuni, ki so zame raj na zemlji ampak trenutno ne pridejo več v poštev, ker je plaža betonirana, voda pa takoj globoka, mi imamo pa doma 3-letnico, ki lani ni hotela niti nog pomočit v morje. Tako smo letos po mukah in težavah našli nadomestno destinacijo - Prižba. Hiša ob morju z lastno peščeno plažo. Na slikah izgleda ok.
Me pa vseeno zanima tale tvoja varianta. Mogoče za drugo leto... Ker meni je Korčula biser na Jadranu. Predvsem zato, ker je turisti ne oblegajo tako kot npr. Hvar ali Brač. Upam, da tako ostane.
Skratka, če boš kaj zvedela, se priporočam za kontakt. Sicer sem ti pred tedni na to temo že poslala zs, pa si najbrž spregledala.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plaže in apartmaji Lošinj ali Cres???
8.2.2012 21:32:20   
Adelina
Urška09 verjetno ni spregledala, ampak ne more odpreti moje RR.
Sicer pa Tutan, tudi jaz še čakam na informacijo kako je z "vašim" apartmajem oz. hišo. Se ti je gazda že kaj javil?

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?